18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy niepełnosprawność pomaga w talent show?

hardworking17 • 2013-05-05, 23:57
Nie mam nic do niepełnosprawności, ale taka jest prawda. Jesteś niewidomy, nie masz nogi, chorujesz na raka? W talent show możesz zrobić karierę...

sz...........cy

2013-05-06, 10:13
Zgadzam się z tym.

du...........s6

2013-05-06, 10:17
no debil, czasem robi się rzeczy dla kogoś tylko po to, zeby poczuł się lepiej... i tak juz mają przej***ne życie, wiec hardworking pajacu dwa murzyńskie kut*sy posyłam w Twoje oczy

hardworking17 napisał/a:

Do Svenlee:
Niee, bo nie chcę robić kariery..... ;)


jak nic sobą nie reprezentujesz, to jaką kariere chcesz zrobić? ślepi jak widąc więcej potrafia

cena_z_lombardu

2013-05-06, 10:40
straatveger napisał/a:

Program robiony przez debilów dla debilów - tyle w temacie.



Rozwalają mnie takie wpisy- jak w takim razie nazwać Ciebie, skoro nie umiesz nawet prostych słów odmieniać?

kuba10154

2013-05-06, 10:50
FAKE, żuri na 1 obrazku ma inne ubranka niż na drugim!!

cena_z_lombardu

2013-05-06, 11:32
straatveger napisał/a:

@up Niemieckim Lordem :D :amused:


Jasssne...Tak naprawdę to każdy wie, że Twoja frustracja odnośnie tego programu wynika po prostu z tego, że zbyt chvjowo śpiewałeś, jak na zbyt słabo niedowidzącego...

petru23

2013-05-06, 12:06
straatveger napisał/a:

Program robiony przez debilów dla debilów - tyle w temacie.



lepsze to niż gwiazdy srają pod płotem no i można poznać kilka naprawdę ciekawych zespołów. Także nie do końca się z Tobą zgodzę. Co innego naród - dać małolatkę, wzruszającą historię i wygrana gwarantowana. Ale to co usłyszałem w przypadku kilku kapel to moje i nikt mi tego nie odbierze ;)

Ant1984

2013-05-06, 12:06
Nie oglądam telewizji. I nawet, gdyby mieli mi płacić za jej oglądanie, to bym się nie zgodził.

LICH0

2013-05-06, 12:21
straatveger napisał/a:

Program robiony przez debilów dla debilów - tyle w temacie.



Prawie zgadłeś.. debili. Ale sens wypowiedzi pomimo skromnego ilorazu inteligencji uchwyciłeś. :ok:

@hardworking17
Nie wrzucaj tutaj tego typu ścierwa, wystarczy, że katują tym ludzi przed telewizorami.

tigerqaz

2013-05-06, 12:36
Żeby to k***a jeszcze ładnie śpiewali to może... ale tak nie jest.
Właśnie odcinam sobie obie nogi bo niedługo nowe castingi a kasa mi potrzebna. :D

op...........ve

2013-05-06, 12:38
tak albo jesteś dzieckiem i grać nie potrafisz to samo :homer:

ziron

2013-05-06, 12:48
Do tych wszystkich "polonistów", którzy się tutaj wypowiadają: zarówno forma DEBILI jak i DEBILÓW jest poprawna.

Plecionkarz

2013-05-06, 12:50
Widzowie takich ch*jowych programów oczekują tanich, tandetnych wzruszeń a inwalida któremu się spełniają marzenia (takie naciągane dla potrzeb programu) jest idealną przynętą na głupich widzów więc biorą wszystkich skrzywdzonych przez los w ciemno.

Kreeggan

2013-05-06, 12:54
Zgadzam się z kimś tam kto napisał że to program od debili dla debili. A wam, dorosłym ludziom którzy gust muzyczny kształtują w piątek czy sobote oglądając tego typu programy szczerze współczuje.