18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy można żartować z swojego kalectwa?

Halman • 2020-11-05, 18:36

można tylko trzeba chcieć...

ProVVe

2020-11-05, 19:24
Hahah i z takimi ludźmi warto się trzymać, Piwo

~Angel

2020-11-05, 19:29
ProVVe napisał/a:

Hahah i z takimi ludźmi warto się trzymać, Piwo



Idź z takim do knajpy to nawet na drugą nóżkę nie wypije :-/

nectovelius

2020-11-05, 19:36
Angel napisał/a:

Idź z takim do knajpy to nawet na drugą nóżkę nie wypije



Ale jak się nachla i wypie**oli na ulicy, to nikt nie powie "patrz jaki naj***ny", tylko powiedzą "biedny niepełnosprawny - aż dziw, że tyle doskakał" :P

LB...........BZ

2020-11-05, 20:12
No kurde o to chodzi żeby mieć dystans do siebie!

Adae

2020-11-05, 22:48
JAkbym zaplacil za pokaz komediowy i jakis pedal by mi sie zaczal chwalic swoim instagramem i ja mam k***A robic "ooooooo hehe jaki on ma dystans", za moje k***A j***nE 20 zika, i ma mi byc k***A SZKODA KALEKI, zamiast wsie posmiac przy browarku jak ktos opowiada zarty o gwalceniu dzieci JA pie**olE k***A!!!


Salieri16000

2020-11-05, 23:16
Halman napisał/a:

Czy można żartować z swojego kalectwa?



A ty nie umiesz żartować ze swojego kalectwa umysłowego, choć napisałeś pod filmikiem "Można, tylko trzeba chcieć..." Tobie leniu nawet żartować się nie chce!

Adae napisał/a:

JAkbym zaplacil za pokaz komediowy i jakis pedal by mi sie zaczal chwalic swoim instagramem i ja mam k***A robic "ooooooo hehe jaki on ma dystans", za moje k***A j***nE 20 zika, i ma mi byc k***A SZKODA KALEKI, zamiast wsie posmiac przy browarku jak ktos opowiada zarty o gwalceniu dzieci JA pie**olE k***A!!!



Jesteś j***nym sknerą bez poczucia humoru i szacunku dla kreatywnych ludzi pełnych energii- siedź dalej w piwnicy i pisz te zj***ne komentarze, bo tyle ci w życiu zostało.

meier

2020-11-05, 23:29
bardzo smieszne naprawde. szkoda ze nikogo to nie obchodzi

Adae

2020-11-05, 23:46
Salieri16000 napisał/a:

A ty nie umiesz żartować ze swojego kalectwa umysłowego, choć napisałeś pod filmikiem "Można, tylko trzeba chcieć..." Tobie leniu nawet żartować się nie chce!
Jesteś j***nym sknerą bez poczucia humoru i szacunku dla kreatywnych ludzi pełnych energii- siedź dalej w piwnicy i pisz te zj***ne komentarze, bo tyle ci w życiu zostało.



Jestem bardziej kreatywny od tego typa, co on takiego rozkminil? "Hue hue nie mam nogi przebiore sie za pedala i zrobie zdjecia", nmawet jednego zartu nie potrafil wymyslec, na przyklad taki:

Co ma 5 palcow u stop i drewniane dildo w dupie? Ten many z filmiku.

Ho...........er

2020-11-06, 01:12
naprawdę zręczny koleś pomimo okaleczonej nogi

ZgRyZ

2020-11-06, 02:43
trzeba mieć dystans do siebie i stalowe jaja.

kuslaw

2020-11-06, 07:51
Niektóre z waszych komentarzy są tak zj***ne jak wasze życie. A w serduszku zazdrościcie ch*jowi, że sobie stoi na scenie a wy dalej na chacie u mamusie - zj***ni stulejarze :D Dobry typ, pozamiatał was i macie ból dupy

C0C0JUMBO

2020-11-06, 08:21
kuslaw napisał/a:

Niektóre z waszych komentarzy są tak zj***ne jak wasze życie. A w serduszku zazdrościcie ch*jowi, że sobie stoi na scenie a wy dalej na chacie u mamusie - zj***ni stulejarze Dobry typ, pozamiatał was i macie ból dupy



Nie każdy jest gimbusem jak Ty, apropo to zajmij się zdalnym nauczaniem a nie sraniem po intermecie