18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy ktoś mi to wyjaśni?

leaf87 • 2017-03-16, 20:04



CO TAM SIĘ WYPRAWIA??? :idzwch*j:

leaf87

2017-03-16, 23:39
Materiał własny. Nie wiem. Mieszkam dwa bloki dalej.
Władysława to nie imię żeńskie a nazwa ulicy.
Władysława IV w Gdyni

W............R.

2017-03-17, 01:04
@up Z Twojego tonu wnioskuję, że trochę się wkręciłeś w moje wyjaśnienie :) No to podstaw sobie w tym fragmencie rozpaczliwe podawanie własnego adresu i jakichś innych danych. Reszta się zgadza i możesz się jeszcze bardziej wkręcić :)

mazin

2017-03-17, 07:37
Jestem ekspertem. Po prostu ktoś sobie otagował schizofrenię.

kapelan_szturmowy

2017-03-17, 08:25
tak się kończy mieszanie Mefedronu i dopalaczy.

Dooku

2017-03-17, 10:02
Może im słońce za mocno świeci, a że firanki wyszły z mody to taki zabieg zastosowali? Wy tu zawsze szkalujecie innych, co za protal... :roll:

adamssson

2017-03-17, 10:38
No to fakt - montażu tych balkonów nie da się wyjaśnić.

pi...........ja

2017-03-17, 10:39
Jak można sądzić że służby będą testować tajną broń na starych emerytach, gdy jest tylu więźniów i innych bezdomnych, których zniknięcia nikt nie zauważy? Obiekt testowy ma być wiarygodny i zdrowy a nie pomylony i ledwo żywy po zawałach.

Wiewór

2017-03-17, 11:03
Ktoś przedawkował radio maryja i tvpis.

arturkmak

2017-03-17, 11:14
To trzeba pociagnac dalej. Moze ktos by sie zorganizowal zeby tam podejsc, podac sie za "rycerza dobra", zaoferowac pomoc i wypytac o co sie rozchodzi? Oczywiscie wszystko nagrac najlepiej przypadkowo ukryta kamera. To moze byc jakas bania a co jak sie okaze ze trafiony zostal wcale nie zaden szajbus tylo.... No wlasnie, kto?

igorektgk

2017-03-17, 11:35
obstawiam że to jacyś studenci jajcarze

slig01

2017-03-17, 11:43
Strasznie głupie zjeby jesteście. To wszystko typowe opowieści schizofrenika. Tortury laserami i tym podobne zeznania bardzo często się pojawiają. Brakuje jeszcze nasyłania myśli. Tam mieszka poważnie chora osoba a wy k***a drzecie łacha w necie jak stado pawianów.

sw...........ny

2017-03-17, 11:52
up, pewnie z ASP

MadZdzich

2017-03-17, 13:00
Schizofrenia paranoidalna lub inne zaburzenia urojeniowe połączone z nerwicą natręctw. Przypadek do leczenia, a może i nawet leczenia zamkniętego.

leaf87

2017-03-17, 13:01
To już dobre kilka lat tam wisi. Na studentów mnie to nie wygląda bo musieliby studiować dobre kilka lat, 10?

W............R.

2017-03-17, 13:16
@slig01 Nie drę łacha, misiaczku. Kompilując to do spójnie brzmiącej opowieści chciałem pokazać, jak działa mózg schizofrenika. Jest on bardzo logiczny i spójny we wnioskowaniu, natomiast @inver76 myli się w ocenie. Przyczyna pierwotna na pewno jest fizyczna i jest nią pogarszający się stan zdrowia oraz niemożność uzyskania pomocy. Podejrzewam zaawansowaną i źle prowadzoną lub nieleczoną cukrzycę typu 2 (uczucie "palenia" w żyłach oraz bóle stawów), co starsza osoba próbuje sobie jakoś racjonalizować i stąd powstała ta kr*cha konstrukcja przypominająca schizofrenię paranoidalną.

Na miejscu autora wezwałbym do tej osoby lekarza, sugerując mu właśnie zbadanie tej osoby pod kątem źle prowadzonej cukrzycy i wskazując na konieczność logicznego wytłumaczenia, że cała ta konstrukcja jest próbą zrozumienia, co się dzieje z organizmem, gdy wcześniejsi lekarze niczego nie zdiagnozowali lub byli tak olewający, że starsza osoba nie przyjęła ich opryskliwych wyjaśnień i dorobiła sobie ideologię.