18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy beczka jest zupełnie pusta?

~Sunday • 2019-07-28, 12:07

Okazuje się, że nie do końca...

kzf

2019-07-28, 12:16
Ledwo robotę zaczął, a już leży i się opie**ala. Co za nygus :roll:

Essent

2019-07-28, 12:33
Ta robota go wstrząsnęła :krejzi:

Marcusfff

2019-07-28, 13:20
Mądry gość. Po namyśle ustawił się do trumny, żeby łapiduchy nie musiały go łamać.

Strielok1

2019-07-28, 13:25
Kurs na spawacza trwa kilka miesięcy, przynajmniej kiedyś i z tego co kojarzę to jest tam dosyć dużo teorii... Dlaczego więc co drugi spawacz nie wie że w zbiornikach po paliwie (beczki, baki itp) zbierają się pary?

Hose88

2019-07-28, 14:01
Strielok1 napisał/a:

Kurs na spawacza trwa kilka miesięcy, przynajmniej kiedyś i z tego co kojarzę to jest tam dosyć dużo teorii... Dlaczego więc co drugi spawacz nie wie że w zbiornikach po paliwie (beczki, baki itp) zbierają się pary?



Nie widzisz, że to w jakimś wyp*zdowiu na końcu świata? Uważasz, że tam szkolą spawacza miesiącami? Szkolenie trwało pewnie z 15 minut: "Tu masz palnik, tam są gazy i kurki, które trzeba odkręcić. Tą końcówką przepalasz. Tu masz na uszy słuchawki od walkmena i okulary ochronne bez szkieł, a teraz zapie**alaj ciąć beczki i spawać bramy".

erykłowi

2019-07-28, 14:10
Pusta, pusta a trzeba było wodą zalać...

Boston

2019-07-28, 14:48
Odruch Łazarza

BanujNasNieMichalka

2019-07-28, 16:05
Strielok1 napisał/a:

Kurs na spawacza trwa kilka miesięcy, przynajmniej kiedyś i z tego co kojarzę to jest tam dosyć dużo teorii... Dlaczego więc co drugi spawacz nie wie że w zbiornikach po paliwie (beczki, baki itp) zbierają się pary?



Kurs na spawacza możesz sobie w tydz lub dwa pie**olnąć jeszcze będziesz chciał to do szwablandii Cię wyślą za 17jurkow na godzinę haha

Strielok1

2019-07-28, 16:55
Hose88 napisał/a:

Nie widzisz, że to w jakimś wyp*zdowiu na końcu świata? Uważasz, że tam szkolą spawacza miesiącami? Szkolenie trwało pewnie z 15 minut: "Tu masz palnik, tam są gazy i kurki, które trzeba odkręcić. Tą końcówką przepalasz. Tu masz na uszy słuchawki od walkmena i okulary ochronne bez szkieł, a teraz zapie**alaj ciąć beczki i spawać bramy".



Wiesz w Polsce widziałem gorsze warsztaty czy hale, poztym to migomat nie palnik. Heftać też coś tam się zdarzyło bo spawaniem bym tego nie nazwał, ale nawet bez kursu nie brałbym się za spawanie pustej beczki, wiadomo że pary zostają nawet jeżeli beczka jest pusta

Rannhide napisał/a:

Kurs na spawacza możesz sobie w tydz lub dwa pie**olnąć jeszcze będziesz chciał to do szwablandii Cię wyślą za 17jurkow na godzinę haha



W tydzień czy dwa to możesz nauczyć się lutować cyną, dwa lata temu kurs na mig/mag trwał 14 tyg, 5 dni w tygodniu po 8 godz. Właśnie dlatego nie zdecydowałem się robić papierów że nie miałem tyle czasu

PikosTychy

2019-07-28, 21:10
ch*j nie spawacz , taką beczke najprosciej zalać wodą aż sie wyleje i wted sposó pozbywamy sie wszelkich oparów :)

loda_szmato

2019-07-28, 23:04
o k***a :D hahahaha, jaki miszcz.

...w sumie dobrze, na madrego nie trafilo ;)

blackblood321

2019-07-29, 03:45
Ułożył się od razu jak do trumny.

kaRasioWieC

2019-07-29, 08:30
jaka fala... gosc umarł? Mi sie wydaje ze tak. Taka fala uderzeniowa praktycznie w łeb to masa jadącego pociągu.