18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy aby dobrze zaparkowany

~_Yarko_ • 2021-04-05, 19:54
Kochanie, zobacz ile mam miejsca przed maską.


Dejdwazlote

2021-04-05, 20:02
potem k***a wiedział że trzeba pedała deptać

Karboksylator

2021-04-05, 20:58
ten krzyk, jakby ją samochodem ktoś przygniótł.

Sraj1

2021-04-05, 20:58
Dla mniejscowych analityków jak to się mogło stać.

Chciał tylko przekręcić stacyjkę (nogi na zewnątrz) a miał na biegu i auto wyrwało na zapłonie. Stary rzęch, bo nowe każą zawsze sprzęgło wcisnąć, żeby odpalić zapłon.

ellsworth

2021-04-05, 21:08
Kibol83 napisał/a:

Dla mniejscowych analityków jak to się mogło stać.
Chciał tylko przekręcić stacyjkę (nogi na zewnątrz) a miał na biegu i auto wyrwało na zapłonie. Stary rzęch, bo nowe każą zawsze sprzęgło wcisnąć, żeby odpalić zapłon.



Nieprawda. Tylko te dziwadła z takimi poj***nymi rzeczami jak start-stop i inne takie rzeczy. Sam mam 3 letni samochód i normalnie się odpala bez sprzęgła.

dupamalgosi

2021-04-05, 21:34
ellsworth napisał/a:

Kibol83 napisał/a:
Dla mniejscowych analityków jak to się mogło stać.
Chciał tylko przekręcić stacyjkę (nogi na zewnątrz) a miał na biegu i auto wyrwało na zapłonie. Stary rzęch, bo nowe każą zawsze sprzęgło wcisnąć, żeby odpalić zapłon.


Nieprawda. Tylko te dziwadła z takimi poj***nymi rzeczami jak start-stop i inne takie rzeczy. Sam mam 3 letni samochód i normalnie się odpala bez sprzęgła.



Przecież napisał właśnie, że stary rzęch ;-)

drmabuse71

2021-04-05, 22:30
ellsworth napisał/a:

Nieprawda. Tylko te dziwadła z takimi poj***nymi rzeczami jak start-stop i inne takie rzeczy. Sam mam 3 letni samochód i normalnie się odpala bez sprzęgła.



g@#$ wiesz o samochodach.
Mój samochód ma 6 lat, nie ma żadnego start-stop i innych udogodnień ... i nie odpalisz go bez wciśnięcia sprzęgła.
(Opel Meriva B)

taka funkcja to raczej względy producenta o dbałość o bezpieczeństwo - zabezpieczenie przed dziećmi aby Ci go nie odpaliły jedynie z kluczyka.


samos

2021-04-06, 08:22
Trasznie głośne te czujniki