18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Czwartek popołudniu

Flodzia • 2021-10-16, 13:49

Kolego Halman, wroc prosze do swojej dawnej aktywnosci, bo bardzo nam brakuje Twoich filmikow.

Jerzy_Owsik

2021-10-16, 16:56
hahahahahahahahaha k***a co za opis ,ja jebe.

Halman

2021-10-16, 17:13
Jerzy_Owsik napisał/a:

hahahahahahahahaha k***a co za opis ,ja jebe.


naruszono mój komfort psychiczny, czuję się taki upokorzony...

Payan

2021-10-16, 17:25
Prowokator h*j(Hal)man czekał na odpowiedź. Nie odpisuj Halmanie, nie mam ochoty wchodzić z Tobą w dyskusję, irytujesz człowieku.

Halman

2021-10-16, 17:45
Pajan napisał/a:

Nie odpisuj Halmanie, nie mam ochoty wchodzić z Tobą w dyskusję, irytujesz człowieku.


każde stado potrzebuje samca ALFA....

Manolito666

2021-10-16, 19:06
Nie wiem Halman dlaczego się do Ciebie przypieprzają. Ja zawsze ceniłem Twoją pracę na sadisticu.

Nemrod90

2021-10-16, 20:08
Manolito666 napisał/a:

Nie wiem Halman dlaczego się do Ciebie przypieprzają. Ja zawsze ceniłem Twoją pracę na sadisticu.



Tutaj już tak jest. Gdy ktoś się za bardzo wyróżnia, to banda buraków wylewa na niego ocean pomyj i gówna. W taki sposób buraki zniszczyły i de facto wygnały z portalu Fantastico, bo im się opisy nie podobały, pogoniły Poligona, bo jak to tak, robić sobie jaja ze znęcania się nad zwierzątkami? Za dużo jest tutaj tępych gówniarzy i pie**olniętych lewaków, nienawidzących wszystkich i wszystkiego.

Pan_Doktur

2021-10-16, 20:21
Nemrod90 napisał/a:

Tutaj już tak jest. Gdy ktoś się za bardzo wyróżnia, to banda buraków wylewa na niego ocean pomyj i gówna. W taki sposób buraki zniszczyły i de facto wygnały z portalu Fantastico, bo im się opisy nie podobały, pogoniły Poligona, bo jak to tak, robić sobie jaja ze znęcania się nad zwierzątkami? Za dużo jest tutaj tępych gówniarzy i pie**olniętych lewaków, nienawidzących wszystkich i wszystkiego.



A k***a Bongman?! I inni których już nie pamiętam... Zawsze ból p*zd był bo ktoś coś wstawiał "niestosownego". k***a co by to nie było to tym ten portal żyje. ch*j im w cyc szkalownikom za złoty pięćdziesiąt

Hejt świadczy o autorze - przerost stulejki i nier*chanie


JaTylkonaChwile

2021-10-16, 20:37
ja pie**ole... bongman, fantastico, halman. Kto nastepny? Przypie**alacie sie do gwiazdek sadola bo nie macie nic innego za co mozecie dostac piwka? Bez gwiazdeczek na sadolu pojawilyby sie same smieszne kotki i pieski.

Ja jedynie moge miec zal do Hala, ze nie wrzuca nazw nutek :P to tyle hehe

kamilja

2021-10-16, 22:06
Cytat:

Kolego Halman, wroc prosze do swojej dawnej aktywnosci, bo bardzo nam brakuje Twoich filmikow.



Jakim nam tłomoku?
Pisz we własnym imieniu, nie w cudzym.

Juzwa

2021-10-16, 22:57
Halman na admina!

FeeGiee

2021-10-18, 15:24
kamilja napisał/a:

Jakim nam tłomoku?
Pisz we własnym imieniu, nie w cudzym.



myślę, że ty jako naczelny "noname" sadistica masz gówno do gadania