18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Czternastoletni Brytyjczyk ubogacony

GeorgeHarvey1 • 2022-10-07, 15:49

Na śmierć

Golemski

2022-10-07, 23:05
JackCola napisał/a:

Za każdego pobitego i zabitego obywatela powinni być pobici politycy i ich rodziny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Aż się zalogowałem by dać Tobie piwo za ten komentarz.

asp6

2022-10-07, 23:08
Incubus2 napisał/a:

Nie sądzę, że ten chłopiec chciał czy miał wybór. Szkoda, że ponosi konsekwencję za wybór dorosłych.



k***a mać chciał czy nie chciał dostał wpie**ol to nauczy sie ze małpy trzeba trzymac krótko !!!

uzytkownik609

2022-10-07, 23:26
szkoda chłopaka. Agresorzy pewnie nie mieli rodziców albo pochodzą z patologicznego środowiska. Znam wielu czarnoskórych, islamistów itp i to bardziej kulturalni ludzie od Polaków często

Arashi91

2022-10-08, 00:38
Śmieje się z ubogacenia, a u nas to inaczej? Ukry szaleją cały czas. Polecam przejrzeć statystyki przed i po 24 lutego 2022... Cudze chwalicie, a swego nie znacie :D

Bakkuren Shen

2022-10-08, 06:38
Film pokazuje bardzo dobrze egzekwowanie religii pokoju.

jestemnikim

2022-10-08, 11:54
Ciekawi mnie to czy kiedyś angole szwedzi irlandczycy i inni sie zorganizuja i zaczna te czarna zaraze wytępiać czy będa sobie zyli ze swiadomoscia ze w kazdej chwili moga byc zaj***ni za bycie bialym

konglomerat

2022-10-08, 12:09
Jezus Maria wiele w życiu widziałem ale żeby małpa podniosła ręka na pana.

Bul_od_bytu

2022-10-08, 14:11
Niezłą trampolinę z niego zrobili

krasnal_hałabała

2022-10-08, 14:19
Incubus2 napisał/a:

Nie sądzę, że ten chłopiec chciał czy miał wybór. Szkoda, że ponosi konsekwencję za wybór dorosłych.



Dlatego stare Vanuackie przysłowie mówi, że "Jeśli słoń mówi, że żyrafa ma głos kakadu, to megalodon kradnie rybki z akwarium, rybki mamy, ale nie wiemy czym jest słoń czy żyrafa, bo na Vanuatu nie ma słoni i żyraf a my nie mamy internetu, bo zaraz nas zaleje morze, jest tylko politbiuro, halucynacje i śmierć z niedożywienia, ale jeśli nie wiesz co zrobić to zapytaj o zdanie dziecka, tak mówią te beznapletowe dziady z brodami co przyjechały do nas po haszysz i dają nam takie śmieszne koraliki za niego".

neo001

2022-10-08, 18:47
uzytkownik609 napisał/a:

szkoda chłopaka. Agresorzy pewnie nie mieli rodziców albo pochodzą z patologicznego środowiska. Znam wielu czarnoskórych, islamistów itp i to bardziej kulturalni ludzie od Polaków często



Z tym że tych dobrych jest proporcjonalnie ZNACZNIE mniej w porównaniu do białych, czy skośnookich. Statystycznie to czarni i islamiści są największym bydłem w Europie.

damian15snk

2022-10-08, 20:40
Arashi91 napisał/a:

Śmieje się z ubogacenia, a u nas to inaczej? Ukry szaleją cały czas. Polecam przejrzeć statystyki przed i po 24 lutego 2022... Cudze chwalicie, a swego nie znacie



Tez znam wielu islamistów i props, pełna kultura, zero unoszenia się ze swoją religia wręcz przeciwnie prywatna sprawa. Kulturalni bardzo i przyjaźni darzący zaufaniem nagonka była medialna przez 20 lat i stereotypy powstały tak samo jak teraz na ruskich i tak samo Ukraińców. Rzygac się chce od tych komentarzy w internetach. Na mainstream portalach 99% zjebow na social media 80% na forach takich jak tu może z 70%. Społeczeństwo łyka propagandę ostro myśląc że myślą samodzielnie. Trudne czasy

Orikon

2022-10-09, 02:05
W piździe.

drDolitr

2022-10-09, 13:08
Dziękować PiS i żołnierzom Straży Granicznej , że nie pozwolił na rozprzestrzenienie się tego robactwa po Polsce

KasperSverige

2022-10-09, 17:39
Na filmiku widać ze ten co kameruje jest biały. Widać przez chwile jego dłoń. Pewnosci nie mam, obym się mylił.