18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czołówka - to lubię!

Halman • 2020-06-26, 10:58

Z oryginalnego opisu; Incydent miał miejsce na Prathai-Khong Road, w dystrykcie Non Daeng, w prowincji Nakhon Ratchasima. 2 km od szpitala Non Daeng w Tajlandii

joeblacktwo

2020-06-26, 11:00
Darcie dziury jakby to jej się coś działo ,panikara j***na

InnyName

2020-06-26, 17:08
Tego się najbardziej obawiam jak jadę z gówniakiem, jedziesz sobie 80km/h bo mam resztki rozsądku i odpowiedzialności i ch*j Ci to da, bo z naprzeciwka jedzie młody gniewny zabierając mojego gówniaka w zaświaty, ch*j zemną. k***a ale jestem już mentalnie stary :P

meloox

2020-06-26, 17:13
InnyName napisał/a:

Tego się najbardziej obawiam jak jadę z gówniakiem, jedziesz sobie 80km/h bo mam resztki rozsądku i odpowiedzialności i ch*j Ci to da, bo z naprzeciwka jedzie młody gniewny zabierając mojego gówniaka w zaświaty, ch*j zemną. k***a ale jestem już mentalnie stary



k***a nie jestes mentalnie stary, tylko po prostu dojrzaly. Mozna z tym zyc :)

Zniwiarz

2020-06-26, 17:36
Takich co jebna w drzewo to nie jest szkoda ich wybór że zapie**alaja jakby mieli się przenieść w czasie , ale jak już walą w kogoś i ten 2 nie jest niczemu winien no to już inna sprawa . I często kończy się tak że ten co spowodował wypadek wychodzi bez szwanku ... A gościu który jedzie 50 km/h kończy na wózku albo w trumnie .