topic

Czołówka Honda vs BMW

Gaara • 2018-11-25, 01:49

Wypadek z dnia 25. 09. 2016 r. na Drodze Krajowej nr 8 na trasie Białystok - Ostrów Mazowiecka w okolicach miejscowości Sikory Bartyczki.
Wszyscy uczestnicy wypadku przeżyli.
Pasażerka Hondy doznała: złamanie 8 żeber, złamanie mostka, złamanie 2 kręgów kręgosłupa, wybicie - podwichnięcie barku.
Kierowca BMW złamanie obydwu rąk, złamanie rzepki, zerwane więzadła kolanowe, złamane 3 żebra, usunięcie śledziony.
Kierowca Hondy - ogólne potłuczenia.

:idzwch*j:

Kris891

2018-11-25, 02:19
To tylko przypadek,że kierowca BMW rozpoczyna manewr wyprzedzania zaraz za samochodem ciężarowym na podwójnej ciągłej zamiast zacząć to robić to w odpowiedniej odległości od pojazdu poprzedzającego wtedy kiedy linie na jezdni będą na to pozwalały.IQ kierowcy BMW nie ma z tym wypadkiem nic wspólnego :P Tak,nie czepiam się kierowcy BMW i marka samochodu nie ma nic wspólnego z myśleniem u niektórych kierowców tej marki i ich IQ (tak nie stać mnie na BMW a zwłaszcza takie jak na tym filmie). Przecież to tylko przypadek....

AssQuarter

2018-11-25, 06:12
Widziałem już na yt i wielke, czarne, nie gumowe ku*asy w tyłek kierowcy bmw

paul.bouley

2018-11-25, 06:50
Dobry materiał. Piwo z rana jak śmietana.

OxY

2018-11-25, 08:12
Kierowcę beemwe od razu na części do przeszczepów, na ch*j to gówno przeżyło. Oby odsiedział swoje i do końca życia cierpiał.

Pantilion

2018-11-25, 08:15
Jakim k***a trzeba być idiotą, żeby rozpocząć manewr wyprzedzania bez uprzedniego upewnienia się czy coś nie nadjeżdża z przeciwnej strony :homer: Pomijam już fakt podwójnej ciągłej, ale droga jest na tyle szeroka i widoczność dobra, że można zobaczyć czy coś nadjeżdża z naprzeciwka. Ciekaw jestem ile lat i jak długo prawo jazdy miał kierowca BMW (o ile w ogóle je miał). Kwestia czy był trzeźwy i to czy nie wpie**olił jakiegoś innego gówna... może po prostu jest idiotą i wszystko do kupy? Dla mnie taki ch*j nie powinien już do końca życia zasiąść za kółkiem, a kara pozbawienia wolności powinna być bardzo długa. Tylko nie siedzenie na dupie... o nie. Powinien pracować przy usuwaniu skutków wypadków przy pracach takich jak zbieranie kawałków ciała, wnętrzności itd. Może w końcu dotarło by do takich idiotów jak bardzo są zj***ni. Nienawidzę takiego ścierwa

traf

2018-11-25, 09:06
ten z bmw musi dostać drugą szansę bo teraz to ledwo musnął :)

eustachu18

2018-11-25, 09:39
kara śmierci dla tego łajzy z bmw co on nie widział tego ??

utylizator666

2018-11-25, 09:43
Typowa świńska inteligencja z bmw. Jak większość tych pacanów. Zobaczymy czy ktoś się zesra w obronie tej społeczności.

garota

2018-11-25, 09:59
Przez takich debili jeżdżę ramem. ch*jek by zginął a ja bym miał wyj***ne.

Budrys2000

2018-11-25, 10:33
Brak Mózg Widoczny

d1abol

2018-11-25, 11:05
Jak czytam te komentarze z laczeniem manewrow kierowcy z marka samochodu to sie zastanwaiam, czy wy na prawde jestescie tak k***a odmozdzeni czy tylko trollujecie. Serce podpowiada mi ze jednak jestescie idiotami.

PhantomMask

2018-11-25, 11:07
Ale nie widzę śmieciarki na filmiku. Tak szybko zabrali kierowce bmw ?

Ghoscik8

2018-11-25, 11:07
Aby zdobyć uprawnienia na kierowanie bmw powinno się przejść test na IQ z wynikiem minimum 10, na pewno większość "kierowców" by odpadła.

PhantomMask

2018-11-25, 11:08
d1abol napisał/a:

Jak czytam te komentarze z laczeniem manewrow kierowcy z marka samochodu to sie zastanwaiam, czy wy na prawde jestescie tak k***a odmozdzeni czy tylko trollujecie. Serce podpowiada mi ze jednak jestescie idiotami.

A mi rozum podpowiada, że zapie**alasz "marką" bmw i w tym momencie dupa ci pękła :idzwch*j: