18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czołóweczka z Polski

kiper19 • 2017-05-14, 21:59
Czołowe zderzenie aut na drodze pomiędzy Chocianowem a Polkowicami. Akcja od 33 sekundy.


Jesse.Pinkman

2017-05-14, 22:18
Kretyn wyprzedza na zakręcie i na zakazie, prawidłowo jadąca babka zmuszona jest do gwałtownego hamowania przez co wpada w poślizg a nagrywający jedzie zbyt blisko zderzaka (jak to u nas powszechne), żeby skutecznie wyhamować - kumulację tutaj mamy proszę państwa.

my...........69

2017-05-14, 22:27
jak widzę takiego co siedzi na zderzaku to mam ochotę jebnąć takiemu ze łba w kichola

siwybis

2017-05-14, 22:32
Ciekawa sprawa, wydawało mi się że samochód taki jak 206 ma ABS a tu blokada jakby ktoś ręczny do pionu postawił.

vass

2017-05-14, 22:35
Oczywiście kobieta bez winy, ale nie potrzebnie zablokowała koła, mogła walić do rowu z lekkim hamowaniem.

Nysmo

2017-05-14, 22:39
vass, mogła walić do rowu z lekkim hamowaniem? :P Rozwaliła by samochód, tamten wyprzedzający by sp***zielił i baba z kłopotem zostaje.
Jak przeżyła i nic jej nie jest, to dobrze zrobiła, że wbiła się w takiego.
Nie wie kiedy wyprzedzać, lub z przeciwka zmusza do zjechania na pobocze, to uj mu

judash80

2017-05-14, 22:53
k***a, jeździłem tą trasą 14 lat do roboty !

dr_dex

2017-05-14, 22:55
judash80 napisał/a:

k***a, jeździłem tą trasą 14 lat do roboty !



Dla wielu to z pewnością najważniejszy news dnia
.
.
.
.
.
.
A tak na poważnie to ch*j to kogo obchodzi :kawa:

hellbwoi

2017-05-14, 22:56
Takich sytacji powinni uczyć na kursach na jakichś tam symulatorach a nie napie**alanie po wyuczonych trasach. Co prawda wielki czarny kutong w dupe tego co tam wyprzedzał, nie dość, że wymuszał, to jescze na zakazie, ale pani też bez instynktu... wystarczyło zdjąć nogę z gazu, może lekko smyrnąć hantle i przelecieć bokiem (w sumie jakby nie spanikowała to by przeleciał, tak mnie naszło przy 2gim oglądaniu). A za takie ch*je-muje powinni ku*asowi dożywotnio wszelkie uprawanienia do kierowania, nawet taczki, zabrać.

madufo

2017-05-14, 23:07
myszkamiki69 napisał/a:

jak widzę takiego co siedzi na zderzaku to mam ochotę jebnąć takiemu ze łba w kichola



Tytuj idioty roku leci do ciebie. Chyba nie zdajesz sobie sprawy na czym polega "siedzenie na dupie" Facet jechał normalnie, a skoro ktoś jedzie 90km/h to rozumiem, że cofasz się o 100metrów i ustawiasz tempomat nie ?

Kiedyś spotkałem idiotę podobnego do ciebie, stałem w korku na 5km i przedemną stoi Czesio w Hondzie i do następnego samochodu dosłownie 100-150metrów, wychodzę( dodatkowo widząc, że nie jest jedyny na drodzę z takim odstępem) i grzecznie proszę czy mógłby normalnie podjeżdżać do przodu, a nie robić odstępy na 100-150 metrów w odpowiedzi usłyszałem, że nie ma automatu i nie chce mu się co chwilę jedynki wrzucać. Podobny tok myślenia jak ty. Przez takich ludzi jazda to katorga, a nie płynna przyjemność.

MArcin911

2017-05-14, 23:15
Uuuuu zapieczone zaciski z przodu przez co tył za mocno hamował. Miałem ten sam problem. Po zregenerowaniu zacisków problem ustał.

Zadi_

2017-05-14, 23:17
"Jak przeżyła i nic jej nie jest, to dobrze zrobiła" :D a jakby nie przeżyła to by źle zrobiła, można zamykać temat :D

patgaw

2017-05-14, 23:19
madufo napisał/a:



Tytuj idioty roku leci do ciebie. Chyba nie zdajesz sobie sprawy na czym polega "siedzenie na dupie" Facet jechał normalnie, a skoro ktoś jedzie 90km/h to rozumiem, że cofasz się o 100metrów i ustawiasz tempomat nie ?

Kiedyś spotkałem idiotę podobnego do ciebie, stałem w korku na 5km i przedemną stoi Czesio w Hondzie i do następnego samochodu dosłownie 100-150metrów, wychodzę( dodatkowo widząc, że nie jest jedyny na drodzę z takim odstępem) i grzecznie proszę czy mógłby normalnie podjeżdżać do przodu, a nie robić odstępy na 100-150 metrów w odpowiedzi usłyszałem, że nie ma automatu i nie chce mu się co chwilę jedynki wrzucać. Podobny tok myślenia jak ty. Przez takich ludzi jazda to katorga, a nie płynna przyjemność.



Tamten gosciu dobrze robi a ty jestes ograniczony jak tego nie rozumiesz. Szybciej nie bedzie bo i tak stoicie w korku a oszczedzasz paliwo, sprzeglo, hamulce i masz mniej zabawy.

białywęgorz

2017-05-14, 23:19
Oczywiście kobiety nie winię, ale strasznie spanikowała z tym hamowaniem do zera, powinna do połowy wcisnąć gaz, żeby kół nie blokować i zbić lekko z drogi. A ten cwe* co wyprzedzał, to powinien zakaz na rower nawet dostać.