18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czołóweczka z Polski

kiper19 • 2017-05-14, 21:59
Czołowe zderzenie aut na drodze pomiędzy Chocianowem a Polkowicami. Akcja od 33 sekundy.


bialysrem

2017-05-15, 20:37
patgaw napisał/a:



Tamten gosciu dobrze robi a ty jestes ograniczony jak tego nie rozumiesz. Szybciej nie bedzie bo i tak stoicie w korku a oszczedzasz paliwo, sprzeglo, hamulce i masz mniej zabawy.



A za tobą korek wyłazi na inne skrzyżowania/zjazdy z autostrady i jest zajebiście bo ty i twoja jedynka jesteście tacy ważni. To że czegoś nie rozumiesz nie znaczy że nie jest to problemem pajacu. Ale nikt świata nie zmieni takich jak ty jest po prostu większość i zaraz będziecie tutaj sobie robić nawzajem lody w komentarzach i uznacie żeście wygrali bo jest was więcej. xd odwieczny problem z debilami.

789dt

2017-05-15, 21:30
Sonal napisał/a:



Musisz się sam zdiagnozować, ja Ci tylko podsunę prawdopodobne przyczyny: debilizm wrodzony, albo niedoj***nie mózgowe.
A znaki widziałeś?



ch*ja ojca widziałeś i ch*ja wiesz! Jechałeś chociaż raz tamtędy? Fajny tam jest odcinek drogi (przyjemnie się zap...dala) tylko takie ślepe pierdoły jeżdżą i oto efekty.

Masz pooglądaj sobie (foty z 2013 ale oprócz drzew i jednego znaku nic się tam nie zmieniło)

stefano19952

2017-05-15, 21:32
Na jakim zakazie? Zakaz wyprzedzania jest od strony nagrywającego, a widać po zderzeniu, że z naprzeciwka mogli już wyprzedzać, bo mają pół przerywaną linię.Co nie zmienia faktu, że kasztan w ch*j tam kierował...

realign

2017-05-15, 22:28
Droga z ch*j-wie-skąd do ch*j-wie-gdzie

Sonal

2017-05-15, 22:30
Do dzieci powyżej, czyli m.in. do 789dt, stefano19952 i in. - spytajcie kogoś kto ma prawo jazdy, albo starszych kolegów co chodzą już na kurs - co oznacza znak tzw. uwaga niebezpieczny zakręt.
Dobra, podpowiem Wam, bo takie zjeby jak Wy może nie mają kolegów (co bardzo prawdopodobne) - oprócz ostrzeżenia przed zakrętem także ZAKAZ WYPRZEDZANIA.
I jeżeli ten znak jest od strony nagrywające to MUSI być i z drugiej strony - bo parametry (promień) łuku jest taki sam dla każdej strony więc musi być ten znak.

Hellsmess

2017-05-15, 22:44
Czy w tle widać zakaz wyprzedzania? :D Ehhhh barany!

789dt

2017-05-15, 23:02
Sonal napisał/a:

Dobra, podpowiem Wam, bo takie zjeby jak Wy może nie mają kolegów (co bardzo prawdopodobne) - oprócz ostrzeżenia przed zakrętem także ZAKAZ WYPRZEDZANIA.


Szkoda pisania z dzieciakami, idź posprzątaj pokój.

Trzeba być ślepym żeby nie widzieć gdzie stoi znak a gdzie zakręt. Ten twój zakaz wyprzedzania to dla kogo jest ?? Dla pasa po którym jedzie Peugeot ciole, a nie dla seicento. Z tamtej strony jest przerywana i można wyprzedzać. Jak tam je jechałeś to poco jęczysz, zobaczył jeden znak z drugim i już znawca.

TwardyHardy

2017-05-15, 23:47
madufo napisał/a:



Tytuj idioty roku leci do ciebie. Chyba nie zdajesz sobie sprawy na czym polega "siedzenie na dupie" Facet jechał normalnie, a skoro ktoś jedzie 90km/h to rozumiem, że cofasz się o 100metrów i ustawiasz tempomat nie ?

Kiedyś spotkałem idiotę podobnego do ciebie, stałem w korku na 5km i przedemną stoi Czesio w Hondzie i do następnego samochodu dosłownie 100-150metrów, wychodzę( dodatkowo widząc, że nie jest jedyny na drodzę z takim odstępem) i grzecznie proszę czy mógłby normalnie podjeżdżać do przodu, a nie robić odstępy na 100-150 metrów w odpowiedzi usłyszałem, że nie ma automatu i nie chce mu się co chwilę jedynki wrzucać. Podobny tok myślenia jak ty. Przez takich ludzi jazda to katorga, a nie płynna przyjemność.



tytuł idioty ? wgl nie odpowiadasz na temat a już krytykujesz?! aż sie specjalnie zalogowalem by sie tutaj wpisać. Mnie osobiście też wk***iaja tacy co siedzą na dupie bo zapie**alaja bo myślą że są królami szos ;) PS: raz bym sie wyj***ł na drodze krajowej i prostej drodze przez takiego idiote na Krakowskich blachach jak już chciałem szybko zmienić na prawy pas a nagle pojawił mi sie przed maską samochód przed oczami. Miałem wiele szczescia bo po pasie zieleni go wyprzedzilem bokiem!! ale juz wiedzialem ze nie wyhamuje i przypie**ole w tył. Wyprowadzilem ten samochod ale swoje przeżyłem, od rowu z prawej krawędzi jezdni miałem gdzieś 0,5m. Milego Wieczoru

t-tas

2017-05-16, 01:24
Odnośnie hamowania peugeota i zablokowania kół osi tylnej to prawdopodobnie winny jest tu zatarty korektor siły hamowania, który w takiej sytuacji jak na filmie przy hamowaniu awaryjnym powinien zmniejszać siłę tylnych hamulców w miarę odciążania tylnych kół to jest w miarę oddalania się belki tylnej od podłogi pojazdu- tu jak widać mimo nurkowania przodu i odciążania kół tylnych siła nie została zmniejszona. Wielu diagnostów temat pomija lub lekceważy, a ci którzy widzą takie usterki stają się tymi czepialskimi bo "panie, ale to dobrze bo mocno tył hamuje". I tak, jestem ekspertem.

mazga50

2017-05-16, 02:15
BluntedAstronaut napisał/a:

Kretyn wyprzedza na zakręcie i na zakazie, prawidłowo jadąca babka zmuszona jest do gwałtownego hamowania przez co wpada w poślizg a nagrywający jedzie zbyt blisko zderzaka (jak to u nas powszechne), żeby skutecznie wyhamować - kumulację tutaj mamy proszę państwa.



kolego, sprawca (wyprzedzający) nie miał już zakazu, co widać na asfalcie. zakaz mu się skończył zaraz za łukiem zakrętu. nie zmienia to faktu, że to kretyn niepotrafiący ocenić odległości od nadjeżdżającego samochodu...

Barmanix

2017-05-16, 06:46
Kierowca peugeota, niestety, ale debil. j***ny przytuliłby się delikatnie to prawej i nic nikomu by się nie stało, ale niestety znalazł te prawo jazdy w chipsach i jeździ, przytloczyła go sytuacja na drodze, nie jeździ często albo prawie wcale i zaj***ł w typa, panika, brak umiejętności, ch*jowe hamulce, bo widać, że lewa strona bierze bardziej. Będzie współwina i dobrze, hamować też trzeba umieć, a to jego reakcja doprowadziła do wypadku/kolizji.

FieraSS

2017-05-16, 09:15
pie**olenie. Nie zachowałeś odstępu bo przyj***łeś w peugeota. Bezpieczny odstęp to taki, w którym jesteś w stanie zmniejszyć swoją prędkość do zera bez kolizji. Poczytaj o tym, bo może Ci się kiedyś przydać.

wiertacz_dolowy

2017-05-16, 13:01
zairland napisał/a:

Do zdarzenia doszło z powodu małej prędkości srebrnego samochodu, który sprowokował kierowcę białego samochodu do wyprzedzenia na zakręcie. A biały peguocik musiał hamować ręcznym, standardowa procedura której uczą nawet policjanci w razie awaryjnego hamowania. Polecam- działa w większości przypadków np. gdy sarna wyskoczy na jezdnię.



ty jesteś nieźle popie**olony, jak hamujesz na ręcznym gdy masz awaryjną sytuację typu wybiegająca sarna lub janusz jebiący na ciebie na czołówke. pie**olnij sie w glowe, pozdrawiam.

szoferzdz

2017-05-16, 20:01
realign napisał/a:

Droga z ch*j-wie-skąd do ch*j-wie-gdzie


Z Opola do Kluczborka...

uho82

2017-05-16, 20:04
vass napisał/a:

Oczywiście kobieta bez winy, ale nie potrzebnie zablokowała koła, mogła walić do rowu z lekkim hamowaniem.

i ona zostałaby z rozj***nym samochodem w rowie, a pie**olec pojechałby dalej. Dobrze jest jak jest.