18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Człowiek zmieciony z przyczyny upicia się kierowcy

fantastico • 2017-01-24, 09:37
Wędrujący sobie skrajem drogi człowiek zostaje zdewastowany przez pijanego kierowcę, który z nieodpowiedzialnością poprowadził pojazd mechaniczny doprowadzając do tragicznego w skutkach wypadku jakim była śmierć potrąconego przez ogólne obrażenia.


pazuzu

2017-01-24, 11:22
Dlatego chodzimy lewą stroną drogi

hennesi

2017-01-24, 11:28
Nie oglądam filmów, które wrzuca fantastico, bo po przeczytaniu opisów mam już pełny obraz akcji przed oczami, więc szkoda tracić czas na oglądanie czegoś dwa razy.

jedlek

2017-01-24, 12:05
@hennesi skoro nie oglądasz to jak chcesz tracić czas na oglądanie czegoś DWA RAZY? Głąbie.

hennesi

2017-01-24, 12:21
Eh...
Bo po przeczytaniu opisu mam już pełen obraz akcji przed oczami? Czytałeś kiedyś książkę? Wiesz jak działa wyobraźnia podczas czytania tekstu? Wytłumaczę. Po przeczytaniu opisu fantastico ur*chamia mi sie wyobraźnia, w której akcja jest identyczna jak na filmie, dzięki badzo trafnym opisom autora i jeśli dodatkowo odpalam załączony film to czuje "jakbym to już oglądał". Mam nadzieję, ze mniej więcej już rozumiesz o co chodzi. Dla szerszego zrozumienia pojęcia wyobraźni, na początek polecam Ci coś lżejszego: "Nasza szkapa" Konopnickiej, albo "Janko Muzykant" Sienkiewicza. Nie powinno Cie przerosnąć. Pozdrawiam.

jedlek

2017-01-24, 17:04
@hennesi to co ci się tam dzieje, w tej twojej "wielce oczytanej" główce, nie jest żadnym argumentem, w stosunku do tego co napisałem wcześniej. Nie oglądając tego w ogóle nie obejrzysz tego DWA RAZY!!! Głąbie.

Vegeta13

2017-01-24, 18:34
za opis , zawsze piwko ;) !

Mindfuck

2017-01-24, 18:54
kiedyś poznawało się Twoje wrzuty po opisach i bękarcie avatara i Fasoli
teraz to są wrzuty z najmniejszą ilością piw na stronę :amused:

to...........ed

2017-01-24, 20:35
Mam dylemat, dawać piwo dla FANTASTICO czy dla filmu...

fantastico

2017-01-24, 21:53
Mindfuck napisał/a:

kiedyś poznawało się Twoje wrzuty po opisach i bękarcie avatara i Fasoli
teraz to są wrzuty z najmniejszą ilością piw na stronę :amused:



Jakbym liczył na wirtualne piwa byłbym wirtualnym alkoholikiem ;) To nie o to chodzi w całym tym misternym planie ;]

zubr550

2017-01-24, 22:15
Szedł sobie Pan wzdłuż ruchliwej ulicy,
najmniejszym problemem jest połamanie miednicy

Pan wszystko w środku ma uszkodzone,
oby mu w niebie grzechy zostały odpuszczone...