18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Człowiek zaatakowany przez stado małp

GeorgeHarvey1 • 2023-02-04, 18:22

McDonald's, Litchfield, Anglia

donkapusta

2023-02-04, 18:27
Jak się przechodzi za barierki w zoo to tak się kończy.


Folur

2023-02-04, 19:07
ciekawe co im białas zrobił hehe

kubol

2023-02-04, 21:44
Pewnie wk***il...
Byc moze mial gdzies ukrytego banana (jednego)

Xenon

2023-02-05, 00:00
brawo macie całe równouprawnienia małp a to dopiero początek

ProVVe

2023-02-05, 00:21
Folur napisał/a:

ciekawe co im białas zrobił hehe



Pewnie nic cz4rnuchu

:-D

Dzisiaj np słyszałem krzyki w parku, ale nic takiego się nie działo zwykła bójka na noże w UK. Takie max 18lat szczawiki się nożami w parku dźgały sobie minąłem całe stado z moim psiakiem nawet przez tele nie można było porozmawiać takie darcie p*zdy tych śmierdzieli. Jutro tam zawitam jak bedzie jasno moze bedzie na tej j***ne trawie cos widac albo beda pisac. Podobno właśnie tam jakis jegomosc chail takie nacpane stado rozdzielac czy zwrocil im uwage i juz tam zostal do rano raze z psem :-D . To sa takie cioty, ze musza kosami latac bo lapia od kazdego po ryju. W Polsce tez zacyna ta j***na moda wchodzić... Dzieci suchoklatesy z kosami i batonami

SpoconyMariusz

2023-02-05, 01:17
ProVVe napisał/a:

Pewnie nic cz4rnuchu

Dzisiaj np słyszałem krzyki w parku, ale nic takiego się nie działo zwykła bójka na noże w UK. Takie max 18lat szczawiki się nożami w parku dźgały sobie minąłem całe stado z moim psiakiem nawet przez tele nie można było porozmawiać takie darcie p*zdy tych śmierdzieli. Jutro tam zawitam jak bedzie jasno moze bedzie na tej j***ne trawie cos widac albo beda pisac. Podobno właśnie tam jakis jegomosc chail takie nacpane stado rozdzielac czy zwrocil im uwage i juz tam zostal do rano raze z psem . To sa takie cioty, ze musza kosami latac bo lapia od kazdego po ryju. W Polsce tez zacyna ta j***na moda wchodzić... Dzieci suchoklatesy z kosami i batonami



Podrzuć fotki denata jak coś xD

encoder178

2023-02-05, 02:18
chcieli multi kulti to maja :D

silwerbalk

2023-02-05, 05:55
ProVVe napisał/a:

Pewnie nic cz4rnuchu

Dzisiaj np słyszałem krzyki w parku, ale nic takiego się nie działo zwykła bójka na noże w UK. Takie max 18lat szczawiki się nożami w parku dźgały sobie minąłem całe stado z moim psiakiem nawet przez tele nie można było porozmawiać takie darcie p*zdy tych śmierdzieli. Jutro tam zawitam jak bedzie jasno moze bedzie na tej j***ne trawie cos widac albo beda pisac. Podobno właśnie tam jakis jegomosc chail takie nacpane stado rozdzielac czy zwrocil im uwage i juz tam zostal do rano raze z psem . To sa takie cioty, ze musza kosami latac bo lapia od kazdego po ryju. W Polsce tez zacyna ta j***na moda wchodzić... Dzieci suchoklatesy z kosami i batonami



O ch*ju złoty kto k***a fajnie się tam macie....

:lol:

Aligejtor

2023-02-05, 13:21
kill all niggers kill all jews

natansky

2023-02-05, 14:57
Szkoda że nie miał klamki, by odj***ł może ze dwóch chociaż

Folur

2023-02-05, 21:53
SpoconyMariusz napisał/a:

Podrzuć fotki denata jak coś xD



i ty za to "nic" jeszcze od niech nie oberwales? a taki cwany na sadolu...