18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Człowiek z obecnością 21 chromosomu serwuje naleśnika

fantastico • 2017-03-30, 02:09
Mając mongolizm też można serwować naleśniki!


kezor

2017-03-30, 14:35
Abraxus napisał/a:

Większą wydajność w knajpie osiągną jak zatrudnią szympansa w roli kucharza.

pisze się afroamerykanin i sądzę że wydajność by nie wzrosła a jeszcze zaczęłyby ginąć sztućce itp. :amused:

Wasil777

2017-03-30, 15:06
Tak przypominam ze 21 chromosom a reczej ich pare to kazdy ma , ten czlowiek posiada dodatkowy chromosom z pary 21 :) tzw. trisomie

xKadi

2017-03-30, 15:35
Fantastico,na twoim miejscu pie**olnął bym się w łeb,jak można nazywać czyjąś chorobę mongolizmem,a gdyby się trafiło takie dziecko u Ciebie w rodzinie co byś o tym powiedział ? Powiesił byś się ?

voidinfinity

2017-03-30, 15:36
mam_racje napisał/a:

We Francji miałbyś wyrok za ten post!
Rada Stanu, która jest najwyższym organem sądownictwa administracyjnego w tym kraju, uznała, że zezwolenie na publikacje uśmiechniętych twarzy osób z zespołem Downa jest niewłaściwe, ponieważ takie wyrażanie szczęścia "prawdopodobnie narusza spokój sumienia kobiet, które legalnie dokonały innych osobistych wyborów".



Ja jestem za wolnością słowa i mi się to nie podoba - ale krytykowanie akcji pokazujących uśmiechnięte dałny można za coś innego. To jest reklama fałszywej ideologii - bo nie pokazuje całej prawdy o życiu osoby z tak poważnym kalectwem.

Nie zakazywałbym pokazywania uśmiechniętych dałników - ale też nie zakazywałbym alternatywnego przekazu mówiącego, że świadomie rodzący dałników to kretyni.

mam_racje napisał/a:

void - sam jesteś zakała.



Oczywiście - ja jestem zakałą bo potrafię bez większego wysiłku utrzymać siebie i swoją rodzinę.

Dałnik, którego trzeba subsydiować całe życie, oraz zapewnić mu opiekuna zakałą nie jest :amused:

Oczywiście prosty fakt, że takie dziecko pochłania zasoby jak na 3 zdrowych dzieci do umysłów moralnych katoli nie trafia. Naturalnie to lepiej jak rodzi się 1 chore dziecko niż 3 zdrowych.

To jest ta słynna polsko-katolicka logika, że im gorzej tym lepiej :krejzi: Ale pociągnijmy to sp***olenie umysłowe dalej...

Oczywiście powinniśmy szczególnie w sytuacji katastrofy demograficznej powoływać na świat jak najwięcej kalek. To są wszystko punkty wiary, które w razie co można u pambuka wymienić na cuda.

Brak zdrowych ludzi uzupełnimy Ukraińcami, co też ma swoje pozytywy, bo potem jak nam zrobią Wołyń 2 to nie będą się musiały bidule namęczyć mordując nas.



ps.

Nawet jakby abortować wszystkie kaleki (mniejsze i większe) to na świecie i tak będzie spoko osób niepełnosprawnych bo:

1. Nie wszystkie jednostki chorobowe są znane
2. Ludzie ulegają wypadkom
3. Ludzie się starzeją.

Dziękuje za uwagę i z pambukiem! Alleluja i do przodu!

Sprawek

2017-03-30, 17:09
Gordown Ramsey ?? :shock: ?

Jacopo

2017-03-30, 17:58
ha. mając downa da się pracować więc cofamy zasiłki dla niepełnosprawnych ;)

krasnal_hałabała

2017-03-30, 19:24
"Człowiek z obecnością 21 chromosomu serwuje naleśnika", No trudno żeby człowiek nie miał 21 chromosomu skoro każdy posiada ich 23, jeśli jednak chodzi ci o zespół downa to jest to trisomia dwudziestego pierwszego chromosomu, człowiek normalnie ma chromosomy w parach a trisomia jest to roztrojenie czy coś takiego. W każdym razie sprawdź zanim coś napiszesz.

brylant1412

2017-03-30, 19:42
jak bedzie roblł patelnie to aż strach pomysleć co zrobi

De...........sz

2017-03-30, 20:46
Dlaczego jak ja widzę takich ludzi to włącza mi się "tryb agresji i obrzydzenia"? mam ochotę zabrać takiemu patelnię i zaj***ć mu nią, a jednocześnie nie umiem na niego k***a patrzeć i wolał bym się do tego nawet nie zbliżać... no k***a po prostu nie potrafię na takich patrzeć...

fantastico

2017-03-30, 21:49
krasnal_hałabała napisał/a:

"Człowiek z obecnością 21 chromosomu serwuje naleśnika", No trudno żeby człowiek nie miał 21 chromosomu skoro każdy posiada ich 23, jeśli jednak chodzi ci o zespół downa to jest to trisomia dwudziestego pierwszego chromosomu, człowiek normalnie ma chromosomy w parach a trisomia jest to roztrojenie czy coś takiego. W każdym razie sprawdź zanim coś napiszesz.



W każdym razie czytaj, że sprawdziłem, a nie ogarniając kwestii wikipedia wprowadziła mnie w błąd.

Zespół Downa, trisomia 21 (ang. Down syndrome, trisomy 21), dawniej nazywany mongolizmem – zespół wad wrodzonych spowodowany obecnością dodatkowego chromosomu 21.

xKadi napisał/a:

Fantastico,na twoim miejscu pie**olnął bym się w łeb,jak można nazywać czyjąś chorobę mongolizmem,a gdyby się trafiło takie dziecko u Ciebie w rodzinie co byś o tym powiedział ? Powiesił byś się ?



Zespół Downa, trisomia 21 (ang. Down syndrome, trisomy 21), dawniej nazywany mongolizmem – zespół wad wrodzonych spowodowany obecnością dodatkowego chromosomu 21.

TrisK

2017-03-30, 23:39
E... Mi się ryj śmiał. Taka szczera radość. Ty byś tak się cieszyć nie umiał. A serio to miałam niedorozwiniętego wujka. Może dlatego z sympatia patrzę na takich. Był zajebiście dobry. I bawił się ze mną najfajniej, jak dzieciak. Czyste, niewinne stworzenie, zawsze chętne do pomocy. Babci światło włączał w pokoju, sprzątał i podawał produkty do obiadu. Bardzo uczynny. Kiedyś zaatakowało mnie dwóch starszych chłopaków na podwórku. Wujek nie patrząc na nic rzucił się do bójki. Nigdy więcej nie widziałam go złym, nie wiem jakby się to dla niego skończyło, na szczęście tylko guzem i krwotokiem z nosa, gdyby nie mój dziadek który przybiegł na odsiecz. Wiem - opowieść z dupy. Ale tak mi się przypomniało.

sudomakemeasandwich

2017-03-31, 00:36
xKadi napisał/a:

Fantastico,na twoim miejscu pie**olnął bym się w łeb,jak można nazywać czyjąś chorobę mongolizmem,a gdyby się trafiło takie dziecko u Ciebie w rodzinie co byś o tym powiedział ? Powiesił byś się ?


Sam się pie**olnij zanim coś napiszesz...
1. "Mongolizm" to dawna nazwa zespołu Downa.
2. Prenatalne stwierdzenie zespołu Downa jest wskazaniem do aborcji (oczywiście o ile kobieta wyrazi taką wolę).
3. Chyba coś Ci się ze spacjami poj***ło. Te sprzed znaków zapytania należało umieścić po przecinkach, o tak:
Cytat:

Fantastico, na twoim miejscu pie**olnął bym się w łeb, jak można nazywać czyjąś chorobę mongolizmem, a gdyby się trafiło takie dziecko u Ciebie w rodzinie co byś o tym powiedział? Powiesił byś się?


Hatodex

2017-03-31, 09:02
@voidinfinity
33 latek z mentalnością 15 latka.

Ewolucja oraz dobór naturalny determinował przetrwanie zdrowych jednostek eliminując jednostki chore. I to jest fakt.
Problem w tym, że w obecnych czasach mamy do czynienia również z EWOLUCJĄ SPOŁECZNĄ, która wypiera tą pierwszą. Aby zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz swojemu potomstwu, kobieta nie wybiera samca z najlepszymi genami. W dzisiejszych czasach przetrwanie zapewniają inne czynnik - domyśl się sam jakiei. Może nie zauważyłeś ale w naszym świecie występuje również coś takiego jak EMPATIA. Tego Ci tłumaczyć nie będę - wikipedia Ci pomoże.

Dodatkowo, pozwiązujesz rodzenie chorych dzieci z niżem demograficznym, Wołyniem i imigracją Ukraińską. Debilizm też jest chorobą, więc według Twojej ideologii nie powinno Cię być na tym forum.
No ale przecież Ty jesteś jednostką wybitną, bo utrzymujesz siebie i swoją rodzinę... podobnie jak miliardy ludzi na naszej planecie. Tak, jesteś wyjątkowym przykładem nizin umysłowych naszego społeczeństwa.

Źle Ci nie życzę, ale i Tobie może się przytrafić chore dziecko/wnuk. Tylko że wtedy, Twoje żydowskie korzenie nakażą Ci przeliczyć ile zdrowych dzieci jesteś w stanie wyhodować na jego miejsce ... Twoja rodzina mówi mieć z Tobą bardzo przykre życie.

Masz prawo do wypowiedzi, tak samo jak ludzie mają prawo decydować o tym czy chcą urodzić chore dziecko i poświęcić dla niego swoje życie. Nie wpie**alaj się w spraw innych. Ciesz się zdrową rodziną i brakiem problemów z chorobami.

voidinfinity

2017-03-31, 12:07
Hatodex napisał/a:


Ewolucja oraz dobór naturalny determinował przetrwanie zdrowych jednostek eliminując jednostki chore. I to jest fakt.



Super, że się w czymś zgadzamy.

Hatodex napisał/a:


Problem w tym, że w obecnych czasach mamy do czynienia również z EWOLUCJĄ SPOŁECZNĄ, która wypiera tą pierwszą. Aby zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz swojemu potomstwu, kobieta nie wybiera samca z najlepszymi genami. W dzisiejszych czasach przetrwanie zapewniają inne czynnik - domyśl się sam jakiei. Może nie zauważyłeś ale w naszym świecie występuje również coś takiego jak EMPATIA. Tego Ci tłumaczyć nie będę - wikipedia Ci pomoże.



Dotknąłeś co najmniej 3 różnych tematów i nie zgadzam się z tą interpretacją.

Według mnie konstrukt społeczny może i powinien próbować korygować pewne niedobory jeżeli chodzi o zdrowie członków społeczności - ale to nie jest tak że jedno zastępuje drugie. Skąd w ogóle ten pomysł? Jak myślisz, geny naszej populacji są coraz słabsze czy coraz mocniejsze dzięki medycynie? ;-)

Kobiety również patrzą czysto biologicznie na facetów, dlatego podobają im się zdrowi umięśnieni faceci, a nie chore kaleki. W drugą stronę podobnie. Ale tak jak mówię - dotknąłeś kilku tematów i nie chce mi się wnikać.

W każdym razie czym innym jest przypadek gdy rodzi się człowiek, który wydawał się zdrowy - a po 20 latach zostaje ostatecznie zostaje zdiagnozowana ciężka i nieuleczalna choroba. A czym innym zaś jest przypadek gdzie rodzice świadomie powołują na świat bardzo chore dziecko.

Tak samo jest różnica pomiędzy byciem napadniętym, a chodzeniem nocą po murzyńskiej dzielnicy i wykrzykiwanie rasistowskich haseł.

W jednym wypadku jest to wypadek i tragedia, w drugim samobójstwo i debilizm.

Hatodex napisał/a:


Dodatkowo, pozwiązujesz rodzenie chorych dzieci z niżem demograficznym, Wołyniem i imigracją Ukraińską. Debilizm też jest chorobą, więc według Twojej ideologii nie powinno Cię być na tym forum.
No ale przecież Ty jesteś jednostką wybitną, bo utrzymujesz siebie i swoją rodzinę... podobnie jak miliardy ludzi na naszej planecie. Tak, jesteś wyjątkowym przykładem nizin umysłowych naszego społeczeństwa.



A z czym mam wiązać? Myślisz, że żyjemy w próżni? Do Polski przyjechało już jakieś 0.5mln Ukrainców. A wiesz czemu? Bo brakuje rąk do pracy. A wiesz czemu? Bo młode pokolenie wyjechało z tego sp***ololo umysłowego zwanego dumnie krajem. A wiesz dlaczego? Bo państwo zabiera +50% tego co zwykły człowiek wypracuje.

Mamy kryzys demograficzny, mamy kryzys płynności świadczeń emerytalnych i kilka innych. Jesteśmy na zakręcie dziejowym.

No skoro dla ciebie w takiej sytuacji namawianie ludzi do rodzenia bardzo chorych dzieci jest racjonalne - to nie mam pytań :amused:

Hatodex napisał/a:

Źle Ci nie życzę, ale i Tobie może się przytrafić chore dziecko/wnuk. Tylko że wtedy, Twoje żydowskie korzenie nakażą Ci przeliczyć ile zdrowych dzieci jesteś w stanie wyhodować na jego miejsce ... Twoja rodzina mówi mieć z Tobą bardzo przykre życie.



Jeżeli okaże się, na etapie życia płodowego, że dziecko jest bardzo chore - zostanie abortowane szybciej niż karakan klęka przed rydzem. Jeżeli zaś się urodzi i zachoruje (lub okaże się chore), będzie miało najlepszą opiekę jaką jestem w stanie mu zapewnić. To jest według mnie empatyczne i zarazem racjonalne. Świadome rodzenie kalek z pewnością racjonalne nie jest.

Niestety wielu ludzi uważa, że empatią można zastąpić racjonalność - a potem jest zdziwienie że się tragedia za tragedią w życiu przytrafia.

Hatodex napisał/a:

Masz prawo do wypowiedzi, tak samo jak ludzie mają prawo decydować o tym czy chcą urodzić chore dziecko i poświęcić dla niego swoje życie. Nie wpie**alaj się w spraw innych. Ciesz się zdrową rodziną i brakiem problemów z chorobami.



Nie mam w zwyczaju dzielić się prywatnymi sprawami na portalu dla dewiantów, więc nie podzielę się swoimi doświadczeniami w tej materii. W każdym razie jeżeli myślisz, że jesteś jedyną osobą którą lub której rodzinę dotykają choroby to się mylisz.