18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Człowiek vs. podludź z antify.

staruchazpalcemwd • 2017-06-11, 22:42
Człowiek próbuje trafić do rozsądku komunistycznej zarazy. Wymagany angielski.


donkapusta

2017-06-11, 22:44
Uwielbiam ten brytyjski akcent.

Ho...........er

2017-06-11, 23:01
Rude komunistyczne gówno na które szkoda szczepić ryja

hellbwoi

2017-06-11, 23:14
Czarny broni kozojebców... ale przynajmniej potrafi prowadzi dyskusję na wyższym poziomie niż to rude coś. :facepalm

mateusos

2017-06-11, 23:19
Marna prowokacja. czekam jak to w NBC bedzie.

Noside

2017-06-11, 23:27
Tyle miażdżenia, a ruda kretynka dalej się prosi. Co oni mają we łbie? W imię czego się tak zachowują? Skąd się bierze taka głupota? Ja na poważnie chcę wiedzieć, chcę zrozumieć tych biednych ludzi. Może uda im się pomóc i nawrócić ich na dobrą drogę...

mega_lis

2017-06-12, 00:01
Z tym człowiekiem to przesadziłeś...

Ma...........ke

2017-06-12, 00:21
Ta rybia sp***olina z antify powinna, przymusowo wyzbyć się prawa do oddychania tym samym powietrzem co ja.

Ptoon

2017-06-12, 00:35
Noniesondze napisał/a:

Co oni mają we łbie? W imię czego się tak zachowują? Skąd się bierze taka głupota? Ja na poważnie chcę wiedzieć, chcę zrozumieć tych biednych ludzi.



Krok 1: Jesteś zj***ny. Obiektywnie zj***ny albo subiektywnie mocno przeświadczony o tym, że jesteś zj***ny, co w jakimś sensie czyni cię również obiektywnie zj***nym.

Krok 2: Nie próbujesz przestać być zj***nym lub nie udaje ci się przestać. Nikt ci nie pomaga, czasami może nawet nie zdajesz sobie sprawy z powagi sytuacji.

Krok 3: Internalizujesz postmodernistyczny bełkot o wielości perspektyw. Nie ma dobra i zła. Wszystko jest nieoczywiste i nijakie, więc odrzucasz sztywne idee z przeszłości i jedyne co jest dla ciebie ważne to akceptowanie i tolerowanie wszystkiego na wszelki wypadek, bo dokonanie jakiejkolwiek racjonalnej oceny na takim podłożu filozoficznym okazuje się niemożliwe.

Krok 4: Znajdujesz innych podobnych sobie ludzi. Ułatwieniem jest to, że zazwyczaj tacy ludzie mają oczywiste znaki rozpoznawcze, np. czerwone włosy, kolczyki w nosie, nadwaga.

Krok 5: Wszyscy razem ściągacie się w spiralę zj***nia. Zaczynacie czcić morderców, cenić życie zwierząt bardziej niż innych ludzi, trudno jest wam się połapać co w co powinno się wsadzać.

Krok 6: Mając w pamięci krok 1 i będąc niezdolnym do formułowania racjonalnych spostrzeżeń (krok 3), zaczynasz pałać nienawiścią do jakiejkolwiek oceny i ludzi oceniających, chcesz im zamknąć buzie i usunąć ich z życia społecznego. Wychodzisz na ulicę i stajesz się aktywistą, żeby walczyć z innymi ludźmi, którzy mogliby na ciebie źle popatrzyć.

RoboCat

2017-06-12, 06:52
Powinnismy takich komuch-anarchistow odjebac... ale nie robimy tego bo jestesmy dobzi no i myslacy... ale jak te sk***ysyny dojda do wladzy to zajebia wszystkich innych niz oni w imie tolerancji i rownosci.