18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Człowiek vs. drzewo (0:1)

discoteq • 2022-08-05, 16:38
Gdzieś w Brazylii... :dead:


(00:21, prawie jak Nasze "dlaczego")... :lol:

Justynka99

2022-08-05, 22:47
Ja tu widzę 1:1. Drzewo też już nie powstanie.

daniel1040

2022-08-05, 23:37
Jak na moje eksperckie oko to sprzeczka między żoną a dendrofilem z fetyszem podduszania .

Takafura

2022-08-06, 00:09
palac.ireneusz napisał/a:

Stefanie, ścinanie drzewa bez tzw. cięcia klinowego powoduje najczęściej zakleszczenie piły łańcuchowej gdy środek ciężkości przeważa na stronę ściętą. Natomiast w momencie gdy środek ciężkości przeważa na stronę niedociętą powoduje to rozerwanie drzewa wzdłuż słojów (tak jak w tym przypadku, dokładnie tak samo jakbyś łamał wykałaczkę). Następnie pozostała część jeżeli się złamie to obie wracają do siebie tak jak w tym przypadku, a nieszczęśliwie ten człowiek znalazł się pomiędzy. Całość trwała sekundy. Nie miał szans żeby uciec.


Pień w trakcie obalania się rozłupał, a wierzchołek oparł o sąsiednie drzewo. Ów amator docinał zawieszone drzewo, dlatego leżący pień jest cofnięty względem pniaka.


lysymisio6969

2022-08-06, 12:24
palac.ireneusz napisał/a:

Stefanie, ścinanie drzewa bez tzw. cięcia klinowego powoduje najczęściej zakleszczenie piły łańcuchowej gdy środek ciężkości przeważa na stronę ściętą. Natomiast w momencie gdy środek ciężkości przeważa na stronę niedociętą powoduje to rozerwanie drzewa wzdłuż słojów (tak jak w tym przypadku, dokładnie tak samo jakbyś łamał wykałaczkę). Następnie pozostała część jeżeli się złamie to obie wracają do siebie tak jak w tym przypadku, a nieszczęśliwie ten człowiek znalazł się pomiędzy. Całość trwała sekundy. Nie miał szans żeby uciec.



można tylko dodać, że prawdopodobnie docinał tą część niedociętą wkładając głupi łeb pomiędzy rozszczepiony pień, takie bardziej skomplikowane podcinanie gałęzi na której się siedzi..

MartialArts

2022-08-06, 14:28
Krzysztof DMochewicz agencja skene ulica Bielawska Waerszawa ty k***o sk***ysynie zgwalce ci corke

Foxtrotecho

2022-08-06, 15:27
Ale j***niec piły cały czas pilnuje, z oka nie spuścił

Andrzejas

2022-08-06, 17:37
To trzeba być debilem, żeby wrzucić pionowo film nakręcony w poziomie.

beeveer

2022-08-08, 14:31
Kiedyś czytałem Old Surehanda (Winettou i te sprawy) Old Wable zginął w bardzo podobny sposób - ale celowo