18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Człowiek skurwiel

Ne...........ro • 2022-09-05, 22:27
Za wysoki ping :arrow: :roll:



PabloSkills

2022-09-05, 22:31
Takim to tylko wj***ć. Bez tłumaczenia bo dobrze wiedzą, że w ch*ja lecą.

Vitu

2022-09-05, 22:48
CS - Człowiek Sk***iel

Puczysta

2022-09-05, 23:00
PabloSkills napisał/a:

Takim to tylko wj***ć. Bez tłumaczenia bo dobrze wiedzą, że w ch*ja lecą.



I to akurat w komunie było dobre. Jak odpie**alałeś takie tricki, czy biłeś żonę, czy byłeś pasożytem na garnuszku matki. Dostawałeś wezwanie na komisariat, tam ci ostro wpie**olili i wypuszczali z twoją obietnicą poprawy.

Mój kumpel nawet mi to potwierdził, że jak jego stary pił i robił awantury, dostał wezwanie na komisariat i wrócił nad ranem. Nie fioletowy, nie czerwony tylko czarny od wpie**olu. Pogrozili mu że jak go tylko zobaczą pijanego, a będzie znacznie gorzej. Kumpel się cieszył, bo stary przez rok nawet na piwo nie popatrzył.

Zbysław

2022-09-05, 23:13
Policja podobnie Działa przed przejściem dla pieszych
chamują żebyś wyprzedził ich na pasach uważajcie na to ja już miałem 2 razy taki przypadek

dogip

2022-09-05, 23:16
Zbysław napisał/a:

Policja podobnie Działa przed przejściem dla pieszych
chamują żebyś wyprzedził ich na pasach uważajcie na to ja już miałem 2 razy taki przypadek



No to już byś prawa jazdy nie miał przy pierwszym razie. "A świstak siedział i zawijał w te sreberka" tak to kiedyś leciało

PabloSkills

2022-09-05, 23:25
Puczysta napisał/a:

I to akurat w komunie było dobre. Jak odpie**alałeś takie tricki, czy biłeś żonę, czy byłeś pasożytem na garnuszku matki. Dostawałeś wezwanie na komisariat, tam ci ostro wpie**olili i wypuszczali z twoją obietnicą poprawy.
Mój kumpel nawet mi to potwierdził, że jak jego stary pił i robił awantury, dostał wezwanie na komisariat i wrócił nad ranem. Nie fioletowy, nie czerwony tylko czarny od wpie**olu. Pogrozili mu że jak go tylko zobaczą pijanego, a będzie znacznie gorzej. Kumpel się cieszył, bo stary przez rok nawet na piwo nie popatrzył.




Dokładnie. Widziałem filmiki z deskoterapią jak szpiedzy dupy mieli dosłownie czarne od technik służb specjalnych. Takich powyżej co pisałeś także powinni prostować. Wszystkich co w ch*ja lecą.

silwerbalk

2022-09-06, 02:02
No i co gruby pokazał tym ? Swoje niedoj***nie tylko bo ewidentnie wymuszał jakby go nawet strzelił to i tak wina jest po stronie grubego bo to on wymusza i to specjalnie ... Po ch*j to robi? Wie tylko on

Juzwa

2022-09-06, 09:46
Puczysta napisał/a:

I to akurat w komunie było dobre. Jak odpie**alałeś takie tricki, czy biłeś żonę, czy byłeś pasożytem na garnuszku matki. Dostawałeś wezwanie na komisariat, tam ci ostro wpie**olili i wypuszczali z twoją obietnicą poprawy.
Mój kumpel nawet mi to potwierdził, że jak jego stary pił i robił awantury, dostał wezwanie na komisariat i wrócił nad ranem. Nie fioletowy, nie czerwony tylko czarny od wpie**olu. Pogrozili mu że jak go tylko zobaczą pijanego, a będzie znacznie gorzej. Kumpel się cieszył, bo stary przez rok nawet na piwo nie popatrzył.



Czasem poza wpie**olem była wywózka gdzieś w ch*j na zadupie. A jak ktoś był z zadupia, to go wieźli ch*j wie w jakim kierunku na inne zadupie. Pół biedy w lecie, ale zimą to musiało być ciekawie.

Eryk88896

2022-09-08, 11:29
no ale jaki problem auto sie pcha XD mnie tez czesto wk***iaja takie cwaniaczki co tylko gaz dociskaja jak juz nawet noga jestem na srodku pasow, a co jakbym sie wywrocil to by mnie rozjechal bo nie mogl poczekac jak czlowiek na zmiane swiatel lub tego jak ludzie przejda? XD czy im te 1/2 sekundy tak zycie utrudniaja i tak sie wszedzie spiesza.