18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Człowiek legenda

Gravedigger33 • 2021-12-27, 01:10


Anders Behring Breivik i, wym. [ˈɑndərʂ ˈbeːrɪŋ ˈbræjviːk], od 2017 Fjotolf Hansen (ur. 13 lutego 1979 w Oslo) – norweski masowy morderca, skrajnie prawicowy terrorysta, który 22 lipca 2011 dokonał dwóch zamachów terrorystycznych: na siedzibę premiera Norwegii, w którym zginęło 8 osób, i na uczestników obozu młodzieżówki norweskiej Partii Pracy, w którym zginęło 69 osób.W obu zamachach kilkaset osób zostało rannych. Został skazany na 21 lat więzienia, z możliwością nieograniczonego przedłużenia wyroku, jeśli nadal będzie uznawany za zagrożenie dla społeczeństwa

6969xD

2021-12-27, 01:34
Takich ludzi potrzebujemy

lakiluki

2021-12-27, 02:14
Fascynacja tym świrem? co za idiota.

Touch_Of_Madness

2021-12-27, 02:20
„Miszcz” w swoim fachu. Jeszcze będą stawiać mu pomniki.

fr...........93

2021-12-27, 02:35
Wiecie czemu zdołał na tej wyspie wystrzelać aż tyle osób? Bo nikt prócz niego nie miał tam broni palnej. To była jedna wielka green zone.

zbynekmaslanka

2021-12-27, 03:09
freddie93 napisał/a:

Wiecie czemu zdołał na tej wyspie wystrzelać aż tyle osób? Bo nikt prócz niego nie miał tam broni palnej. To była jedna wielka green zone.



Jakby wiedział że mają broń palną przygotowałby lepszy numer

mutissj

2021-12-27, 05:26
Już mi się podoba gościu, pokazał lewakom gdzie ich miejsce

longfly

2021-12-27, 06:27
mutissj napisał/a:

Już mi się podoba gościu, pokazał lewakom gdzie ich miejsce




nie dziwne zwykle podoba sie kompletnym burakom

podoba ci sie zabijanie ? skocz z dachu i nie mecz ludzi swoim towarzystwem bo nic nie wnosisz na tej planecie

pochminick

2021-12-27, 06:53
Że lewactwo jest głupie - to jedno.
Ale że Breivik jest sk***ysynem zasługującym na powolną agonię w męczarniach - to dla mnie bezsprzeczne.

picolo

2021-12-27, 11:26
Gość w pojedynkę rozj***ł poł miasta i nawet go nie odj***li na miejscu, pomijam. Teraz wyobraźcie sobie zorganizowaną grupę zdeterminowanych ludzi...Poza Ameryką kontynentalną to chyba każdy kraj by się poddał osrany, zwłaszcza w Europie.

janlew

2021-12-27, 16:35
Czy sterowane koszernymi rękami lewactwo to pasożyty i zagrożenie? Tak.
Czy prawicowiec ma prawo, posłużyć się lewackimi metodami by ich tępić? No tu już mam wątpliwości.
Nie mniej jednak skoro 1 człowiek może tak srogą pomstę wywrzeć na lewactwie... to jakoś uspokaja i napełnia nadzieją na przyszłość. Jeszcze jakby naród nie był tak skrajnie rozbrojony...
*oczywiście nie chodzi mi o to by zabijać tych ścierwojadów. Chodzi by oni się tego bali. Oni w nic nie wierzą i nic poza swoim nędznym życiem nie mają.

bubuatq

2021-12-27, 16:36
Dokładnie Picolo wyobrazmy sobie grupe 100 po zęby uzbrojonych osób działający zgodnie z planem i w skordynowany sposób to by była rzeznia...tyle ile by mieli kul tyle by było trupów w takiej Polsce. Tu prawie nikt nie ma czym sie bronić...

Quassar

2021-12-27, 18:04
freddie93 napisał/a:

Wiecie czemu zdołał na tej wyspie wystrzelać aż tyle osób? Bo nikt prócz niego nie miał tam broni palnej. To była jedna wielka green zone.

freddie93 napisał/a:



pie**olisz farmazony....
Sam pomyśl przecież widzisz k***a co się dzieje jak "skrajny pojeb" który trafia sie 1 na kilkadziesiąt milionów ludzi albo więcej dostaje broń lub bombe do ręki.
A teraz pomyśl sobie że zamiast 1 człowieka na te 20m będzie miła 1 z 10 broń i będą chodzić pato dzieci i inne gówna po ulicy z palną bronią maszynową czy przerobionymi pistoletami.
Weź popatrz na Amerykę czy Brazylie.. tam większość osób może lub ma swobodny dostęp do broni a jak nie to sobie jeszcze łatwiej na lewo załatwi.
Każdego dnia ktoś do kogoś strzela nawet k***a w szkole co chwile jakiś incydent jest. To co do nas dociera to tylko ułamki tego ... i gdzie ta ich samo-ochrona.
Normalni ludzie nie chcą broni nosić bo nie mają zamiaru strzelać do ludzi mają ciekawsze rzeczy do robienia w życiu. a patusy i agresorzy jak najbardziej tak.

Wole żeby jakiś patus/dres dał mi w mordę z piąchy, partyzanta na ulicy i zabrał portfel. trudno kasa stracona ale żyje lekkie obicie sie na dniach zagoi,
a w takiej Brazylii wyciągniesz 2s za wolno portfel i leci kula w łep bo przestępca trochę bardziej się zezłościł, albo pomyślał że też masz broń w tej kieszeni paradoksalnie.

Śmieszy mnie takie gadanie że jak by dozbroić cywilów było by bezpiecznie a ch*ja prawda nie wiesz ilu cywili to patusy i jak szybko potrafią ulec nie kontrolowanej agresji skończy się na słownym wyzywaniu się lub bójkach/szarpaniu, choć w ich wypadku też może dość do pobicia śmiertelnego choć nie tak często. A jak dojdą bronie to taki patus pod większym wpływem agresji od razu będzie sięgał po broń bo druga osoba też będzie miała broń.

Gdzieś był film na yt jak gościu szkolił cywilów jakimiś zapomnianymi walkami wojskowymi wycofanymi. I wiesz co doradzał kobiecie jak sie bronić przed gwałtem włożyć palce do ust i próbować się wyrzygać lub zrobić pod siebie bo wtedy taka kobieta jet ufajdana śmierdzi i jest odpychająca dla sprawcy.
W wypadku kiedy to kobieta zacznie wyciągać nóż czy inną broń przestępca nie tyle co będzie chciał sparaliżować ofiara co zabić bo wie że jest teraz jest to on zagrożony.

Pamiętaj dając dozbrajając cywila teoretycznie zwiększasz szanse na reakcje obronną, ale efekt jojo jest taki że dramatycznie zwiększasz częstotliwość takich wypadków. Przez co suma summarum wychodzisz jednak na gorsze.

Stany to jednak z nielicznych krajów gdzie ludzie mają tak łatwy dostęp do broni i to właśnie przez to jest taki niebezpieczny/.. a ty jeszcze na postawie tego syfu wyciągasz pozytywne wnioski gidze tu są jakieś pozytywnie wnioski?? Nie ma żadnych codzienne strzelaniny i wszech obecny murzyński syf i ty tą ideologie chcesz, aby w Polsce stosowali jebnij ty sie w ten pusty łeb jak widać nawet mając dostęp na sadolu do ułamka tego co sie dzieje w tych zj***nych stanach dalej pie**olisz takie kocopoły że głowa mała,

Sawix

2021-12-27, 19:31
Brenton Tarrant chyba bardziej spektakularnie pokazał światu swoje podejście do kwestii muzułmańskiej

janlew

2021-12-27, 23:03
Sawix napisał/a:

Brenton Tarrant chyba bardziej spektakularnie pokazał światu swoje podejście do kwestii muzułmańskiej


No chyba nie. To idiota. Kto odpowiada za multikulti i zalewanie Europy islamem? Gdyby nie koszerna globalistyczna terrormafia, i ich pieski lewaki, nie było by problemu. Chyba nie sądzisz że europejskie armie miały by problem z zatrzymaniem pontonów?
Ten koleś zamiast uderzyć we wroga, zaczął walić młotkiem w jego miecz. I to wtedy gdy ten leżał w domu w szafce. Przyszedł cieć i go zawinął. A mieczy wróg ma tysiące, setki tysięcy, miliony. Wroga chyba powinno chcieć się zniszczyć, a nie jego tępe pojedyńcze narzędzia. No i oczywiście metody walki też nie pochwalam.