18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Człekokształtne vs. Ciapaki

StaryZboczuch • 2016-08-18, 22:06
Co to za badania, i dlaczego grupa naukowców tak udowodniła w nietolerancyjnej hameryce?

Cytat:

Według najnowszych badań studentów University of Colorado, osoby z Bliskiego Wschodu trudniej aklimatyzują się w społeczeństwach, aniżeli małpy człekokształtne z gatunku Hominidae, tj. Szympansy czy Goryle. Sprawa jest o tyle bulwersująca, że w dzisiejszym, globalnym świecie, nie ma miejsca na takie badania. Dr Ben Suffolk, rektor uczelni jest zbulwersowany badaniami swoich podwładnych(...). Sprawa jest o tyle poważna, że badania oburzyły Imama meczetu Ameryki, Al-Masjida Furqana Jamea.



Nie chce mi się wklejać więcej cytatu, sprawa śmierdzi trollem. Proponuję poczytać cały artykuł.

Źródło

TB303

2016-08-18, 22:09
Fejk czy nie... ale za to:
Cytat:

osoby z Bliskiego Wschodu trudniej aklimatyzują się w społeczeństwach, aniżeli małpy człekokształtne z gatunku Hominidae, tj. Szympansy czy Goryle


Piwo, bo się prawie polałem ze śmiechu :krejzi:

Ma...........ke

2016-08-19, 01:36
Czyli że murzyni aklimatyzują się łatwiej niż ciapaki ciekawe.
Ale to tłumaczyłoby dlaczego w każdym mieście w europie ich tak dużo a ciapaki siedzą tylko w budkach z kebabami widocznie każdy tęskni do domu.

pinkie222

2016-08-19, 05:03
Obejrzałem wykład podany w źródle i nie znalazłem tam potwierdzenia tych informacji. Czy możesz przybliżyć temat?

kalijanek

2016-08-19, 17:01
ach ci amerykańscy naukowcy...

is...........ay

2016-08-20, 00:08
Ostatnio jest w ameryce (celowo z małej) nagonka na Islam. Pewnie ci studenci dostali nieco srebrników od PR-owców tego naziola Trumpeta czy jak mu tam.

Masterof

2016-08-20, 07:37
Serio trzeba badań żeby dojść do takich wniosków? Jeszcze zbadajcie, czy cygany to brudasy i złodzieje.