18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czeski motowyprzedzacz

Anal_Intruder_69 • 2021-07-28, 09:29
Elegancki manewr wyprzedzania w wykonaniu czeskiego motocyklisty.



Cytat:

W sieci pojawiło się nagranie momentu wypadku, do którego doszło pod koniec czerwca w gminie Vícov w powiecie Prościejów na Morawach. Na filmie widać jak motocyklista w trakcie manewru wyprzedzania, traci panowanie nad jednośladem, przewraca się na jezdnię, a następnie sunie po asfalcie wprost przed jadącego z naprzeciwka volkswagena passata. Po zderzeniu oba pojazdy stają w ogniu.

Za kierownicą samochodu siedziała młoda kobieta. Na tylnym siedzeniu w foteliku podróżowało jej kilkumiesięczne dziecko. Kierującej w ostatniej chwili udało się wydostać dziecko z płonącego pojazdu.



W wypadku nikt nie zginął.

Źródło

Isakpm

2021-07-28, 09:33
"W wypadku nikt nie zginął.". A już miałem dać piwo 8-)

Halman

2021-07-28, 09:37
dlaczego nie da się lubić motocyklistów? odpowiedz znajdujecie po kilka razy dziennie...

bydarzigol

2021-07-28, 09:39
Brawo dla młodej mamy za uratowanie siebie i dziecka, a panu na motorku powodzenia w szybkim powrocie na motocykl by miał szansę zniknąć z tego świata i nie stwarzać zagrożenia dla innych

Sandvinik

2021-07-28, 10:09
kawasaki kamikaze czy jakis inny model japońskiego motocykla?

Znawca_Cipek

2021-07-28, 10:22
Halman napisał/a:

dlaczego nie da się lubić motocyklistów? odpowiedz znajdujecie po kilka razy dziennie...



E tam.Im woęcej tu przebywam, tym bardziej ich lubię

:lol:

Heliar

2021-07-28, 11:11
Stracił rycerz rumaka

cz...........ek

2021-07-28, 12:05
Motorami się rozbijają, ghost ridery pie**olone :lol:

bercisko

2021-07-28, 13:33
On nie stracił panowania tylko zobaczywszy, że sie nie zmieści położył motorek na glebie. Może i lepiej. Czołowka zabiłaby pojeba, ale motor mógł zabić lub pokaleczyć kierującą.
A motop*zda, niech szybciutko wstanie i zmawia bilet do prywatnej kliniki w Amsterdamie. Sprzeda nereczkę i będzie miał na spłatę odszkodowania dla kobity.

CookieMonssster

2021-07-28, 15:14
bercisko napisał/a:

On nie stracił panowania tylko zobaczywszy, że sie nie zmieści położył motorek na glebie. Może i lepiej. Czołowka zabiłaby pojeba, ale motor mógł zabić lub pokaleczyć kierującą.
A motop*zda, niech szybciutko wstanie i zmawia bilet do prywatnej kliniki w Amsterdamie. Sprzeda nereczkę i będzie miał na spłatę odszkodowania dla kobity.



Nie położył motorek, tylko się obsrał na miętowo, złapał za hebel z całej siły, zblokował przednie koło i wyj***ł się jak ostatnia p*zda. Było i miejsce i czas, żeby się stulić do vana i przelecieć środkiem. Każdy kto mówi, że położył moto, jak miał niebiezpieczną sytuację pie**oli głupoty - po prostu się wyj***ł, tylko boi się do tego przyznać. Jak wywalisz glebę na asfalt liczysz na farta, że sunąc dupskiem w nic nie przywalisz (jak tutaj), jak masz moto na kołach to jeszcze cokolwiek możesz zdziałać.

bercisko

2021-07-28, 15:25
CookieMonssster napisał/a:

Nie położył motorek, tylko się obsrał na miętowo, złapał za hebel z całej siły, zblokował przednie koło i wyj***ł się jak ostatnia p*zda. Było i miejsce i czas, żeby się stulić do vana i przelecieć środkiem. Każdy kto mówi, że położył moto, jak miał niebiezpieczną sytuację pie**oli głupoty - po prostu się wyj***ł, tylko boi się do tego przyznać. Jak wywalisz glebę na asfalt liczysz na farta, że sunąc dupskiem w nic nie przywalisz (jak tutaj), jak masz moto na kołach to jeszcze cokolwiek możesz zdziałać.



Mądrego miło posłuchać. Ja jestem amatorem jeśli chodzi o motorki, dlatego często się wypowiadam :-)

Quassar

2021-07-28, 15:53
Isakpm napisał/a:

"W wypadku nikt nie zginął.". A już miałem dać piwo



I tak dałeś jako pierwszy.... więc po ch*j tak głupio gadasz..