18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cześć człowiek

Flodzia • 2023-04-14, 17:36

Co za świnia! :lol:

Payan

2023-04-14, 19:07
Jutro na obiad... :lol:



krzysieks997

2023-04-14, 19:30
Dlaczego nie jest pokazane jak jej przyp***zielił? To tik tok czy sadistik ja się pytam??

Marcinqqq

2023-04-14, 19:39
ciekaw jestem ile jeszcze flodzia wytrzyma, z takich niedojebów chyba tylko ten debil co tak dziwnie pisał dłużej wytrzymał, ale jak i o nim o niej też nikt nie będzie za chwilkę pamiętam, choć nie ukrywam że flodzia robi z sadola kwejka pierwszorzędnie

xv89

2023-04-14, 23:28
Marcinqqq napisał/a:

ciekaw jestem ile jeszcze flodzia wytrzyma, z takich niedojebów chyba tylko ten debil co tak dziwnie pisał dłużej wytrzymał, ale jak i o nim o niej też nikt nie będzie za chwilkę pamiętam, choć nie ukrywam że flodzia robi z sadola kwejka pierwszorzędnie



Masz na myśli @fantastico?
To była całkiem ciekawa i konsekwentnie realizowana internetowa kreacja. W sumie nic szczególnego nie robił, poza innym stylem pisania, czym wywoływał (niezrozumiały dla mnie) powszechny ból rzyci u co poniektórych.

plkoikijuy

2023-04-15, 01:38
xv89 napisał/a:

Masz na myśli @fantastico?
To była całkiem ciekawa i konsekwentnie realizowana internetowa kreacja. W sumie nic szczególnego nie robił, poza innym stylem pisania, czym wywoływał (niezrozumiały dla mnie) powszechny ból rzyci u co poniektórych.



Co się właściwie stało z fantastico?

Marcinqqq napisał/a:

ciekaw jestem ile jeszcze flodzia wytrzyma, z takich niedojebów chyba tylko ten debil co tak dziwnie pisał dłużej wytrzymał, ale jak i o nim o niej też nikt nie będzie za chwilkę pamiętam, choć nie ukrywam że flodzia robi z sadola kwejka pierwszorzędnie



Co do Flodzia. Wrzuca gówno a czasem prawilny kontent. Sadol 10 lat temu był inny,lepszym miejscem dla wielu z nas.

xv89

2023-04-15, 04:25
plkoikijuy napisał/a:

Co się właściwie stało z fantastico?



Nie wiem. Podobnie jak nie wiem co się stało z Bongmanem. Zwyczajnie kojarzę te postacie głównie dlatego, że były tu mocno (i w mojej ocenie - za nic) ciśnięte.

W sumie jak tu prawie 10 lat siedzę, tak tylko jeden popie**oleniec potrafił mnie autentycznie swoją twórczością zirytować, nie wiem czy kojarzysz, Loaloa się nazwał.

Hose88

2023-04-15, 17:11
xv89 napisał/a:

Loaloa się nazwał.







eliveruss

2023-04-17, 01:15
Co za ch*j. Przerobiłbym tego jebańca na kebaba. A z alpaki zrobiłbym kurtkę na zimę