18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czerwone światło w Jiangxi Ganzhou

fantastico • 2017-08-01, 10:12
Nie zważając na czerwone światło prosto w twarz mu mówiące "Stop proszę Pana, proszę nie wjeżdżać bo ktoś uczyni Panu śmierć" wjeżdża na skrzyżowanie gdzie ciężarówka uczyniła mu śmierć potrąceniem.


Shotterr

2017-08-01, 11:01
Wiem że zaraz odezwą się ludzie twierdzący że tylko fantastico utrzymuje poziom portalu ale jak dla mnie to sorry fantastico ale większość Twoich materiałów jest tylko i wyłącznie powielaniem. Hejtujcie sobie ale ja tam jak widzę fantastico to scroluję dalej bo bez oglądania wiem co zobaczę.

fantastico

2017-08-01, 11:06
Shotterr napisał/a:

Wiem że zaraz odezwą się ludzie twierdzący że tylko fantastico utrzymuje poziom portalu ale jak dla mnie to sorry fantastico ale większość Twoich materiałów jest tylko i wyłącznie powielaniem. Hejtujcie sobie ale ja tam jak widzę fantastico to scroluję dalej bo bez oglądania wiem co zobaczę.



A co mam wstawiać? Materiał własny? :) Wrzucanie tutaj filmików polega na zbiorczym uzupełnianiu portalu z materiałów rozrzuconych po sieci ;) Nie rozumiem czego oczekujesz od ludzi dodających coś tutaj ;)

P.S
Wrzuciłeś jeden temat, powieliłeś go z jebzdzidy jak sam napisałeś ;D

Shotterr

2017-08-01, 12:58
Nie hejtuje fantastico. Po prostu śmierć w twoich materiałach wyczerpała już chyba wszelakie sposoby ;)

Essent

2017-08-01, 19:02
Myślał,że jak motorkiem to przeleci szybko czy ki h*j ?

Darthu

2017-08-02, 23:06
Dobrze, że są napisy, bo bym k***a nie zrozumiał.