18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czerwone linie i biznes, czyli Janusze biznesu

GlassEdi • 2016-01-30, 12:29
Płacą to wymagają :D

po tagach nie bylo :D
Polecam obejrzeć całe
Ostatnie zdanie w filmiku pasuje do każdego prawdzwiego sadola :D

siwybis

2016-01-30, 20:11
Skąd się biorą debile na kierowniczych stanowiskach? Już wyjaśniam.

Jeśli ktoś awansuje na jakiegokolwiek kierownika czegokolwiek to w pierwszej kolejności wyznacza swojego zastępcę. Wybiera największego debila jakiego ma pod ręką by ten nie stanowił dla niego zagrożenia i był podatny na manipulacje. Jakiś czas później ten kierownik awansuje na wyższe stanowisko a kierownikiem zostaje wspomniany wcześniej debil. Teraz on wyznacza swojego zastępce według tych samych zasad co poprzednik i tak k***a do zaj***nia.

szlovak

2016-01-30, 20:18
właśnie byłem na rozmowie w korpo i wydała mi się ta rozmowa trochę podobna do tego filmiku, miałbym utworzyć nowy, jednoosobowy dział, którego jeszcze nie było, który ma szerokie możliwości działania, ale niesprecyzowany do końca cel i środki. Nie są mi w stanie powiedzieć szczegółów konkretnie bo to tajemnica. Nie są też w stanei podać niczego podobnego żeby się odnieść. Jak się nie określą na drugiej rozmowie jak ten cyrk ma wyglądać i nie dadzą umowy nierozwiązywalnej co najmniej na rok to niech spadają na szczaw

slawekfmx

2016-01-30, 20:23
pie**olenie o szopenie

tranzystor

2016-01-30, 21:33
masterstcs napisał/a:

tsk wygląda praca w korpo..



Gówno wiesz, cieciu malinowy.

Krak

2016-01-30, 21:36
Gratuluję!
Jeśli zrozumiałeś ostatnie zdanie to powinieneś siedzieć przy ich stole.

eLzar

2016-01-30, 23:40
Pracowałem kiedyś w korporacji..

Faktycznie specyficzna atmosfera ludzie zatrudnieni po znajomości, a sprzątaczka stała się z-pc dyrektora działu bo dawała dupy dyrektorowi. Pamiętam jak dziś był organizowany wyjazd firmowy koło 100 bydła..

Mój pokój był obok pokoju dyrektora..
I ten moment kiedy puka do dyrektora drzwi jego "pociecha" która jest z-pca w firmie.

Każdy z pracowników wiedział, że daje dupy dyrektorowi..
Nowe auto Audi A5 itd. Ona w ciąży z dyrektorem firmy, a typiara była w związku małżeńskim gdzie typ na nie świadomce wychowuje dzieciaka dyrektora ..

Tak to wygląda jak się pracuje dupą w korporacji by dostać stanowisko.

Kaprys

2016-01-30, 23:47
Może nie jestem korposzczurem, ale mam tak w robocie. Jako pewnego rodzaju "ekspert" mam coś do powiedzenia, ale jak coś "geniusze" wymyślą... Potakuję, jestem ekspertem, idę w kąt się wyrechotać, a potem pora zacząć myśleć, jak tu skleić temat. W wersji lajt, tylko 3 prostopadłe linie. Jeszcze w 3D coś się da ulepić. Można? Można!

Filogyna

2016-01-31, 06:06
KolekcjonerDobrego napisał/a:

Straszna jest to, że takie rzeczy dzieją się na prawde, także u nas w Polsce.
Nie zdajecie sobie sprawy z tego ale płacąc rachunek za prąd, telefon czy zakupy w markecie takich korpozjebów utrzymujecie.
Utrzymujecie i to na wysokim poziomie, bo oni muszą być docenieni i to odpowiednim wynagrodzeniem za swoje "umiejętności" i "doświadczenia" oraz odpowiednie CV.
Myślę, ze prawie każdy zna takiego korpoludka co to żyje w innym świecie i zarabia krocie a umie, no cóż co umie?



Co, boli cię, że inni zarabiają więcej od ciebie? Trzeba było zostać korpoludkiem...

eaz

2016-01-31, 08:12
Czy wam na prawde się wydaje, że takie rzeczy to tylko w "korpo". Spotykałem się z czymś takim w zakładzie w którym pracowało 30 osób. Przykład: Maszyna sie zepsuła, przechodzi dyrektorka handlowa i pyta się dlaczego stoimy. Bo maszyna nie działa. To naprawcie. Nie mamy narzędzi. Dlaczego. bo się popsuły. Wysłała jakiegoś biurwa po narzędzia. Kupił chiński zestaw z rynku, walizke. Z pięćdziesiąt części za 30 zł. Największy rozmiar 20. Do maszyny za 2,5 miliona złotych, a teraz to pewnie z 10 taka kosztuje. k***a i się dziwią, że nie mamy czym jej naprawić. Drugi przykład: Zakład ok. 300 osób. Przełożony do pracownika. Ja nie jestem po to by się znać, ja jestem po to żeby gonić ludzi do pracy. W ogóle w tej firmie przełożeni to w większości ludzie którzy zostali przyjęci na stanowiska kierownicze bezpośrednio z ulicy. Nie mają bladego pojęcia o branży w której pracują i co gorsza nie chcą mieć.

zomos

2016-01-31, 14:00
Tak działa Polski Sejm pod rządami postokrągłostołowymi oraz unia europejska. Czyli "znieśmy ustawą ubóstwo i grawitację"

pylaochos

2016-01-31, 14:42
Piwko za Opeth i za filmik o korpo :D . Całkowicie się zgadzam co do przemowy filmiku, pracowałem już w dwóch korpo, nigdy więcej.

petru23

2016-02-01, 00:15
tu macie przykład dyskusji jednej niepartyjnej osoby z posłami oraz wyborcami PiS.