18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Czerwona kartka dla lgbt

Vinyl • 2022-11-05, 18:13
Wyk. Jamie Vardy


Halman

2022-11-05, 18:25
zielu75 napisał/a:

j***ć lgbt !



to co będziesz oglądać zamiast meczów piłki nożnej?

donkapusta

2022-11-05, 18:33
Czy naprawdę to chore środowisko sądzi, że jak wszędzie będzie wywieszać tą kolorową szmatę to zyskają szacunek. Szmata to szmata, gdzie by jej nie wywiesić i jak rzeczywistości nie zaklinać.

Kormork

2022-11-05, 18:43
donkapusta napisał/a:

Czy naprawdę to chore środowisko sądzi, że jak wszędzie będzie wywieszać tą kolorową szmatę to zyskają szacunek. Szmata to szmata, gdzie by jej nie wywiesić i jak rzeczywistości nie zaklinać.



Tak, jest już trend wręcz przeciwny info z badań statystycznych usa 2015-2020 wśród młodzieży i studentów od dłuższego czasu nie tylko nie ma wzrostu poparcia a wręcz przeciwnie spada.

RobDeMay

2022-11-05, 19:00
Halman napisał/a:

to co będziesz oglądać zamiast meczów piłki nożnej?



Twoją starą na onlyfans xD

~Velture

2022-11-05, 19:22
W życiu obejrzałem bodajże w całości 1 mecz i to niespecjalnie z własnej woli więc niezbyt wiem czy takie wślizgi w słupek to norma i po prostu tak wyszło, że w tym wisiała ta szmata tym razem czy ogólnie raczej nie praktykują takiego czegoś a to wyjątek i specjalnie wyj***ł bo była tam flaga?
Pytam serio bo może to tak jak w F1 gdzie się leją szampanem na koniec.

RobDeMay

2022-11-05, 19:25
VeIture napisał/a:

W życiu obejrzałem bodajże w całości 1 mecz i to niespecjalnie z własnej woli więc niezbyt wiem czy takie wślizgi w słupek to norma i po prostu tak wyszło, że w tym wisiała ta szmata tym razem czy ogólnie raczej nie praktykują takiego czegoś a to wyjątek i specjalnie wyj***ł bo była tam flaga?
Pytam serio bo może to tak jak w F1 gdzie się leją szampanem na koniec.



Ten film jest starszy niż wegiel. Generalnie różnie celebruja zdobyta bramkę, zdarzało się, że wyrywali chorągiewki i rzucali nimi przed siebie. Wjechał w nią bo akurat taki miał kaprys, powiewające na niej gowno raczej nie ma tu znaczenia

TylerPL

2022-11-05, 19:37
No i gdzie ta kartka? Chciałem zobaczyć jego minę w tym momencie.

Masturbator18

2022-11-05, 20:03
Po co oni wkładają koledze palca w dupę gdy się cieszą?

lollo

2022-11-05, 20:30
donkapusta napisał/a:

Czy naprawdę to chore środowisko sądzi, że jak wszędzie będzie wywieszać tą kolorową szmatę to zyskają szacunek. Szmata to szmata, gdzie by jej nie wywiesić i jak rzeczywistości nie zaklinać.



tak jak i ty jesteś szmata

Aga2010

2022-11-05, 20:35
Rzygać się chce

donkapusta

2022-11-05, 21:21
lollo napisał/a:

tak jak i ty jesteś szmata



Jeśli nawet to mnie nie wieszają wszędzie na około .... buahahahaha...

kolejny

2022-11-05, 22:52
donkapusta napisał/a:

Czy naprawdę to chore środowisko sądzi, że jak wszędzie będzie wywieszać tą kolorową szmatę to zyskają szacunek. Szmata to szmata, gdzie by jej nie wywiesić i jak rzeczywistości nie zaklinać.



To jest wywieszane gdzie sie da, właśnie po to żeby budzić nienawiść - dziel i rządź, komuś na tym zależy