18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Czemu nie dzwoni

Ra...........hi • 2017-04-14, 11:09


No ciekawe dlaczego :D

JezusCytrus

2017-04-14, 11:26
Ktoś zaj***ł to z JebzDzidy na Chamsko a Ty to zaj***łeś na Sadola ?? To trochę jak oj***ć cygana .

Ra...........hi

2017-04-14, 11:30
JezusCytrus napisał/a:

To trochę jak oj***ć cygana .



Polak potrafi 8-)

Kickbokser

2017-04-14, 11:31
Ja pie**ole, weź się z taką potem przypadkiem po pijaku na jakiejś imprezie przeliż :sraka:

bloodwar

2017-04-14, 12:38
Rimming to super sprawa - o ile koleś się wczesniej umył, taki spocony, po imprezie to raczej hardcore :)

~Angel

2017-04-14, 13:55
bloodwar napisał/a:

Rimming to super sprawa - o ile koleś się wczesniej umył, taki spocony, po imprezie to raczej hardcore :)



Ooo... i mamy specjalistę od lizania męskich rowów :krejzi:

janlew

2017-04-14, 15:25
Gównojad a nie kobieta. Rzygać się chce.

Człowiek Drzewo

2017-04-14, 17:04
Zgadam się z bloodwarem, rimming wbrew temu co niektórzy sądzą, potrafi naprawdę nieźle zastymulować. Szczególnie w sytuacji kiedy nadmiar różnych substancji w twoim ciele nie pozwala "stanąć na wysokości zadania" ;) . Związane jest to z faktem, że te okolice są dość mocno unerwione a o ile dobrze pamiętam, cześć z nich łączy się z unerwieniem żołędzia. Tylko k***a nie jebnijcie kora lasce w trakcie bo z seksu w większości wypadków będą nici :D .

józekdeluxe

2017-04-14, 17:34
Ej k***a upy, za nic nie pocałowałbym laski, która wylizałaby mi moją pryszczatą dupę

Człowiek Drzewo

2017-04-14, 17:43
@Józekdeluxe

To zależy jak ktoś podchodzi do własnego ciała. Jak dla mnie moja dupa to jak najbardziej pełnoprawna część mojego ciała i nie zamierzam jej w żaden sposób dyskryminować, a że należy do mnie to nie muszę się również martwić o względy higieny. Po prostu wiem, że jest czysta :) . Nikt nie zamierza nikogo namawiać na siłę, ale jeśli odczuwasz znudzenie swoim życiem erotycznym to czasem jedynym remedium jest wprowadzenie jakiejś innowacji. Pamiętać należy, że przy pierwszym kontakcie z czymkolwiek człowiek angażuje dużo więcej uwagi i reaguje mocniej na bodźce stąd też pierwszy alkoholowy czy narkotykowy rausz jest niepowtarzalny tak samo jest z seksem więc albo ciągle coś zmieniasz albo zaczynasz cierpieć z powodu nudy.

sirapacz

2017-04-14, 18:09
@Człowiek Drzewo Nie każdy się myje jak widać po oburzeniu józkadeluxe :D

RmX

2017-04-14, 18:10
A tam gringle na dupie ;)

ba...........14

2017-04-14, 19:34
Z Wiki :
Cytat:

Anilingus=Rimming
Występuje ryzyko zakażenia wirusami: żółtaczki zakaźnej (HAV, HBV, HCV), HSV-1[2], pierwotniakami (pełzakowica, lamblioza), grzybami, bakteriami (w tym Helicobacter pylori), a także pasożytami. Stwierdzono zwiększone ryzyko zakażenia wirusem HBV w wyniku wykonywania anilingus, ale nie wirusem HCV. Ryzyko zakażenia HIV nie jest duże, natomiast znacznie zwiększa się przy mechanicznych uszkodzeniach odbytu i odbytnicy.


@upy Mi to wystarcza by nie korzystać z tego typu atrakcji, i nie pie**olcie że macie czyste dupy jak sobie lewatyw nie robicie/nie stosujecie ślinochronu.

321test123

2017-04-14, 20:31
@up Ale to się tyczy lizania rowa komuś choremu. Jak ktoś jest chory to żadne atrakcje razem z nim nie są bezpieczne.

Dawidof

2017-04-14, 21:15
Kolega prosi o linka.