18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czemu nie dzwoni

Ra...........hi • 2017-04-14, 11:09


No ciekawe dlaczego :D

St...........on

2017-04-15, 03:15
Łoooo k***a, hahahahaha zlot dupolizów!!! Wasi szefowie muszą być z was dumni :amused: Ha ha ha ! Spedalone zboczuchy! Ha ha ha! ku*asem kolegi się posmyraj! Ha ha ha ! Na pohybel!

Człowiek Drzewo

2017-04-15, 03:35
bartosh14 napisał/a:

Z Wiki :

@upy Mi to wystarcza by nie korzystać z tego typu atrakcji, i nie pie**olcie że macie czyste dupy jak sobie lewatyw nie robicie/nie stosujecie ślinochronu.



A kto powiedział, że nie robię lewatywy? To podstawa i myślałem, że nie muszę o tym nawet wspominać. Przy czym nie polecam stosować zwykłej, nawet przegotowanej wody, tylko zaopatrzyć się w aptece w jednorazowe enemy lub sól fizjologiczną choć nie wiem czy sprzedawana jest w objętościach sięgających 100-200 ml. Inaczej istnieje dość spore ryzyko załapania jakiegoś pasożyta.

P.S.
Dla kolegi powyżej. Choć na konstruktywną krytykę bądź sensowną dysputę jestem całkowicie otwarty, to głęboko w poważaniu mam opinię innych osób. Nikt nie zmusza was do takiej formy zabawy mordeczki.

józekdeluxe

2017-04-15, 08:39
Człowiek Drzewo napisał/a:



A kto powiedział, że nie robię lewatywy? To podstawa i myślałem, że nie muszę o tym nawet wspominać. Przy czym nie polecam stosować zwykłej, nawet przegotowanej wody, tylko zaopatrzyć się w aptece w jednorazowe enemy lub sól fizjologiczną choć nie wiem czy sprzedawana jest w objętościach sięgających 100-200 ml. Inaczej istnieje dość spore ryzyko załapania jakiegoś pasożyta.

P.S.
Dla kolegi powyżej. Choć na konstruktywną krytykę bądź sensowną dysputę jestem całkowicie otwarty, to głęboko w poważaniu mam opinię innych osób. Nikt nie zmusza was do takiej formy zabawy mordeczki.



Dobra skończ już te dywagacje. Fiuty też obciągasz, bo koledzy mają umyte?

tranzystor

2017-04-15, 09:22
Człowiek Drzewo napisał/a:

Zgadam się z bloodwarem, rimming wbrew temu co niektórzy sądzą, potrafi naprawdę nieźle zastymulować. Szczególnie w sytuacji kiedy nadmiar różnych substancji w twoim ciele nie pozwala "stanąć na wysokości zadania" ;) . Związane jest to z faktem, że te okolice są dość mocno unerwione a o ile dobrze pamiętam, cześć z nich łączy się z unerwieniem żołędzia. Tylko k***a nie jebnijcie kora lasce w trakcie bo z seksu w większości wypadków będą nici :D .




Nakręć jakiś film ze swoim chłopakiem o tym.

Człowiek Drzewo

2017-04-15, 11:37
@juzekdeluxe

Rozumiem, że tak bardzo Cię interesuje życie erotyczne innych, bo Twoje nie istnieje. :)

@tranzystor

Nakręcę, nakręcę. Zaraz po tym jak skończę montować film z Twoją dziewczyną ;)

ba...........14

2017-04-15, 17:00
321test123 napisał/a:

@up Ale to się tyczy lizania rowa komuś choremu. Jak ktoś jest chory to żadne atrakcje razem z nim nie są bezpieczne.


No nie na tym to polega. Jak się wysrasz to myjesz ręce? Pewnie nie, bo w końcu jesteś zdrowy :krejzi:

hulej95

2017-04-15, 22:57
Uwaga kryptopedał


:gay:
Człowiek Drzewo napisał/a:

Zgadam się z bloodwarem, rimming wbrew temu co niektórzy sądzą, potrafi naprawdę nieźle zastymulować. Szczególnie w sytuacji kiedy nadmiar różnych substancji w twoim ciele nie pozwala "stanąć na wysokości zadania" ;) . Związane jest to z faktem, że te okolice są dość mocno unerwione a o ile dobrze pamiętam, cześć z nich łączy się z unerwieniem żołędzia. Tylko k***a nie jebnijcie kora lasce w trakcie bo z seksu w większości wypadków będą nici :D .


Człowiek Drzewo

2017-04-19, 22:27
Chłopaki mają problem ze swoją seksualnością :)