18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czelendż papryczkowy

de_Sade • 2019-05-20, 22:25
Takie długie troszkę, ale nie kompresowałem, bo miło się w tej jakości ogląda. Swoją drogą trochę poj***ne, bo to rodzice kręcą...( cenzura nie moja).







Na końcówce, którą wyciąłem, widać, że damski głos zza kadru należy do macochy, więc sytuacja nieco się klaruje :mrgreen:

My...........er

2019-05-20, 22:32
Krostka jej wyszła na klacie to musieli plaster wkleić.

werther

2019-05-20, 22:39
Pusty łeb. Woda tylko pogarsza sprawę. Mleko musiałoby być bardzo tłuste, żeby pomogło. Olej albo alkohol.

de_Sade

2019-05-20, 22:45
werther napisał/a:

Pusty łeb. Woda tylko pogarsza sprawę. Mleko musiałoby być bardzo tłuste, żeby pomogło. Olej albo alkohol.



Wybieram alkohol!

mateusos

2019-05-20, 23:06
Niech to teraz k***a powyciera szmata. Upie**olila wszystko nawet basen swinia niemyta.

tatko

2019-05-20, 23:09
Jeszcze trochę i będzie r*chable... Mrrmmrr

xXPeinXx

2019-05-20, 23:54
mateusos napisał/a:

Niech to teraz k***a powyciera szmata. Upie**olila wszystko nawet basen swinia niemyta.


Bardzo ładnie rodzice się do ciebie zwracali i uczyli, ale dość nauk w domu, wróć lepiej do tej szkoły wyciągnij coś z niej bo inaczej jeszcze długo albo wcale nie por*chasz... :facepalm:

aaaaaaaaaaaaaa

2019-05-21, 00:06
To teraz film ze srania,,, wystarczy dźwięk

lm65

2019-05-21, 00:32
Gdyby zdjęła majtki i zrobiła szpagat to szybciej by jej przeszło :) Mogła też wlać to mleko we wszystkie otwory heheh

kulawiec

2019-05-21, 00:47
A którą paprykę dostała? Bo z wyglądu to red savina. Jakieś 400 000 w skali scovilleia, czyli że dwa razy tak jak habanerro. Ale za to lepsza w smaku. Panienka jest i tak spoko, kiedyś szwagra nakarmiłem taką, udawałem, że nie ostra. Nie pomogło mu ani pętko pasztetowej, ani jogurt, ani płukanie wódką. :evil:

de_Sade

2019-05-21, 00:52
kulawiec napisał/a:

A którą paprykę dostała? Bo z wyglądu to red savina. Jakieś 400 000 w skali scovilleia, czyli że dwa razy tak jak habanerro. Ale za to lepsza w smaku. Panienka jest i tak spoko, kiedyś szwagra nakarmiłem taką, udawałem, że nie ostra. Nie pomogło mu ani pętko pasztetowej, ani jogurt, ani płukanie wódką.



Podobna do scotch bonnet, ale z ręką na sercu powiem- nie wiem :(
Płukanie wódką ZAWSZE pomaga. Jedyny problem to ile tej wódki na taką operację zużyjesz.

walkerkox

2019-05-21, 01:03
Dopiero będzie krzyczeć na kiblu

Andre1945

2019-05-21, 01:06
Boże, widać, że hamierykanie. Co ma cukier do kapsaicyny? Ostre przyprawy niweluje się szklanką śmietany, bardzo tłustego mleka, albo alkoholem. Woda tu nic nie pomoże, bo kapsaicyna nie rozpuszcza się w wodzie, a co gorsza - można tylko roznieść uczucie pieczenia na cały przełyk. To mleczko, którym płucze usta pewnie w ogóle nie zawiera tłuszczu. Rozpie**ol zrobiła gorszy, niż te tornada, które u nich szaleją.