18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czekała, czekała ...

~_Yarko_ • 2021-01-14, 17:08
... na ten swój ostatni pociąg.


Ronin69

2021-01-14, 17:10
maszynisty szkoda - tak jakby debil nie mógł się powiesić...

RYHOO

2021-01-14, 18:32
Ciekawostka -

w Japonii jest tak dużo j***nych samobójczych cwe*i, że jeżeli takowy się zabije skacząc pod pociąg to rodzina dostaje rachunek zapewne kilkuzerowy za opóźnienia w przejeździe.

Dlaczego nic nie warte ścierwo ma swoim debilizmem wpływać na życie innych - zdroworozsądkowe myślenie w kraju gdzie honor ma jeszcze znaczenie

McQurwa

2021-01-14, 19:08
Determinacja popłaca

Kutasiarz

2021-01-14, 19:11
Tradycyjnie maszynista ch*j, nawet nie próbował skręcać.

bakus1233

2021-01-14, 19:18
Fajne mają te zapory w Rosji :D

KaprysLosu

2021-01-14, 22:10
Ronin69 napisał/a:

maszynisty szkoda - tak jakby debil nie mógł się powiesić...



a czemu niby szkoda maszynisty? miał taki sam wpływ na to jak pasażerowie (o ile nie był to towarowy) czy ziomek z monitoringu... Ba, może jeszcze dzięki temu dostał płatne wolne na jakiś czas. Poza tym, w tej grupie zawodowej ponoć dość często się to zdarza, podobno mniej jest tych, co jeszcze nikogo nie rozjechali :)

Wombat212

2021-01-15, 00:24
RYHOO napisał/a:

Ciekawostka -
w Japonii jest tak dużo j***nych samobójczych cwe*i, że jeżeli takowy się zabije skacząc pod pociąg to rodzina dostaje rachunek zapewne kilkuzerowy za opóźnienia w przejeździe.
Dlaczego nic nie warte ścierwo ma swoim debilizmem wpływać na życie innych - zdroworozsądkowe myślenie w kraju gdzie honor ma jeszcze znaczenie


Co ty pie**olisz zjebie. Osoby które targają się na swoje życie maja poważne zaburzenia psychiczne. Nikt w miarę normalny nie chce się zabić. Żeby k***a twoja rodzina kiedyś nie musiała dostać rachunku za ciebie.


RYHOO

2021-01-15, 15:02
Wombat212 napisał/a:

Co ty pie**olisz zjebie. Osoby które targają się na swoje życie maja poważne zaburzenia psychiczne. Nikt w miarę normalny nie chce się zabić. Żeby k***a twoja rodzina kiedyś nie musiała dostać rachunku za ciebie.





:oops:

Pan psychiatra i expert spuścił z kija. Rodziny się do takich spraw nie miesza dlatego samobójcy są zjebami.
Ty natomiast jesteś ograniczonym prostakiem, który musi wykrzyczeć weto zamiast np nie zgadzam się. Współczuję światopoglądu i horyzontów, które tłumaczą tak nienaturalne zachowanie jak samobójstwo.
Nawet karaluchy siedzą na głównie całe życie i nie myślą się zabić. Nie pozdraeiam

crenton

2021-01-15, 15:03
RYHOO napisał/a:

Ciekawostka -
w Japonii jest tak dużo j***nych samobójczych cwe*i, że jeżeli takowy się zabije skacząc pod pociąg to rodzina dostaje rachunek zapewne kilkuzerowy za opóźnienia w przejeździe.
Dlaczego nic nie warte ścierwo ma swoim debilizmem wpływać na życie innych - zdroworozsądkowe myślenie w kraju gdzie honor ma jeszcze znaczenie



już wiem czemu przestałem wchodzić na sadola ładne pare lat temu - przez takich zjebów jak ty. Sadystyczny content to jedno, sp***olenie mózgowe społeczności tego portalu to drugie. Ależ jesteś k***a baronem sadyzmu nazywając samobójców w ten sposób. ch*j z tobą, obyś kiedyś był zmuszony stać się jednym z nich, hrrr tfu, udław się tymi piwkami

RYHOO

2021-01-15, 15:17
crenton napisał/a:

już wiem czemu przestałem wchodzić na sadola ładne pare lat temu - przez takich zjebów jak ty. Sadystyczny content to jedno, sp***olenie mózgowe społeczności tego portalu to drugie. Ależ jesteś k***a baronem sadyzmu nazywając samobójców w ten sposób. ch*j z tobą, obyś kiedyś był zmuszony stać się jednym z nich, hrrr tfu, udław się tymi piwkami



Ja Ci się nie podoba to wypie**alaj na pudełka.
Możesz też napisać biografie jak od tych sadolowych zjebów uciekles bo przekonałeś się że jesteś lepszy od innych.
Prawda w oczy kole misiaczku

crenton

2021-01-15, 15:30
RYHOO napisał/a:

Ja Ci się nie podoba to wypie**alaj na pudełka.
Możesz też napisać biografie jak od tych sadolowych zjebów uciekles bo przekonałeś się że jesteś lepszy od innych.
Prawda w oczy kole misiaczku



naj***łeś 500 postów w 4 miesiące i rozstawiasz ludzi po kątach? Masz rację bo dostajesz dużo piwek od dzieci? niby 37 lat a głupi jak but, ratunku już chyba dla ciebie nie ma, ale może przynajmniej dostaniesz order Sadola Roku xD , jedyne co zostaje to cię podsumować i zapomnieć

23456789

2021-01-15, 15:54
RYHOO napisał/a:

Ciekawostka -
w Japonii jest tak dużo j***nych samobójczych cwe*i, że jeżeli takowy się zabije skacząc pod pociąg to rodzina dostaje rachunek zapewne kilkuzerowy za opóźnienia w przejeździe.
Dlaczego nic nie warte ścierwo ma swoim debilizmem wpływać na życie innych - zdroworozsądkowe myślenie w kraju gdzie honor ma jeszcze znaczenie



Tak tak bo samobójce bardzo obchodzi że rodzina dostanie rachuneczki..

RYHOO

2021-01-15, 16:15
crenton napisał/a:

naj***łeś 500 postów w 4 miesiące i rozstawiasz ludzi po kątach? Masz rację bo dostajesz dużo piwek od dzieci? niby 37 lat a głupi jak but, ratunku już chyba dla ciebie nie ma, ale może przynajmniej dostaniesz order Sadola Roku xD , jedyne co zostaje to cię podsumować i zapomnieć



Panie p*zdolu roku zbieraj se co lubisz na p*zdolu.

:-)