18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czekać na pomoc drogową? Damy radę.

~Velture • 2022-07-25, 09:37
Taki tam mały kamyczek 8-)


S_Z_A_L_O_N_Y

2022-07-25, 09:50
"Dałem Ci kamień z wielkim Love
No bo kwiaty szybko schną
Jedyne co Ci mogłem dać
To kamień z napisem Love..."

MartweMurzyńskiePłody

2022-07-25, 10:13
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

"Dałem Ci kamień z wielkim Love
No bo kwiaty szybko schną
Jedyne co Ci mogłem dać
To kamień z napisem Love..."



zapraszam wypie**alać :)

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-07-25, 10:17
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

zapraszam wypie**alać



To wypie**alaj. Nikt ciebie nie trzyma na siłę.

PanKukuruźnik82

2022-07-25, 11:29
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

To wypie**alaj. Nikt ciebie nie trzyma na siłę.



Grzeczniej tam !!!!

Hamulcuj ! bo się pogniewamy.

Szary_Jeleń

2022-07-25, 12:14
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

"Dałem Ci kamień z wielkim Love
No bo kwiaty szybko schną
Jedyne co Ci mogłem dać
To kamień z napisem Love..."



Co to za pedalski wierszyk?

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-07-25, 12:25
Szary_Jeleń napisał/a:

Co to za pedalski wierszyk?



Gdyby ciebie czasem wypuszczali z piwnicy i włączył byś czasem np. tv. To wiedziałbyś że to jest piosenka Enej. To że masz pedalskie doświadczenia nie musisz do nich wszystkiego i wszystkich porównywać. Już nie wymagam nawet żebyś zrozumiał tą ironię, bo to dla inteligentnych było.

Szary_Jeleń

2022-07-25, 12:49
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Gdyby ciebie czasem wypuszczali z piwnicy i włączył byś czasem np. tv. To wiedziałbyś że to jest piosenka Enej. To że masz pedalskie doświadczenia nie musisz do nich wszystkiego i wszystkich porównywać. Już nie wymagam nawet żebyś zrozumiał tą ironię, bo to dla inteligentnych było.



Nie oglądam tv, nie wiem kto to enej i wyj***ne mam na twoje pedalskie ironie.

Justynka99

2022-07-25, 14:07
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Gdyby ciebie czasem wypuszczali z piwnicy i włączył byś czasem np. tv. To wiedziałbyś że to jest piosenka Enej. To że masz pedalskie doświadczenia nie musisz do nich wszystkiego i wszystkich porównywać. Już nie wymagam nawet żebyś zrozumiał tą ironię, bo to dla inteligentnych było.



Przeginasz :D Są faktycznie zespoły, które powinno się znać niezależnie od tego, czy się lubi, czy nie, bo są ważną częścią kultury, ale Enej do nich zdecydowanie nie należy. Wygrali któreś talent show (już nawet nie pamiętam której stacji), pojawili się na kilku festiwalach (oczywiście tej stacji, w której wygrali talent show) i słuch po nich zaginął.

No i w sumie to działa dokładnie odwrotnie. Ktoś by mnie musiał zamknąć w piwnicy, żebym chciała TV oglądać. Dopóki w piwnicy zamknięta nie jestem, to mam miliony ciekawszych rzeczy do roboty, niż oglądanie TV.

yfd

2022-07-25, 15:49
Ta, chłop myśli, że zaświecił inteligencją i że jest taki osłuchany. Każdy co słucha zespoły typu enej ma ch*ja w uszach i gówno go porusza. Co to są za teksty i przesłania tych zj***nych piosenek, 70% muzyki polskiej w radiu leci jak za karę, asłuchalny chłam.

cazio

2022-07-25, 15:57
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Gdyby ciebie czasem wypuszczali z piwnicy i włączył byś czasem np. tv. To wiedziałbyś że to jest piosenka Enej. To że masz pedalskie doświadczenia nie musisz do nich wszystkiego i wszystkich porównywać. Już nie wymagam nawet żebyś zrozumiał tą ironię, bo to dla inteligentnych było.



Nie wiem co za pokrętna logika skłoniła Cię do powiązania faktu posiadania inteligencji oraz znajomości twórczości zespołu enej. Ja bym poszedł we wprost przeciwnym kierunku toku myślowego: nikt inteligentny nie przyzna się, że zna twórczość tego zespołu ;)

tfujdiler

2022-07-25, 16:40
Ło kórwa muszę na nowo zweryfikować co kupić.

Akaman

2022-07-25, 17:03
TikTokerzy zaj***ni wrzucają tu co popadnie...

Marcinqqq

2022-07-25, 19:32
ponoć do dziś dalej jedzie io ciągnie ten kamień

Hetman_Wielki

2022-07-27, 20:19
glupota najwyzszych lotow, czeste takie przypadku skutkuja wypadkiem:

- wystrzał pasa i uszkodzenia auta
- zerwanie transmisji, walniecie skrzyni biegów, sprzegła, zuzycie opon, zerwany hak
- wystarzał z kopyta zerwanego auta

i tylko po to by pokazac a pozniej sie naprawi, nawet jak po odjezdzie cos zaszwankuje wazne ze zapunktowalem

Taka pomoc zazwyczaj znowu jest szydercza dla np: poszkodowanego auta, w zyciu nie wyciagnalbym auta z rowu nie znajac umiejetnosci drugiego kierwocy, pomoc to jedno a pozniej miec samemu kosztowny problem na swoje konto to drugie