18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

ququa

2021-09-12, 18:42
pazuzu napisał/a:

To ja Ci tak szybko powiem w czym tkwi Twój problem i Tobie podobnych. Zasada jest prosta nienawidzi się czegoś czego się nie zna i się tego boi, jesteś jak mały piesek który ze strachu szczeka na wszystko większe od niego. Dam Ci radę wyjdź czasem z domu i wyjedź ze swojej wisoki, wyjedź za granicę poznasz inne kultury, ludzi o innym kolorze skóry czy innej orientacji i odkryjesz że w większości to normalni ludzie. Zresztą nie musisz wyjeżdżać do innego państwa popracuj może w w dużym mieście w międzynarodowej korporacji tam też masz przekrój różnych ludzi. Uwierz mi ze po roku przebywania z różnymi ludźmi zmienisz zdanie i przestaniesz się bać czarnych czy żydów



Byłem, widziałem i utwierdziłem się w przekonaniu, że jednak nie zmienię zdania co do "dzikich "

JanQ1

2021-09-13, 09:05
wir00z napisał/a:

A ja się z nim zgadzam,każdy ma wybór. To że kilkanaście tysięcy widzów wygwizdalo BLM? Bardzo dobrze,jesteśmy Polakami,nigdy nie mieliśmy czarnych rodaków, pedalstwo nie było wynoszone pod niebiosa na taką skale. Zawsze sobie radziliśmy sami,każdy miał na nas wyj***ne jeśli chodzi o historię,to dlaczego teraz my mamy się utożsamiać z czymś co nas nie dotyczy? ch*j w dupę wszystkim tolerom,niedługo przez Was pedały i lezby będą się całować i chodzić za rękę przy waszych dzieciach,adoptować i tworzyć rodziny,a czarni beda r*chać nasze kobiety, kraść i żyć za nasze pieniądze.



ja do końcówki ostatniego: Kościół to ty zostaw w spokoju :)

No-idea

2021-09-13, 23:42
Prawde mówiąc to że ich wygwizdali to faktycznie bez sensu jest, cepy, niech se klękają, to ich kraj ma hostorie związanią zniewolnictwem i kolonializmem. Nasz nie bał w tym udziału, nie mamy potrzeby okazywać w ten sposób jakiegs rodzaju przeprosin za historię.
I pan Sztur tez powinien m tym wiedzieć, taki niby światły a tylko wysrywać potrafi nie do końca dobrze ukierunkowaną frustrację.

Folur

2021-09-15, 02:06
Och, Dariusz ma ból dupy...może mniej dawać po kątach?