18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Guciu

2021-09-10, 23:19
Zamiast tego wywodu mógł po prostu napisać "tacy jesteśmy, nie lubimy lewactwa".

wir00z

2021-09-10, 23:25
pazuzu napisał/a:

Sam się zaorałeś debilu, piszesz o walce naszych pradziadów i z kim geniuszu oni walczyli?? Czyżby z Hitlerem który chciał eksterminacji Żydów, czarnych i homo?? Tak nasi przodkowie włączyli o to żeby tacy ludzie nie byli piętnowani i prześladowani więc Ty i Tobie podobni są zaprzeczeniem ich walki w tamtych czasach byś był po przeciwnej stronie barykady co polscy żołnierze



Nasi przodkowie walczyli o wolną i niepodległa Polskę,a nie w obronie Żydów, pedałów i czarnych zjebie. Sam się k***a zaorałeś,bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Napisałem że gdyby wiedzieli jak będzie wyglądał teraz nasz kraj to by to pie**olili. Idąc Twoim tokiem rozumowania to my walczyliśmy o to,aby Hitler nie eksterminował tych wynalazków,więc jesteś debilem. Poza tym jeżeli byś znał chociaż trochę historii,to byś wiedział,że nie tylko Niemcy nam zagrażali.

pazuzu

2021-09-10, 23:56
wir00z napisał/a:

Nasi przodkowie walczyli o wolną i niepodległa Polskę,a nie w obronie Żydów, pedałów i czarnych zjebie. Sam się k***a zaorałeś,bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Napisałem że gdyby wiedzieli jak będzie wyglądał teraz nasz kraj to by to pie**olili. Idąc Twoim tokiem rozumowania to my walczyliśmy o to,aby Hitler nie eksterminował tych wynalazków,więc jesteś debilem. Poza tym jeżeli byś znał chociaż trochę historii,to byś wiedział,że nie tylko Niemcy nam zagrażali.



To ja Ci tak szybko powiem w czym tkwi Twój problem i Tobie podobnych. Zasada jest prosta nienawidzi się czegoś czego się nie zna i się tego boi, jesteś jak mały piesek który ze strachu szczeka na wszystko większe od niego. Dam Ci radę wyjdź czasem z domu i wyjedź ze swojej wisoki, wyjedź za granicę poznasz inne kultury, ludzi o innym kolorze skóry czy innej orientacji i odkryjesz że w większości to normalni ludzie. Zresztą nie musisz wyjeżdżać do innego państwa popracuj może w w dużym mieście w międzynarodowej korporacji tam też masz przekrój różnych ludzi. Uwierz mi ze po roku przebywania z różnymi ludźmi zmienisz zdanie i przestaniesz się bać czarnych czy żydów

wir00z

2021-09-11, 00:20
pazuzu napisał/a:

To ja Ci tak szybko powiem w czym tkwi Twój problem i Tobie podobnych. Zasada jest prosta nienawidzi się czegoś czego się nie zna i się tego boi, jesteś jak mały piesek który ze strachu szczeka na wszystko większe od niego. Dam Ci radę wyjdź czasem z domu i wyjedź ze swojej wisoki, wyjedź za granicę poznasz inne kultury, ludzi o innym kolorze skóry czy innej orientacji i odkryjesz że w większości to normalni ludzie. Zresztą nie musisz wyjeżdżać do innego państwa popracuj może w w dużym mieście w międzynarodowej korporacji tam też masz przekrój różnych ludzi. Uwierz mi ze po roku przebywania z różnymi ludźmi zmienisz zdanie i przestaniesz się bać czarnych czy żydów



Nigdzie nie napisałem,że kogoś nienawidzę. Po prostu niech z tymi swoimi j***nymi "urojeniami" czy z kolorem skóry idą tam,gdzie będą w pełni akceptowalni. W Polsce tego nie było,nie ma i nie będzie. I dobrze,a wiesz dlaczego? Już to wcześniej wyjaśniłem w pierwszym poście. Bo nikt nas, Polaków nie szanuje w Europie,więc dlaczego my mamy szanować kogoś tutaj? Mamy dać się kopać po dupach? Nie mam nic do czarnych czy gejów,niech sobie są,żyją. Wk***ia mnie to,że wymyślają sobie jakieś chore ideologie,że są piętnowani,że mają ograniczenia itd. Ale czyja to jest wina? Sami to sobie zrobili. Powiedz mi,na ch*j mam klękać bo ktoś jest czarny? Albo po ch*j mam patrzeć na jakieś parady gejowskie,gdzie ludzie zamiast normalnie spotkać się w jakimś miejscu,zrobić sobie jakiś event i tam się pedałować to łażą w jakichś niedoj***nych strojach,często prawie nagich, faceci ubrani na różowo i lateksie,gdzie patrza na to dzieci. Ten murzyn co go rzekomo "udusiły" psy też gdyby normalnie pracował,nie handlował narkotykami i wykonywał rozkazy psów to też by sytuacja z tym j***nym BLM inaczej wyglądała. Każdy pracuje na swój wizerunek,a to jaki ma społeczność LGBT,kościół katolicki i murzyni to każdy widzi i wie. Oczywiście nie mówię o wszystkich,bo pedały,które się nie afiszują tym że nimi są czy murzyni,którzy kolor swojej skóry nie przekładają ponad wszystko i starają się żyć jak normalni ludzie to mogą sobie być,ja nie mam nic do tego. Ale ich jest naprawdę garstka na tym świecie.

daminoday

2021-09-11, 00:22
Jutro ide popytac o prace w centrum warszawy..

NataliaW

2021-09-11, 00:41
pazuzu napisał/a:

Stuhr ma rację. Z Polaków jak zwykle wyszło buractwo, anglicy chcieli uczcić coś co dla nich jest ważne, skoro ty nie chcesz bo jak najbardziej nie musisz to po prostu uszanuj ich zachowanie, ale nie polaczki musieli zrobić pokaz prostactwa. Wyobraź sobie jeden z drugim że jestes w uk i w godzinę W chcesz oddać hołd podległym powstańcom a jakcys angole zaczęli by buczec i gwiazdać. Fajnie? Chyba nie bardzo. Jadąc klasykiem jak nie lubię mleka to go po prostu nie pije a nie biegam po polach i tłuke krowy.



A jak Anglicy wygwizdywali hymn każdego obcego kraju na euro/na własnym stadionie Wembley, to wtedy dildo też cię uwieralo w dupsko?
Czy tylko boli za tych dzikusów, co są mniejszościami 10procentowymi a powodujacymi90procent przestępstw...

pazuzu

2021-09-11, 00:45
wir00z napisał/a:

Nigdzie nie napisałem,że kogoś nienawidzę. Po prostu niech z tymi swoimi j***nymi "urojeniami" czy z kolorem skóry idą tam,gdzie będą w pełni akceptowalni. W Polsce tego nie było,nie ma i nie będzie. I dobrze,a wiesz dlaczego? Już to wcześniej wyjaśniłem w pierwszym poście. Bo nikt nas, Polaków nie szanuje w Europie,więc dlaczego my mamy szanować kogoś tutaj? Mamy dać się kopać po dupach? Nie mam nic do czarnych czy gejów,niech sobie są,żyją. Wk***ia mnie to,że wymyślają sobie jakieś chore ideologie,że są piętnowani,że mają ograniczenia itd. Ale czyja to jest wina? Sami to sobie zrobili. Powiedz mi,na ch*j mam klękać bo ktoś jest czarny? Albo po ch*j mam patrzeć na jakieś parady gejowskie,gdzie ludzie zamiast normalnie spotkać się w jakimś miejscu,zrobić sobie jakiś event i tam się pedałować to łażą w jakichś niedoj***nych strojach,często prawie nagich, faceci ubrani na różowo i lateksie,gdzie patrza na to dzieci. Ten murzyn co go rzekomo "udusiły" psy też gdyby normalnie pracował,nie handlował narkotykami i wykonywał rozkazy psów to też by sytuacja z tym j***nym BLM inaczej wyglądała. Każdy pracuje na swój wizerunek,a to jaki ma społeczność LGBT,kościół katolicki i murzyni to każdy widzi i wie. Oczywiście nie mówię o wszystkich,bo pedały,które się nie afiszują tym że nimi są czy murzyni,którzy kolor swojej skóry nie przekładają ponad wszystko i starają się żyć jak normalni ludzie to mogą sobie być,ja nie mam nic do tego. Ale ich jest naprawdę garstka na tym świecie.



Piszesz ze nikt nie szanuje Polaków a może to właśnie błędne koło, nie szanują nas by my nie lubimy nikogo? Nie chodzi o to że masz klękac bo jakiś czarny został zabity ale nie wysmiewac innych że kogos to obchodzi. Teraz na festiwalu filmowym w Wenecji jest prezentowany polski film "Żeby nie było śladów" o śmierci Grzegorza Przemyka zabitego przez milicjantów i co teraz wszytscy w Wenecji powinni się nabijac z tego firmu bo to o jakimś zabitym chłopaku z Polski? No nie, może kogoś ta historia nie rusza ale z szacunku i kultury osobistej nie będą gwiazdać na tym filmie.

Bul_od_bytu

2021-09-11, 01:21
Stary Sztur dostał wylewu jak zobaczył wynik wyborów prezydenckich. Młodemu też powoli się zaczynają gówna w dupie gotować. Nie rozumiem czemu nie dołączą do swojej diaspory zamiast tu się męczyć :D

notak

2021-09-11, 05:57
pamiętam jak zaczynał, zwróciłem uwagę na jego beznadziejną grę aktorską, monotonny głos,
od razu widać było, że tatuś maczał paluchy w ustawieniu mu zawodu,
ale to co robi ostatnimi laty, w jaki sposób wyraża się o Polakach, bądz co bądz, naszym fajnym kraju, gdzie
jak w każdym jest trochę dobrego i trochę złego, to już mnie wk***ia,
niech w końcu sp***ala, sam dorzucę się do biletu w jedną stronę

Sigonek

2021-09-11, 13:09
wir00z napisał/a:

A ja się z nim zgadzam,każdy ma wybór. To że kilkanaście tysięcy widzów wygwizdalo BLM? Bardzo dobrze,jesteśmy Polakami,nigdy nie mieliśmy czarnych rodaków, pedalstwo nie było wynoszone pod niebiosa na taką skale. Zawsze sobie radziliśmy sami,każdy miał na nas wyj***ne jeśli chodzi o historię,to dlaczego teraz my mamy się utożsamiać z czymś co nas nie dotyczy? ch*j w dupę wszystkim tolerom,niedługo przez Was pedały i lezby będą się całować i chodzić za rękę przy waszych dzieciach,adoptować i tworzyć rodziny,a czarni beda r*chać nasze kobiety, kraść i żyć za nasze pieniądze.



Polecam wykład Karonia pt. tolerancja represywna. Murzyni i zboczeńcy to ploretariat zastępczy (ten pierwotny wzbogacił się pracą i wyj***ł lage na czerwonych) postępującej rewolucji komunistycznej, która dąży do zniszczenia tradycyjnych wartości. Rozpie**ol kulturowy ma wyjałowić duchowo społeczeństwo i przygotować narody do przyjęcia marksistowskich wykładni jako nie intelektualnej propozycji, ale ideologii wiodącej za którą stoi przemoc państwa. Nieprawdą jest, że każdy ma wybór. Powiedz coś publicznie na zboczeńców, Żydów, murzynów, muslimów to spadną na ciebie gromy i konsekwencje prawne szybciej niż karyna sięga po 500+. A przecież w Polsce to jeszcze jest w fazie dużo wcześniejszej niż np w UK, czy Niemczech. Z komuchami trzeba walczyć

KoniecZartow

2021-09-11, 15:23
wir00z napisał/a:

A ja się z nim zgadzam,każdy ma wybór. To że kilkanaście tysięcy widzów wygwizdalo BLM? Bardzo dobrze,jesteśmy Polakami,nigdy nie mieliśmy czarnych rodaków, pedalstwo nie było wynoszone pod niebiosa na taką skale. Zawsze sobie radziliśmy sami,każdy miał na nas wyj***ne jeśli chodzi o historię,to dlaczego teraz my mamy się utożsamiać z czymś co nas nie dotyczy? ch*j w dupę wszystkim tolerom,niedługo przez Was pedały i lezby będą się całować i chodzić za rękę przy waszych dzieciach,adoptować i tworzyć rodziny,a czarni beda r*chać nasze kobiety, kraść i żyć za nasze pieniądze.



Małe sprostowanie, Ali O'Brown w czasie Powstania Warszawskiego był czarny, społeczność haitańska również nie była biała, mało tego, mieliśmy również przyjaciół na bliskim wschodzie, którzy pomagali właśnie POLSKIM UCHODŹCOM w czasie II wojny światowej. Nie tylko Iran, ale również Pakistan udzielały nam pomocy, nie chodzi o rządy, które były na usługach brytoli, ale o zwykłe rodziny. Dzisiaj można tam trafić na osoby pamiętające o wzajemnych relacjach apolitycznych obu krajów. Czarny czarnemu nierówny, a pedałów nawet geje się wstydzą.

darayavahus

2021-09-11, 15:27
Śmieć "ludzki". Jak mu się tak bardzo tutaj nie podoba, to czemu się nie wyprowadzi "aktorzyna" po tatusiu?

Wiewór

2021-09-11, 22:34
Polska nigdy nie miała kolonii, nie okradalismy innych nacji poza samymi sobą. Nigdy nikogo nie wyzyskiwalismy a tym bardziej za kolor skóry.
Niech przepraszają kraje które okradały kolonie i importowaly do siebie murzynow. My nie mamy za co przepraszać i w tym temacie zgadzam się z polskimi troglodytami.

Strielok1

2021-09-12, 01:04
pazuzu napisał/a:

Piszesz ze nikt nie szanuje Polaków a może to właśnie błędne koło, nie szanują nas by my nie lubimy nikogo? Nie chodzi o to że masz klękac bo jakiś czarny został zabity ale nie wysmiewac innych że kogos to obchodzi. Teraz na festiwalu filmowym w Wenecji jest prezentowany polski film "Żeby nie było śladów" o śmierci Grzegorza Przemyka zabitego przez milicjantów i co teraz wszytscy w Wenecji powinni się nabijac z tego firmu bo to o jakimś zabitym chłopaku z Polski? No nie, może kogoś ta historia nie rusza ale z szacunku i kultury osobistej nie będą gwiazdać na tym filmie.



Mylisz pojęcia, co ma zabójstwo Przemyka przez komunistycznych siepaczy do twarzy blm floyda? Był ćpunem? Napadł na ciężarną z bronią? Podaj jedną rzecz która łączy te sprawy? Ludzie w Pl mają wyj***ne na blm i floyda właśnie dlatego że to jaskrawy przykład rasizmu ale wobec białych i zj***nego lewactwa, tak samo mało obchodzą ich ćpuny czy patusy którzy zginęli bo nie wykonywali poleceń naszej policji. Arabi czy hindusi są w Polsce od lat, jednego znam osobiście jakieś 18 lat, wielu jest lekarzy, dlaczego ludzie nie mają z nimi problemu? Dlatego że pracują, asymilują się, nie tworzą gett jak "uchodźcy" na zachodzie. Jest u nas masa azjatów, też od lat, dlaczego nikomu nie przeszkadzają? Bo prowadzą swoje knajpki czy sklepy i nie domagają się specjalnego traktowania. Coraz więcej jest ukrainców, ale oni przyjechali tu zapie**alać w zawodach których sami Polacy nie chcą wykonywać więc też nikogo nie kolą w oczy... Tacy z nas rasiści. Szanujemy tych którzy przyjeżdżają do nas pracować, uczyć się, funkcjonować w ramach społeczeństwa. A tacy jak ty i stuhr chcieliby ściągnąć tu robactwo liczące na socjal, mieszkania, darmowe utrzymanie i przywileje, nie mające zamiaru funkcjonować na naszych zasadach ale chcące wprowadzać szariat. Właśnie na to nie ma przyzwolenia.

Maras0803

2021-09-12, 12:02
Makreks napisał/a:

W dupie byłeś, gowno widziałeś a sie wypowiadasz. Polska jest pośmiewiskiem Europy i tyle.



Straszne i jak mamy dalej z tym żyć?

pazuzu napisał/a:

Sam się zaorałeś debilu, piszesz o walce naszych pradziadów i z kim geniuszu oni walczyli?? Czyżby z Hitlerem który chciał eksterminacji Żydów, czarnych i homo?? Tak nasi przodkowie włączyli o to żeby tacy ludzie nie byli piętnowani i prześladowani więc Ty i Tobie podobni są zaprzeczeniem ich walki w tamtych czasach byś był po przeciwnej stronie barykady co polscy żołnierze



Jaki ty jesteś przyj***ny to nie mam pytań. Weź się k***a człowieku zastanów co piszesz.