18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

royal86

2021-09-10, 19:46
justsuckit napisał/a:

Kto to jest k***a ten matecki, pierwsze słyszę xD



Tak to jest - jeden się lansuje psycho-lewackimi wysrywami, a drugi korzysta z sytuacji by próbować się wylansować rzekomym persolnalnym publicznym odpowiadaniem na te bzdury, starając się pokazać, że jest na tym samym levelu :D Obaj są siebie warci.

Makreks

2021-09-10, 20:07
wir00z napisał/a:

A ja się z nim zgadzam,każdy ma wybór. To że kilkanaście tysięcy widzów wygwizdalo BLM? Bardzo dobrze,jesteśmy Polakami,nigdy nie mieliśmy czarnych rodaków, pedalstwo nie było wynoszone pod niebiosa na taką skale. Zawsze sobie radziliśmy sami,każdy miał na nas wyj***ne jeśli chodzi o historię,to dlaczego teraz my mamy się utożsamiać z czymś co nas nie dotyczy? ch*j w dupę wszystkim tolerom,niedługo przez Was pedały i lezby będą się całować i chodzić za rękę przy waszych dzieciach,adoptować i tworzyć rodziny,a czarni beda r*chać nasze kobiety, kraść i żyć za nasze pieniądze.



W dupie byłeś, gowno widziałeś a sie wypowiadasz. Polska jest pośmiewiskiem Europy i tyle.

Namex

2021-09-10, 20:12
wir00z napisał/a:

A ja się z nim zgadzam,każdy ma wybór. To że kilkanaście tysięcy widzów wygwizdalo BLM? Bardzo dobrze,jesteśmy Polakami,nigdy nie mieliśmy czarnych rodaków, pedalstwo nie było wynoszone pod niebiosa na taką skale. Zawsze sobie radziliśmy sami,każdy miał na nas wyj***ne jeśli chodzi o historię,to dlaczego teraz my mamy się utożsamiać z czymś co nas nie dotyczy? ch*j w dupę wszystkim tolerom,niedługo przez Was pedały i lezby będą się całować i chodzić za rękę przy waszych dzieciach,adoptować i tworzyć rodziny,a czarni beda r*chać nasze kobiety, kraść i żyć za nasze pieniądze.



To juz k***a jest. Jeszcze nigdy nie widzialem, tylu j***nych lezb na ulicy jak w tym roku. Takie to czesto ochydne, ze tylko komora gazowa zostaje

CzerstWybut

2021-09-10, 20:26
bluecat napisał/a:

I co... fajnie tak poślizgać się po szczurze? Ale w jego słowach jest dużo prawdy... nie mówię tu o tej konkretnej sytuacji, lecz o ogólnej narracji ... banda oszołomów prowadzi was na przepaść i wszyscy zadowoleni, bo koryto ciągle uzupełniają i pokazują w TVkuski pis jak to bogatym zabierają, by dać wam - biednym i choć drożyna już wam zagląda w oczy, to je zamykacie, by karmić się nienawiścią do wszystkich najłatwiej. Na te prymitywne rządowe metody nabieracie się wszyscy ... myśląc, że: ach niech sobie gadają co chcą i tak się będą bali to przegłosować czy ustanowić. Kariny i Brajanki w głowie sobie ustawcie, że po to są te nocne głosowania, reasumpcje z pędzla wzięte, obstawianie wszystkiego swoimi, bo ta banda dobrze wie ile ma na sumieniu. I dopóki ciepłe kluchy nie zacznie głośno o tym myśleć i mówić to wam tylko sznur i czarna opaska na oczach zostanie, bo szluga już też nie będzie. To nie my wyjdziemy z unii, tylko oni, bo to jedyna instytucja, która coś jeszcze może kontrolować wszystkie inne ... nasze Polskie, są już obsadzone tymi, którzy wiedzą za co gruby hajs dostają. Na ulice k...., a nie przed kompem dupę plaszczyć! BTW nie jestem za PO, KO, Konfidencją, psl i hołkiem, lsd, thc itp... obserwuję i mam rozum... tu nie trzeba geniusza, każda władza kolejna, która obnaży i przed sądem postawi tych zdrajców będzie dobra! Bo sama się będzie bała, że i ktoś z nia tak zrobi!



Na ch*j ty polityke mieszasz wszedzie. To że ktoś np nie chce uchodźców nie znaczy ze lubi pis lub PO. Co za zj***ne myślenie że jak ktoś ma swoje zdanie i np nie chce klękac za sztucznie napędzany rasizm nie znaczy k***a że jest pisowcem kretynie. Typowo skretyniałe wpie**alanie ludzi do jednego worka bo tak ci k***a telewizja polityczna dyktuje. Przypisują nam pie**olona łatke rasizmu a polacy zwyczajnie maja wyj***ne jaja na murzynow. k***a łazi ich od ch*ja czasem po stolicy i nikt ich nie maczetuje. Zachód wam narzuca takie pie**olenie na uszy a wy sami powtarzacie jaki to rasistowski kraj mamy. Polacy wbrew pozorom jest mądrzejszym narodem niż nie jeden w europie. Nie dali sie nabrać na przyjecie zacofanej mieszanki z afryki. k***a europa już kreci nosem na to co odj***li w ciagu istatnich sześciu lat.

bania88

2021-09-10, 20:43
Czy on nazwał BLM "antyrasistowską akcją"? Dobre sobie.

Juzwa

2021-09-10, 20:46
bluecat napisał/a:

I co... fajnie tak poślizgać się po szczurze? Ale w jego słowach jest dużo prawdy... nie mówię tu o tej konkretnej sytuacji, lecz o ogólnej narracji ... banda oszołomów prowadzi was na przepaść i wszyscy zadowoleni, bo koryto ciągle uzupełniają i pokazują w TVkuski pis jak to bogatym zabierają, by dać wam - biednym i choć drożyna już wam zagląda w oczy, to je zamykacie, by karmić się nienawiścią do wszystkich najłatwiej. Na te prymitywne rządowe metody nabieracie się wszyscy ... myśląc, że: ach niech sobie gadają co chcą i tak się będą bali to przegłosować czy ustanowić. Kariny i Brajanki w głowie sobie ustawcie, że po to są te nocne głosowania, reasumpcje z pędzla wzięte, obstawianie wszystkiego swoimi, bo ta banda dobrze wie ile ma na sumieniu. I dopóki ciepłe kluchy nie zacznie głośno o tym myśleć i mówić to wam tylko sznur i czarna opaska na oczach zostanie, bo szluga już też nie będzie. To nie my wyjdziemy z unii, tylko oni, bo to jedyna instytucja, która coś jeszcze może kontrolować wszystkie inne ... nasze Polskie, są już obsadzone tymi, którzy wiedzą za co gruby hajs dostają. Na ulice k...., a nie przed kompem dupę plaszczyć! BTW nie jestem za PO, KO, Konfidencją, psl i hołkiem, lsd, thc itp... obserwuję i mam rozum... tu nie trzeba geniusza, każda władza kolejna, która obnaży i przed sądem postawi tych zdrajców będzie dobra! Bo sama się będzie bała, że i ktoś z nia tak zrobi!



Zadzwoń do szczura z propozycją, że mu obciągniesz. Wy ch*je zawinięte w lewą stronę lubicie bronić takich samych jak wy i wpie**alać politykę do każdej wypowiedzi.

jazeck

2021-09-10, 21:14
wir00z napisał/a:

A ja się z nim zgadzam,każdy ma wybór. To że kilkanaście tysięcy widzów wygwizdalo BLM? Bardzo dobrze,jesteśmy Polakami,nigdy nie mieliśmy czarnych rodaków, pedalstwo nie było wynoszone pod niebiosa na taką skale. Zawsze sobie radziliśmy sami,każdy miał na nas wyj***ne jeśli chodzi o historię,to dlaczego teraz my mamy się utożsamiać z czymś co nas nie dotyczy? ch*j w dupę wszystkim tolerom,niedługo przez Was pedały i lezby będą się całować i chodzić za rękę przy waszych dzieciach,adoptować i tworzyć rodziny,a czarni beda r*chać nasze kobiety, kraść i żyć za nasze pieniądze.



No jakąś rację masz, wogóle o co gównoburza? Nie mam telewizji i nie oglądam pedalskich meczy. A kmiotek niech wypie**ala za granice puki ma możliwość. On jest przecież pro PO pod warunkiem że PO będzie rządzić (trójstronny śmieć).

pazuzu

2021-09-10, 21:21
Stuhr ma rację. Z Polaków jak zwykle wyszło buractwo, anglicy chcieli uczcić coś co dla nich jest ważne, skoro ty nie chcesz bo jak najbardziej nie musisz to po prostu uszanuj ich zachowanie, ale nie polaczki musieli zrobić pokaz prostactwa. Wyobraź sobie jeden z drugim że jestes w uk i w godzinę W chcesz oddać hołd podległym powstańcom a jakcys angole zaczęli by buczec i gwiazdać. Fajnie? Chyba nie bardzo. Jadąc klasykiem jak nie lubię mleka to go po prostu nie pije a nie biegam po polach i tłuke krowy.

Mzimu

2021-09-10, 21:29
Piwo dla młodego Stuhra - niech ma na drogę!

JaTylkonaChwile

2021-09-10, 21:58
Mzimu napisał/a:

Piwo dla młodego Stuhra - niech ma na drogę!



dlaczego nazwisko tego szczura z duzej litery? :/

Manolito666

2021-09-10, 22:12
To skoronikt wcześniej nie napisał, że Stuhr do Żyd, to ja piszę

Presty

2021-09-10, 22:40
wir00z napisał/a:

A ja się z nim zgadzam,każdy ma wybór. To że kilkanaście tysięcy widzów wygwizdalo BLM? Bardzo dobrze,jesteśmy Polakami,nigdy nie mieliśmy czarnych rodaków, pedalstwo nie było wynoszone pod niebiosa na taką skale. Zawsze sobie radziliśmy sami,każdy miał na nas wyj***ne jeśli chodzi o historię,to dlaczego teraz my mamy się utożsamiać z czymś co nas nie dotyczy? ch*j w dupę wszystkim tolerom,niedługo przez Was pedały i lezby będą się całować i chodzić za rękę przy waszych dzieciach,adoptować i tworzyć rodziny,a czarni beda r*chać nasze kobiety, kraść i żyć za nasze pieniądze.



Jak to dobrze, że ja też mam wybór i mogę olać Twój prymitywny wybór.
I nie chodzi mi o pedałów czy czarnych, tylko o tok myślenia.

Trolik1

2021-09-10, 22:42
Stuhr dobrze prawi. I tyle.

wir00z

2021-09-10, 23:10
pazuzu napisał/a:

Stuhr ma rację. Z Polaków jak zwykle wyszło buractwo, anglicy chcieli uczcić coś co dla nich jest ważne, skoro ty nie chcesz bo jak najbardziej nie musisz to po prostu uszanuj ich zachowanie, ale nie polaczki musieli zrobić pokaz prostactwa. Wyobraź sobie jeden z drugim że jestes w uk i w godzinę W chcesz oddać hołd podległym powstańcom a jakcys angole zaczęli by buczec i gwiazdać. Fajnie? Chyba nie bardzo. Jadąc klasykiem jak nie lubię mleka to go po prostu nie pije a nie biegam po polach i tłuke krowy.


Ty właśnie k***a porównałes powstańców do BLM? Ja pie**ole


:roll:



Presty napisał/a:

Jak to dobrze, że ja też mam wybór i mogę olać Twój prymitywny wybór.
I nie chodzi mi o pedałów czy czarnych, tylko o tok myślenia.



Tok myślenia? Co jest z nim nie tak? Ze dla mnie pedały,lezby,czarni i katole to zaraza? Jak mam myśleć? Mam tolerować to j***ne bagno,które istnieje w naszym kraju? W tym kraju o który walczyli nasi dziadowie i pradziadowie i im się udało? Przecież jakby każdy wtedy wiedział ile tej obłudy,tego obrzydlistwa, które jest aktualnie w naszym kraju to by to pie**olił. Nie mów mi o toku myślenia,bo jeżeli sądzisz że gejowanie się,pedofilia u katoli i klękanie na kolana bo ktoś jest czarny,to ja Ci k***a współczuję. Normalnie mnie podk***iłeś

:mrgreen:

pazuzu

2021-09-10, 23:16
wir00z napisał/a:

Ty właśnie k***a porównałes powstańców do BLM? Ja pie**ole

Tok myślenia? Co jest z nim nie tak? Ze dla mnie pedały,lezby,czarni i katole to zaraza? Jak mam myśleć? Mam tolerować to j***ne bagno,które istnieje w naszym kraju? W tym kraju o który walczyli nasi dziadowie i pradziadowie i im się udało? Przecież jakby każdy wtedy wiedział ile tej obłudy,tego obrzydlistwa, które jest aktualnie w naszym kraju to by to pie**olił. Nie mów mi o toku myślenia,bo jeżeli sądzisz że gejowanie się,pedofilia u katoli i klękanie na kolana bo ktoś jest czarny,to ja Ci k***a współczuję. Normalnie mnie podk***iłeś



Sam się zaorałeś debilu, piszesz o walce naszych pradziadów i z kim geniuszu oni walczyli?? Czyżby z Hitlerem który chciał eksterminacji Żydów, czarnych i homo?? Tak nasi przodkowie włączyli o to żeby tacy ludzie nie byli piętnowani i prześladowani więc Ty i Tobie podobni są zaprzeczeniem ich walki w tamtych czasach byś był po przeciwnej stronie barykady co polscy żołnierze