18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Czego to ludzie nie robią dla kasy i sławy

sa...........os • 2018-07-12, 21:20
Fragment z jakiegoś zagranicznego teledurnieju (czy jak tam się tego typu programy nazywa) o nazwie "I'm A Celebrity...Get Me Out Of Here!" gdzie ludzie wpieprzają żywe robale, taplają się w gnojówce i uskuteczniają inne dziwne czynności ku uciesze gawiedzi przed telewizorami. Odmóżdżające, ale na swój sposób całkiem zabawne za sprawą sporego stężenia obrzydliwości.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-07-12, 21:30
No co? Ludzie muszą odreagować by się nie pozabijać.
Może jakby w '33 takie coś było to nie zginełoby 238milionów żydów i nie żądaliby od nas kwadryliona odszkodowań.
Nie mówiąc o tym, że jak takie coś przeszedłby bandera to i na Wołyniu nie byłoby takich masakr :mrgreen:

ProVVe

2018-07-12, 22:36
Fear factory tylko z największymi zerami ludzkości

Miruu

2018-07-12, 23:06
Na końcu powinna być komora gazowa, by utylizować takie bezmózgi. A jeszcze dalej jakiś piecyk z kominem.

Świnia r*chable przed, ale za udział w takim czymś, tylko do tego się nadaje.

bloodwar

2018-07-13, 04:55
Laska zajebista ale po tym jak zobaczyłem jak dała się upodlić dla kilku diengów to chyba bym jej nie chciał za żonę... Skoro laska zrobiła coś takiego dla kasy to pomyślcie jak by zareagowała jakby miała obciągnąć jakiemuś starem klocowi za kasę. Albo Murzynowi. Na pewno by nie miała oporów by chapać po same bile 20 cm murzyńską pałę

14.Gumiś

2018-07-13, 06:21
Przy tych glutach myśle sobie, no to jeszcze niech ją w pióra wszadzą to ją całkiem zeszmacą i stało się :D

nowynick

2018-07-13, 08:30
dawniej się używało smoły i piór, ale i tak ladacznicę upokorzyli ;)

PS to cię umyję i będziesz moja

banerr

2018-07-13, 10:41
Mogła wejść nago, węgorze miały ochotę.

Cz...........as

2018-07-13, 12:32
Wszystko takie sobie, nawet nie obrzydliwe ale w pajęczarni to bym się obsrał po pachy. A tak w ogóle to co ludzie potrafią ze sobą zrobić dla pieniędzy... :roll:

emperorzbigniew

2018-07-13, 21:55
^^up

Taki był dowcip (z pamięci):

- Czy gdybym zapłacił Ci milion, to byś mi się oddała?
- Hmmm, w sumie za milion to pewnie tak.
- A gdybym dał stówę, to byś mi się oddała?
- Co ty? Masz mnie za k***ę?
- Chwila, chwila. To już ustaliliśmy - teraz się targujemy.

~Imperator

2018-07-14, 19:20
Niektóre laski walą się z mudzinamii śmierdzącymi koniem więc taki tor to pikuś

sandal007

2018-07-14, 20:48
Ja pie**ole , ale wy jestescie smutni...
Sa programy dla lduzi wymagajacych jak 1z 10 i sa programy dla ludzi co chca wieczorem przyjdz z pracy i nie myslec o niczym tylko patrzec w szkieko czy dla kur domowych.
Wielce sie oburzacie co to ludzie nie zrobia dla kasy czemu sie nie oburzacie na prostytutki co sie puszczaja za kase.

Sa lduzie ktorzy zeby osiagnac cel zrobia wszystko, i kazdy ma inne cele. A sa jeszcze ludzie bez celu, ktorzy siedza na internecie i krytykuja innych co staraja sie ( w rozny sposob ) osiagnac swoj cel.


wiesnak66

2018-07-14, 20:49
fajne, zeszmacić babsztyla wmawiając jej jaka jest twarda

Mors_Nigra

2018-07-14, 22:26
Laska sobie występuje w programie raz, że za kasę, a dwa, żeby przeżyć sobie przygodę, a Ci zaraz o upodleniu... te bzdury które piszecie świadczą o was, nie o niej.

Martsia1

2018-07-14, 22:52
Mors_Nigra Bo kobieta powinna się jakoś zachowywać ziomek. Jakby jej nasrali na klatę to pewnie też by to zjadła za parę monet.. Daj spokój! Są jakieś granice..