18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czego się nie robi dla obywatelstwa

~Velture • 2017-09-15, 13:59
Nie ma to jak dwójka desperatów z czego jeden chce tylko dostać paszport a druga tylko pocałować go w ramię :amused:


nowynick

2017-09-15, 14:13
myślałem, że oni wieprzowiny nie mogą?

poligon6

2017-09-15, 14:31
Może lubi wyjadać jej majonez.

aaaaaaaaaaaaaa

2017-09-15, 15:09
Całe szczęście nam wystarczy dowód...
Jeszcze.
Jednak musi być zdesperowany... k***a taka maciora. :-(

Fa...........ro

2017-09-15, 15:38
Lepsza świnia czy koza?

Alonso

2017-09-15, 15:50
Gdyby chciał to może zar*chać. A ona jeszcze ładnie podziękuje, wypierze majtki i kupi kebaba.

sh...........ns

2017-09-15, 17:29
Wybor4ażacie sobie sytułacje odwrtoną jaki by był pisk kobiet i feministek o wykorzystywanie kobiet ja pierodle lewacka hipokryzja a w polsce to zwłaszcza

kobiety nie powiny miec tego prawa że jak dadza komuś dupy i oddadza ręke to ten ktoś dostaje paszport i obywatelstwo niby z jakiej racji kobiety mają mięc ten przywilej skoro nic nie zrobiły dla danego kraju a ich jedyny wkłąd to siedzenie sobioe na dupie pasożytowanie na systemie socjalnym i rodzenie dzieci w przypadku białych kobiet powiny byc obciązone karą pieniężn a bo rodzą za malo a mają placone co najmniej za 10 nie wywiązują się z tego za co im płacimy

ale inna sytulacja jest to że to jakieś nieporuzmienie że kobieta może miec wpływ na naród albo na kraj bo da komuś dupy i paszport

~Velture

2017-09-15, 17:51
shokobons napisał/a:

Wybor4ażacie sobie sytułacje odwrtoną jaki by był pisk kobiet i feministek o wykorzystywanie kobiet ja pierodle lewacka hipokryzja a w polsce to zwłaszcza


W sensie, że przystojny, umięśniony, wysoki facet bierze jakąś brzydką afrykańską lochę bo ona chce obywatelstwo?
Nie wyobrażam sobie.

UberPatriot

2017-09-15, 19:04
@Velture
Szpetny, spasiony obrzydliwiec bierze sobie brzydką afrykańską lochę bo ona da mu dupy :D

Ogólnie nie rozumiem postu shokobons, w obu przypadkach to kobiety wykorzystują facetów bo jak baba jest brzydka to szuka fajnego bolca (on dostaje paszport) a jak baba chce paszport to może chcieć i bolca i paszportu, może chcieć również tylko paszportu ale chłop się z nią nie ożeni jak nie da mu dupy. Ona mu da ale to nadal nie jest wykorzystywanie kobiet bo ona dostaje paszport więc jej cel jest osiągnięty. :) Gdyby się musiała ładna ożenić z brzydkim, dawać mu dupy i nie dostałaby paszportu- wtedy można mówić o wykorzystaniu. W sumie nawet jak z fajnym chłopem by się dymała ale nie dostałaby paszportu to nadal- dymała się z fajnym chłopem. Przecież mimo tego, że laski dają dupy oczekując czegoś w zamian to nadal sprawia im to przyjemność.