18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czego nie potrafi Apple?

~Bogu • 2011-01-06, 18:44
A oto i odpowiedź na pytanie.

Bicco

2011-01-07, 00:47
zanim pojawiły się te trzy końcowe He He He to już po błędzie windowsa je wypowiedziałem

dobo89

2011-01-07, 01:29
I jak nie kochac Maca ;) a Często lubi żartować

Nameless

2011-01-07, 05:29
domage napisał/a:

Co nie zmienia faktu że Apple jest dla szpanerów, pedałów, albo ludzi którz NAPRAWDĘ potrzebują niezawodnego sprzętu do pracy.



Albo dla ludzi, którzy wolą dozbierać trochę więcej kasy i kupić coś, z czego przyjemniej się korzysta. Weź nie pie**ol takich głupot, bo aż głowa boli. Jakbyś sam poużywał miesiąc to stwierdziłbyś, że w ch*j bardziej opłaca się dozbierać kasę jeśli ma się taką możliwość.

A z tą niezawodnością to też pie**olenie na sto pro. Widać, że z komputerem Apple miałeś do czynienia tyle co przez internet, albo 3 minuty w sklepie -.-

EvilSoran

2011-01-07, 10:44
Nameless napisał/a:



Albo dla ludzi, którzy wolą dozbierać trochę więcej kasy i kupić coś, z czego przyjemniej się korzysta. Weź nie pie**ol takich głupot, bo aż głowa boli. Jakbyś sam poużywał miesiąc to stwierdziłbyś, że w ch*j bardziej opłaca się dozbierać kasę jeśli ma się taką możliwość.

A z tą niezawodnością to też pie**olenie na sto pro. Widać, że z komputerem Apple miałeś do czynienia tyle co przez internet, albo 3 minuty w sklepie -.-



Ja za to mam dość częsty kontakt i uważam że "Dozbierać trochę kasy" to poprostu wymówka, Apple jest dla ludzi prostych dla których skomplikowana treść komunikatu "Wolumin w użyciu" jest nie zrozumiała i dlatego wolą Apple, w których tak swoją drogą jak by dali rade to pewnie i wnętrze było by na zewnątrz .. tylko żeby odbiegać od konkurencji .... o applikacjach już nie wspomnę :| ..... A co do Wirusa z FB to tylko pogratulować, bo szczerze mówiąc to nawet k***a nie wiem jak to skomentować. "Czy jak będę miał interenet w gniazdku elektrycznym to mój kotlet w mikrofalowce może złapać wirusa ?" no to chyba ten sam poziom :|

haotyczny

2011-01-07, 11:22
pękłem ze śmiechu piwo

Karenz88

2011-01-07, 14:19
Nameless napisał/a:



Albo dla ludzi, którzy wolą dozbierać trochę więcej kasy i kupić coś, z czego przyjemniej się korzysta. Weź nie pie**ol takich głupot, bo aż głowa boli. Jakbyś sam poużywał miesiąc to stwierdziłbyś, że w ch*j bardziej opłaca się dozbierać kasę jeśli ma się taką możliwość.

A z tą niezawodnością to też pie**olenie na sto pro. Widać, że z komputerem Apple miałeś do czynienia tyle co przez internet, albo 3 minuty w sklepie -.-


Apple jest firmą która jest modą a nie jakością
promowana przez ludzi pokroju Justina Bebera i jemu podobnych :emo:
nikt normalny nie wyda na kompa 4000 zł apple (bo to taakki swweeataśny znaczek ma, i jes fajooskie ) wartego normalnie 2000 zł

GęsiorSB

2011-01-07, 17:03
hahaha. jebłem, takie głupie a cieszy :D

dQrw10nYk0k5

2011-01-08, 00:00
Nic nie zastąpi Windy. Te ciągłe błędy :)

Torghal

2011-01-16, 17:14
Windows > MAC

MAC jest dla grubych hamerykanów którzy lubią posłuchać muzykę i filmy z pięknie wystylizowanego systemu/pc. Mam winde i maca do porównania na uczelnii, a rezultat jest taki, że winda wygrywa - jeśli się z niej w odpowiedni sposób korzysta.

Towel

2011-01-21, 17:16
-Hey apple !
-What?!
-Knive !
:idzwch*j:
Rozjebka D: