18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czego można sie spodziewać w ukraińskiej szkole?

Halman • 2021-10-13, 13:59

oczywiście że pielęgnowania najlepszych narodowych tradycji...

RadosnyRabarbar

2021-10-13, 22:39
ukraina:
Dla Ciebie sztuczne państwo bez historii.
Dla mnie też.

miczi123

2021-10-13, 23:04
bez kitu, mnie to aż zaskakuje jak wielu młodych ukraińców czci bandere, za to powinni dostawac wpie**ol jak najcześciej :-P

SlimShady

2021-10-14, 00:06
dadar123 napisał/a:

Gówno rozumiecie z tego. Niejaki Wołyniak, polski AKowiec, robił z dziewkami ukraińskimi takie cuda, że nawet ludzie z jego oddziału nie mogli na to patrzeć. Choć nie on jeden, było takich artystów znacznie więcej. My czcimy AK, które ma bardzo ciekawe dokonania, również wśród dzieci i kobiet ukraińskich oraz Żydów - niestety, też i niewinnych dzieci - bo nie każdy ma tę wiedzę, Ukraińcy są inaczej edukowani i czczą Banderę. Zarówno Polak jak i Ukrainiec będzie tzw patriotą, choć pozbawionym pełnej świadomości swoich idoli. I tyle w temacie, no może poza tym, że jest tu na forum rusolowelas, który zrobiłby loda każdemu sołdakowi za "humanitarne" dokonania w Czeczenii. Ale on tez ma inne wychowanie i edukację. Pisowczyki czczą swojego pedałka z Nowogrodzkiej, będą najeżdżać na Tuska za Amber Gold w wysokości ok 700 mln zł, ale aferę SKOKów za 8 mld, zamówień covidowych, zakładu produkującego maseczki, który zatrudnia swoich piśdzielców wraz z zarządem, a w którym to zakładzie żadnej maski nie zrobiono, dotowania patologii i wiele innych, uzna za wielkie kłamstwo lewaków, zwoleników LGBT, płaskoziemców, foliarzy i bandytów, którzy chcieliby zerżnąć kurdupla w dupkę.
Każdy ma jakąś edukację i przekonanie, choć w przypadku piśdzielców nie chodzi o przekonanie i wiedzę, tylko czyste wyrahowanie



Pomijając politykę i afery, to mordy o których piszesz były zemstą za ukraińską masakrę we wsi Wiązownica. Mordy na polskiej ludności zaczęli zakompleksieni Ukraińcy. Odkąd ich kraj jest niepodległy nie mają żadnego bohatera narodowego i dziś czcza Banderę, bo kogo mają czcić? O jakim Ukraińcu można było usłyszeć za granicą? O tym zbrodniarzu wojennym. Osobiście się cieszę, że Polacy mścili się- zarówno na banderowcach, nazistach i zwłaszcza na zdrajcach narodu polskiego. Mimo tak przegranej pozycji byliśmy w stanie, w okupacji zapie**olic najbardziej sk***iałych niemieckich oficerów czy mścić się za świństwa pie**olonych Ukraińców. Dzisiaj pod pretekstem "troski" o praworządność zdrajcy latają po sądach europejskich skarżyć się na praworządność w Polsce wspierani przez zagraniczne media.

PawlakoV

2021-10-14, 00:18
Farołrz napisał/a:

że agent Bolek to nie Wałęsa i ogólnie, że jest OK



Aż się k***a zalogowałem żeby Ci dać piwo hahahaha

atomboy

2021-10-14, 00:36
Rolmops360elo napisał/a:

Coś tam o "bandera" job twoju mać suka blyat.. j***ć to ścierwo ukrowskie.



kumpel pracuje na taryfie zna samych w sumie ukrów, 2 są spoko jak mówi a reszta to swołocz, chcą tylko się nachapać i hurra cytuję "j***ć Polaków i Polskę to nasze regiony "

Musashi_Miyamoto

2021-10-14, 01:09
janlew napisał/a:

Ich prawo czcić u siebie zbrodniarza wojennego, nasze prawo uważać ich za to za podludzi i wyj***ć z kraju gdy już nie będą potrzebni do noszenia pustaków



A dlaczego nie przejąć tylko wyj***ć? To takie proruskie wyj***ć, my wyjebiemy a Rosja sobie z powrotem przejmie, przecież to wielka unia Ukraińsko Rosyjska i sojusznicy jeszcze do 2014 roku byli. Rosja ciągle prowadzi szeroko zakrojone działania by przywrócić stan rzeczy sprzed 2014 roku.


Czemu robić coś co sprzyja i wzmacnia Rosję? Czemu czegoś nie przejąć tylko zostawić...

nowynick napisał/a:

tą wojnę wygralo ZSRR, USA, Anglia i jeszcze kilku światowych graczy. Oni pobudowali na tym konflikcie gospodarki i rozwinęli technicznie. Pod tym względem Niemcy i Japonia też nieźle wyszli.
Natomiast Polska czy Ukraińska SRR dali się złapać w niewolę, upodlić i jeszcze naszczuć na siebie. Brawo k***a my...



Dlatego nie warto nigdy więcej wchodzić w układy z Rosją. Kto był w jej strefie wpływów skończył jak G Ó W N O. Kto był po wojnie w strefie wpływów USA skończył jak Niemcy, Japonia, Korea Południowa, Francja czy tak dalej.

Kto w strefie Rosyjskiej skończył jak Białoruś, Ukraina, Polska i tak dalej włącznie z samą Kacaplandią.

tomkararek

2021-10-14, 04:39
janlew napisał/a:

Ich prawo czcić u siebie zbrodniarza wojennego, nasze prawo uważać ich za to za podludzi i wyj***ć z kraju gdy już nie będą potrzebni do noszenia pustaków



ty tak serio czy to 1 razowe spiecje w tik taku twoim

pochminick

2021-10-14, 07:15
dadar123 napisał/a:

Obawiam się jednak, że takie cepy jak wy i tak nie zrozumieją przekazu.



Daj spokoj, toz oni ledwo literki skladaja.


sezamkowyRozpierdol

2021-10-14, 10:13
miczi123 napisał/a:

bez kitu, mnie to aż zaskakuje jak wielu młodych ukraińców czci bandere, za to powinni dostawac wpie**ol jak najcześciej



@miczi123 - wpie**ol powinni dostać ci, którzy faszerują ukraińskie kidy nacjosp***oleniem

ququa

2021-10-14, 18:23
dadar123 napisał/a:

Widzę, że elita inteligencji się wypowiedziała. Największą hołotą światową jest ruska swołocz i niemiecka banda, Polak i Ukrainiec zawsze byli na siebie napuszczani, choć konflikt na dobre rozpoczął się po akcji wyburzania cerkwi na Wołyniu, a wcześniej była zdrada Petlury przez Piłsudskiego, choć takie głąby ch*ja o tym mogą wiedzieć. Gdyby nie Petlura i wojsko ukraińskie, choć wojsko to za dużo powiedziane, to jedyny cud jakie polskie prymitywy narodowe mogłyby zobaczyć, to dupa kurdupla przed Rabiejem. A Tuskiem możecie sobie mordę podcierać ile chcecie, bo jest mi tak obojętny jak Bandera i Kaczor razem wzięci. Obawiam się jednak, że takie cepy jak wy i tak nie zrozumieją przekazu.





o ja pie**ole ...z twojej wybiórczej historia wyjdzie jeszcze, że badnerus to jednak zajebisty ziom był

ładnie cie ta lewacka dupa piecze

sirmlcs

2021-10-14, 19:18
Każda p*zda broniąca tych zwierząt bez kraju chyba nigdy nie miała z nimi do czynienia, czy to na ulicy, w pracy czy po sąsiedzku. k***y się pałętają jak u siebie, drą p*zdy, koguciki skaczą po alko ale jak już dostaną wpie**ol bo komuś się nie spodoba darcie p*zdy w niedzielę o 18-19 i puszczanie gówna z głośników przed domem to nagle ojejej pseplasamy. ch*j im w dupe i każdemu kto ich broni.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-10-16, 20:09
sirmlcs napisał/a:

Każda p*zda broniąca tych zwierząt bez kraju chyba nigdy nie miała z nimi do czynienia, czy to na ulicy, w pracy czy po sąsiedzku. k***y się pałętają jak u siebie, drą p*zdy, koguciki skaczą po alko ale jak już dostaną wpie**ol bo komuś się nie spodoba darcie p*zdy w niedzielę o 18-19 i puszczanie gówna z głośników przed domem to nagle ojejej pseplasamy. ch*j im w dupe i każdemu kto ich broni.



Człowieku... idealnie to opisałeś. Ja mam te k***y po sąsiedzku... Na nic tłumaczenia...
Wziąłem się na sposób, skoro oni hałasują, to ja też... Jak zaczynają napie**alać banderowskie i gruzińskie libacje, ja odpalam kanał YT
World War Two
Facet świetnie opowiada.... i skutecznie pokazuje j***nym śmieciom, że nie tylko oni mogą hałasować...
Ktoś powie wezwać policję...
No tak... kiedyś policja przyjechała i słysząc libację, krzyki i bardzo głośną muzykę stwierdzili "oni muszą odpocząć".
Na pytanie, czy ja nie mam prawa odpocząć, nie uzyskałem odpowiedzi. Ten kraj upada.

Tr...........ty

2021-10-16, 21:36
ququa napisał/a:

her tuska obrazajo??



Obrażają polską historię i bohaterów walczących o niepodległość, dając miliony PLNów naziolowi Bąkiewiczowi

sothis

2021-10-17, 00:38
Sorry Panowie, kolega dadar123 jednak pozamiatał.
Nie dość, że napisał z sensem i na poziomie, to jeszcze chyba blisko prawdy (bo ciężko oceniać jakieś zjawiska i historie w kategorii prawda /fałsz).
Nie rozumiem też wzburzenia i zarzutów ze jest za tą czy tamtą opcja polityczna/światopoglądową skoro dość obiektywnie przedstawił jak kształtowane były postawy społeczeństw / narodów i z czego wynikły.
Także ten... Piwo zimne, że mu się chciało na poważne tłumaczyć coś komuś. A przyczynił się tym być może do wyedukowania jakiegoś rodaka, który być może wyszedł z tej lektury mądrzejszy zamiast głupszy. To więcej, niż Wy zrobiliście.