18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czeczeni vs Kurdowie

amator • 2021-04-18, 01:39
W Liege w Belgii gangi kurdyjskie i czeczeńskie toczą uliczną wojnę o strefy wpływów.


Rozjebie

2021-04-18, 12:34
tfujdiler napisał/a:

Mi to wygląda na Francję w tle też słychać żabojada



Tępym ćwokom często "cos wygląda" albo "wydaje sie".
Na przykład jak stary zapina cię w nocy pod kołdrą, to tez "wydaje ci sie" ze robi to z miłości

St...........on

2021-04-18, 13:05
Nie przepadam z ciapakami, ale akurat Kurdowie są najspokojniejsi, wierzą w ten swój islam z dystansem. Na filmiku napewno nie chodziło o islam, a o tereny . I jedni i drudzy są uje bani w handlu kradzionymi rzeczami, dragami, wymuszeniami, handlu niewolnikam itd. Czeczenów i gruzinów wręcz nie nawidzę , są w ch*j nieprzewidywalni .Nie widziałem czeczena ,który miałby własna budę z żarciem, ogólnie legalny biznes( na emigracji oczywiście).

Vinyl

2021-04-18, 13:29
@up miałem do czynienia z Gruzji nami pracującymi w Polsce na budowlan ce
Bardzo terytorialni i konfliktowi ludzie noszący przy sobie nóż - co ich odróżnialo od reszty
A gdy z nimi pogadasz - takie ukry kielbiewelbie ale wolę ukra niz Gruzina bo to jednak są muzulmany w busie woza ikone i koran

żmij

2021-04-18, 13:37
kooloo napisał/a:

Romowie to lud wedrowny



Po pierwsze; nie romowie tylko cyganie.
Po drugie; nie wędrowny, a sp***olony. Wyj***ny nawet z Indii.

htp

2021-04-18, 13:46
TłustyManat napisał/a:

Belgia jest trochę jak Szwajcaria, nie mają swojego języka.
Językami urzędowymi są u nich holenderski, oraz niemiecki



To jeszcze dodaj, że ni ma języka holenderskiego, jest niderlandzki.

tfujdiler

2021-04-18, 13:58
Rozjebie napisał/a:

Tępym ćwokom często "cos wygląda" albo "wydaje sie".
Na przykład jak stary zapina cię w nocy pod kołdrą, to tez "wydaje ci sie" ze robi to z miłości



tak jak twojemu staremu wydawało się że r*cha kobietę, a wyj***ł kozę :)

Rozjebie napisał/a:

Na przykład jak stary zapina cię w nocy pod kołdrą, to tez "wydaje ci sie" ze robi to z miłości



Widzę, że z tatą łączą cię bliskie stosunki :) wiedz że nie każdy w domu ma tak jak ty - 33 lata i mieszkać z tatą wstyd , poproś tatę żeby np co środę wyr*chał cie w ryj zanim wypadnie ci jelito :)

mit2

2021-04-18, 15:10
Ja tylko przypomnę, że ci wasi mili Kurdowie bardzo chętnie i czynnie brali udział w masakrze Ormian...

ruddie

2021-04-18, 17:06
Brawo. Tak dalej. myślę, że rozwiązaniem będzie przyjęcie jeszcze z milion alahsrałowców.

Juzwa

2021-04-18, 20:43
nowynick napisał/a:

Którzy to inżynierowie, bo nie wiem komu kibicować?



Tam nie ma inżynierów, sami lekarze i prawnicy.

żmij

2021-04-18, 21:09
Vinyl napisał/a:

wolę ukra niz Gruzina bo to jednak są muzulmany



Taaa... Masz pojęcie, nie ma co. Gruzini to prawie w 90 procentach wyznawcy zdechłego żydka.

Roast

2021-04-18, 23:20
Wybić to kurestwo i po sprawie.