18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Czarodziej

voidinfinity • 2017-08-21, 13:02


Nie wiem jak wy, ale ja już go lubię :krejzi:

Zaj***ne widać skąd.

gustav665

2017-08-21, 13:25
podejrzewam, że bez tych napisów samo zdjęcie miałoby szansę dostać się na główną

nowynick

2017-08-21, 14:38
Nic tak skutecznie nie organizuje ludzi do protestów jak morderstwa właśnie, gdyby nie KKK murzyni nie mieli by dziś takich praw i swobód. Zanim ku klux klan zaczął odpie**alać murzyn był co najwyżej parobkiem za bezcen korzystającym z osobnej toalety, siedzącym z tyłu autobusu, bez prawa głosu. Po tym jak KKK zaczął mordować czarnych podniosły się wielkie protesty i walka o prawa wspierane przez poruszone śmiercią białe społeczeństwo.

Paradoksalnie podobnie było z Żydami i Hitlerem, kiedyś to był drugi sort społeczeństwa przeganiany po całej Europie, a teraz rządzą światem.

voidinfinity

2017-08-21, 15:15
nowynick napisał/a:

Paradoksalnie podobnie było z Żydami i Hitlerem, kiedyś to był drugi sort społeczeństwa przeganiany po całej Europie, a teraz rządzą światem.



Czyli jest nadzieja dla Polaków ;-)

nowynick

2017-08-21, 15:46
voidinfinity napisał/a:



Czyli jest nadzieja dla Polaków ;-)



W naszym przypadku to największą przeszkodą do zbudowania wielkiej, bogatej Polski jest naród Polski :D

Jo...........23

2017-08-21, 18:54
nowynick napisał/a:

Nic tak skutecznie nie organizuje ludzi do protestów jak morderstwa właśnie, gdyby nie KKK murzyni nie mieli by dziś takich praw i swobód. Zanim ku klux klan zaczął odpie**alać murzyn był co najwyżej parobkiem za bezcen korzystającym z osobnej toalety, siedzącym z tyłu autobusu, bez prawa głosu. Po tym jak KKK zaczął mordować czarnych podniosły się wielkie protesty i walka o prawa wspierane przez poruszone śmiercią białe społeczeństwo.

Paradoksalnie podobnie było z Żydami i Hitlerem, kiedyś to był drugi sort społeczeństwa przeganiany po całej Europie, a teraz rządzą światem.





Prawie naplułem ze śmiechu na ekran :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Chcesz powiedzieć ludziom, że przed IIWŚ to nie żydowskie banki Rotschildów, Morganów, Rockefellerów, Wartburgów, Lemanów itd. itp. nie rządziły światem? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No to kto finansował np. Rewolucję Francuską 1789 i dlaczego wyrżnięto nawet ród królewski, szlachtę i rozkradziono ich majątki, a w posiadłości francuskich Rotschildów nawet zieleniny na trawnikach nie zdeptano?
Kto finansował Rewolucję 1917 roku w Rosji, Meksyku, Hiszpanii, Portugalii itp.itd.
Kto finansował "Potop szwedzki" czy Napoleona?
Krasnoludki?

Co do KKK, to akurat powstał do walki z ... katolikami.
Te "płonące krzyże" to jest właśnie symbol walki z katolicyzmem.
A jakoś nie słyszałem aby katolikom się poprawiło w Ameryce....

TheDud

2017-08-21, 19:07
Ahhh... Chamsko... Czemu ten serwis umarł? Teraz leży martwy w prosektorium internetu i jeszcze go czasem ktoś r*cha, bo jeszcze nie jest taki zimny.

voidinfinity

2017-08-21, 19:14
Jod123 napisał/a:

Co do KKK, to akurat powstał do walki z ... katolikami.



Polubiłem bez powodu, a tu nawet szlachetny powód się znalazł :krejzi:



Tak szczerze to jak widzę taką listę często sprzecznych ideologii to śmiać mi się chce, że ktoś to próbuje na rozum wziąć. No chyba że inny fanatyk. W takim wypadku się zgodzę - jest w tym szaleństwie jakaś metoda.

Jo...........23

2017-08-21, 19:20
nowynick napisał/a:



W naszym przypadku to największą przeszkodą do zbudowania wielkiej, bogatej Polski jest naród Polski :D



Pomyślmy... Czy na pewno Naród Polski?... I czy "tylko" Naród Polski

Co może łączyć zbrodniarzy Narodu Polskiego jak Salomon Morel, Stefan Michnik, Brystygierowa, Wolińska, Światło (nigdy nie odpowiedzieli za swoje zbrodnie) z największymi szkodnikami współczesnej Polski...
Czyli np:

Mazowiecki z grubą kreską - Icek Dickman,
Michnik - opluwacz Polaków -Szechter
Geremek - Benjamin Lewartow - jako szef MSZ rozpieprzył polską Polonię.
Balcerowicz - Bucholtz - wyprzedał za grosze polski przemysł,
Kwaśniewski - Stoltzman
Jerzy Kosiński - Józef Lewinkopf - ocalony przez Polaków podczas IIWŚ. Jako chyba pierwszy zaczął opluwać Polaków. Po ujawnieniu jego kłamstw popełnił samobójstwo.

I wielu, wielu innych.

Co może ich łączyć? Nie mam pojęcia. A ktoś ma?

voidinfinity

2017-08-21, 19:35
Jod123 napisał/a:

Co może ich łączyć? Nie mam pojęcia. A ktoś ma?



Ja to bym chciał zobaczyć jakieś oficjalne dokumenty, bo listę w internecie to każdy może sobie zamieścić. Część z nich tak. Możliwe że większość - no ale tak jak mówię. Oficjalne dokumenty, a nie pomówienia.

Osobną kwestią pozostaje - kto ich popiera? Bo +20mln żydów w kraju to nie ma ;-)

Odpowiedź jest prosta - głupi Polacy wybierają sobie takich przedstawicieli jakich wybierają.

No ale trzeba od razu wszystko sprowadzić do spisquuu bo najgorzej jest się przyznać jak jest.

sezamkowyRozpierdol

2017-08-21, 19:41
@Jod123

Zapomniałeś o Kaczyńskim vel Kalkstein :krejzi:

PS.

Co do wyborów... weźcie sobie do serca te słowa ;-)


Jo...........23

2017-08-21, 21:23
voidinfinity napisał/a:


Oficjalne dokumenty, a nie pomówienia.



Jeżeli brak oficjalnych dokumentów, ale mamy podejrzenia, to warto zastosować maksymę autorstwa największego autorytetu pochodzenia żydowskiego czyli Jezusa z Nazaretu - "Po owocach poznacie", albo rzymską "Ten zrobił, kto odniósł korzyść".



voidinfinity napisał/a:

Odpowiedź jest prosta - głupi Polacy wybierają sobie takich przedstawicieli jakich wybierają.


Całkowita zgoda.

voidinfinity napisał/a:


No ale trzeba od razu wszystko sprowadzić do spisquuu bo najgorzej jest się przyznać jak jest.



Niemów nikomu,... ale podobno w Izraelu to rządzą sami żydzi! :mrgreen:

kondzio63221

2017-08-21, 22:16
Jod123 napisał/a:


Co może ich łączyć? Nie mam pojęcia. A ktoś ma?


Kłamstwa.

voidinfinity

2017-08-21, 22:32
Jod123 napisał/a:


Jeżeli brak oficjalnych dokumentów, ale mamy podejrzenia, to warto zastosować maksymę autorstwa największego autorytetu pochodzenia żydowskiego czyli Jezusa z Nazaretu - "Po owocach poznacie", albo rzymską "Ten zrobił, kto odniósł korzyść".



Obie zasady są bardzo mądre i nie sposób się nie zgodzić, że warto to rozważyć.

Jeżeli chodzi o rzekomą nadreprezentację żydów, myślę że Michalkiewicz ma tutaj dobre wytłumaczenie. Nawiązuje do tego, że socjalizm tłumi wszelkie przejawy spontanicznej ludzkiej aktywności (czyli również te złe).

Żydów z pewnością można było łatwiej zmotywować politycznie - wystarczyło postraszyć że przyjdą źli nacjonaliści i zrobią pogromy.

A dzisiaj...to wszystko polityka. Izrael myśli, że może coś ugrać więc próbuje.