18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny

RobDeMay • 2023-04-17, 05:42
Grunt do dystans do siebie :D


35i

2023-04-17, 05:49
Typowy przejaw rasizmu negroidów. Nie pomyślał o tym, że był nieparzysty lub śmierdzi, tylko o razu z rasą wyjeżdża.

Love_is_Love

2023-04-17, 07:32
A ja tam lubię czarnych braci. Są zabawni :)

Draxiu

2023-04-17, 08:46
35i napisał/a:

Typowy przejaw rasizmu negroidów. Nie pomyślał o tym, że był nieparzysty lub śmierdzi, tylko o razu z rasą wyjeżdża.



Serio ??
Labolatoyjny szympans ogarnolby ze to dla beki ale Ty juz na grubo wchodzisz.

phrontch

2023-04-17, 08:53
ktoś mi to wczoraj na whatsapp przesłał, kazałem mu z tym wypie**alać na tik toka. Wchodzę rano na sadola, a to na głównej. Idźcie k***a w ch*j, patafiany j***ne

Juzwa

2023-04-17, 09:02
Draxiu napisał/a:

Serio ??
Labolatoyjny szympans ogarnolby ze to dla beki ale Ty juz na grubo wchodzisz.



Zapewniam cię, że kolorowi absolutnie nie mają poczucia humoru. Drobny żart w stronę takiego czarnego ćwoka powoduje od razu agresję. A jeszcze jak ma obok siebie paru innych smotruchów, to atakuje cię aż do momentu gdy leżysz na ziemi z rozbitą głową i połamanymi żebrami. Ich nie można tolerować, ich trzeba zamknąć w rezerwacie ogrodzonym co najmniej 10m wysokości murem z zaporami elektrycznymi i polem minowym.

kryptonowa_laska

2023-04-17, 09:32
Juzwa napisał/a:

Zapewniam cię, że kolorowi absolutnie nie mają poczucia humoru. Drobny żart w stronę takiego czarnego ćwoka powoduje od razu agresję. A jeszcze jak ma obok siebie paru innych smotruchów, to atakuje cię aż do momentu gdy leżysz na ziemi z rozbitą głową i połamanymi żebrami. Ich nie można tolerować, ich trzeba zamknąć w rezerwacie ogrodzonym co najmniej 10m wysokości murem z zaporami elektrycznymi i polem minowym.



Jeżeli na pranki ma taką samą "alergię", to znaczy, że w środku jestem czarny?

0rion

2023-04-17, 10:03
to jest prawdziwy czar nuch a nie jakis nigger, szacun dla niego piona! :-)

35i

2023-04-17, 10:36
Draxiu napisał/a:

Serio ??
Labolatoyjny szympans ogarnolby ze to dla beki ale Ty juz na grubo wchodzisz.



Właśnie się samozaorałeś. Dorośnij, naucz się pisać, może wtedy pogadamy. :-)

Love_is_Love

2023-04-17, 11:07
Ale już pomijając wątek o kolorach... To kurcze, czy to jakaś gejowska siłownia czy też wszystkie są dziś tak pedalskie? :lol: Te stopy w wewnętrznej stronie ud kolegi są... No cóż :roll:

Żeby nie było - nic nie mam do homoseksualistów ;-)

Polkos001

2023-04-17, 12:08
phrontch napisał/a:

ktoś mi to wczoraj na whatsapp przesłał, kazałem mu z tym wypie**alać na tik toka. Wchodzę rano na sadola, a to na głównej. Idźcie k***a w ch*j, patafiany j***ne


Ta My wiemy Phrontch. Lepiej jak na głównej będą pedały z dupami wywinietymi

RobDeMay

2023-04-17, 13:44
phrontch napisał/a:

ktoś mi to wczoraj na whatsapp przesłał, kazałem mu z tym wypie**alać na tik toka. Wchodzę rano na sadola, a to na głównej. Idźcie k***a w ch*j, patafiany j***ne



Nie zesraj się xD

Fooli

2023-04-17, 16:30
Tyy, Polski Mekambe