18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny pies

phrontch • 2020-07-08, 20:34
Czarnego to nie żal :niggasmile:




Uharibifu

2020-07-09, 01:39
Martsia1 napisał/a:

Wk***iłam się.



To... moze sobie naczynia pozmywaj?

chorym

2020-07-09, 01:54
jedyne psy jakie slysze to te za kamera :)

Janko

2020-07-09, 06:51
Czarnego to nie żal :niggasmile:

Chyba twój stary jest czarny

Eknen

2020-07-09, 08:58
fiate napisał/a:

Gdyby natura wykazywała się empatia to ewolucja nie istniałaby, a tym samym świat jaki znamy. Na każdy żywy gatunek przypada milion wymarłych. Ot selekcja naturalna.
Co do psa dziwi mnie że pies nie wyczail zagrożenia. Podpływa gad, a ten nic, nawet nie zaszczekał. Zwykły kundel.



Bzdura kompletna . Ewolucja empatii wśród naczelnych jest głównym powodem dla którego , homo sapiens był w stanie stworzyć cywilizację . Łatwo zilustrować to na przykładzie filmu. Osobnik , który zdecydowałby się na uratowanie psa otrzymałby korzyść - pies ostrzega przed niebezpieczeństwem, pies pomaga w zdobywaniu jedzenia. Osobnik z psem ma przewagę i większą szansę na przetrwanie , dłuższe życie i czas na rozsianie swoich genów. Zatem dobór naturalny preferuje osobników z psem, osobników z empatią. I pisał o tym nie kto inny a ojciec teorii ewolucji Darwin w pracy " The Expression of the Emotions in Man and Animals" Co więcej empatia nie jest zarezerwowana tylko dla ludzi . Inne gatunki też odczuwają empatię, ponieważ mechanizm empatii jest niezbędny do utrzymania spójności grupy , a grupa ma większe szanse na przetrwanie i odniesienie sukcesu.

Marcinqqq

2020-07-09, 09:48
zwierzęta bardzo szybko adaptują się do środowiska w którym żyją, ten pies był po prostu ułomny i nie ogarną sprawy, podobnie jest z murzynami

Baro

2020-07-09, 10:52
Ten pies to przede wszystkim był na smyczy.

JebacToGowno

2020-07-09, 12:05
Kibicowalem krokodylu od samego początku. Na szczęście nie zawiodłem się.

janlew

2020-07-09, 13:04
Eknen napisał/a:

Zabawny fakt: Zgodnie z badaniami kobiety odczuwają więcej empatii wobec maltretowanych zwierząt niż maltretowanych ludzi . Natomiast mężczyźni na odwrót - odczuwają więcej empatii wobec maltretowanych ludzi niż zwierząt.

Kobiety oraz p*zdy, których na Sadolu mnogość. Co do mężczyzn wszystko się zgadza.

Qtaphone

2020-07-10, 22:00
Ale ten pies jest na smyczy. j***ne zwyrole, jeszcze się śmieją. Na stos z nimi.

Skoczek48

2020-07-12, 11:21
czy te filmiki zawsze muszą się kończyć w takich fajnych momentach?