18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny charakter

krzyks • 2016-09-08, 15:51
Wśród koni też się czasem trafi... :roll:


neced

2016-09-08, 16:01
500 plus dla konia zabrakło

MapleLeaf

2016-09-08, 16:03
Młody porządnie wk***ił starego. Pewnie mu siano podbierał

nowy_Han_Solo

2016-09-08, 16:12
Jeszcze go psy atakują, k***a co za patologia. Nic dziwnego, że młody zakręcony jak slepa lesba na dziale rybnym.

janlew

2016-09-08, 16:22
Nie będziesz się z psami kuhwiła łachudro!!!

lm65

2016-09-08, 17:39
Macie tą swoją hodowlę arabów.

mazin

2016-09-08, 18:48
Klacz była kara, ogier kary, a tu takie gniade źrebię. To się wk***ił, to oczywiste.

MrAkss

2016-09-08, 18:56
Pewnie był rasistą.

CYPRIAN

2016-09-08, 19:37
no takiego horsa to od razu na kiełbasy

Essent

2016-09-08, 22:06
Ogier się wk***ił bo mu czarne sie urodziło i chciał zagryźć póki gówno nic nie rozumie

momonon

2016-09-08, 22:09
pie**olita wać panowie. To Normalne zachowanie samca który chce wyeliminować młode z miotu, które nie jest z jego nasienia, mówiąc krótko, jego klacz puściła się z innym i wydała potomstwo z nasienia "kochanka" , Samiec nie w ciemię bity i wyczuł co jest grane, (zwierzęta są w p*zdu bardziej na to wyczulone niż ludzie". To samo jest z lwami które zagryzają młode samic które wcześniej się z nimi j***ły, ale nie były jedynymi którym uchylały szpary,i aby te młode nie stanowiły dla nich zagrożenia i nie chciały konkurować ze starymi wygami o miano samca alfa po prostu je zagryzają, tak samo k***a nawet Hipopotamy są w stanie rozj***ć nowo narodzone hipcie imię "władzy". Natury k***a nie oszukasz, ludzie robiliby to samo gdyby nie groziłaby im za to żadna "kara". Natura jest prosta jak ch*j łysego z brazzers, jak to mówi moja prywatna zdzira :-D ( tak daję wam teraz szanse na pocisk, wykażcie się), trzymam kciuku za wasze piwerka, ugaście pragnienie :-D

Essent

2016-09-08, 22:42
momonon napisał/a:

pie**olita wać panowie. To Normalne zachowanie samca który chce wyeliminować młode z miotu, które nie jest z jego nasienia, mówiąc krótko, jego klacz puściła się z innym i wydała potomstwo z nasienia "kochanka" , Samiec nie w ciemię bity i wyczuł co jest grane, (zwierzęta są w p*zdu bardziej na to wyczulone niż ludzie". To samo jest z lwami które zagryzają młode samic które wcześniej się z nimi j***ły, ale nie były jedynymi którym uchylały szpary,i aby te młode nie stanowiły dla nich zagrożenia i nie chciały konkurować ze starymi wygami o miano samca alfa po prostu je zagryzają, tak samo k***a nawet Hipopotamy są w stanie rozj***ć nowo narodzone hipcie imię "władzy". Natury k***a nie oszukasz, ludzie robiliby to samo gdyby nie groziłaby im za to żadna "kara". Natura jest prosta jak ch*j łysego z brazzers, jak to mówi moja prywatna zdzira :-D ( tak daję wam teraz szanse na pocisk, wykażcie się), trzymam kciuku za wasze piwerka, ugaście pragnienie :-D



Tosz k***a napisałem,że puściła się z czarnym i ogier próbuje to rozwiązać

Antek00

2016-09-08, 23:34
Ja j***e, co tu ludzie piszą :/ to jest klacz która nie zaakceptowała młodego źrebaka i postanowiła go wyeliminować. Gdy klacz się oźrebi i np źrebak jest zbyt słaby by wstać i "normalnie funkcjonować" to klacz go w 99% zabije... Ehh "koniarze" :D

Ps: konie to nię są słodkie zwierzęta, uwierzcie ze te zwierzaki są naprawdę bezwzględne ;)

123paszko123

2016-09-08, 23:36
@Up
To tak jak z mamą Madzi która nie zaakceptowała potomstwa. Bęc o podłogę