18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny biały duchem

remi1982 • 2018-05-02, 23:10
Czarnoskóry obywatel broni flage us&a przed spaleniem.
Spalic ją chcą imbecyle mieniący sie patriotami (ale to chyba nie te rakiety co kupiliśmy) w każdym bądź razie, polecam fragment 1:18-1:28 który idealnie pokazuje jak zj***ni są ludzie o lewicowych poglądach :mrgreen:



P.S. Jeśli nie znasz angielskiego, to sie nie żal tylko skroluj dalej.

StaryIdiota

2018-05-02, 23:47
remi1982 napisał/a:

Czarnoskóry obywatel broni flage us&a przed spaleniem.
Spalic ją chcą imbecyle mieniący sie patriotami (ale to chyba nie te rakiety co kupiliśmy) w każdym bądź razie, polecam fragment 1:18-1:28 który idealnie pokazuje jak zj***ni są ludzie o lewicowych poglądach :mrgreen:

P.S. Jeśli nie znasz angielskiego, to sie nie żal tylko skroluj dalej.



Odj***łeś kontaminację (tutaj frazeologiczna)- połączenie "w takim razie" z "bądź co bądź". Angielski znasz, ale język polski kuleje. ;-)

razak

2018-05-02, 23:55
jakby sie dobrze przyjrzeć to jego skóra nawet zaczyna się poddawać i widać białe prześwity. Ciekawe czy proces rozpoczął się w trakcie obrony flagi czy już wcześniej hmm..

remi1982

2018-05-03, 00:01
Staradupanakanapie napisał/a:



Odj***łeś kontaminację (tutaj frazeologiczna)- połączenie "w takim razie" z "bądź co bądź". Angielski znasz, ale język polski kuleje. ;-)



Majówka jest, schlałem ryja. Wiec nie wymagaj zbyt wiele ode mnie :mrgreen:

Sukcesem jest, że udaje mi sie w klawisze na klawiaturze trafic :shock:

St...........on

2018-05-03, 00:23
remi1982 napisał/a:

Czarnoskóry obywatel broni flage us&a przed spaleniem.
Spalic ją chcą imbecyle mieniący sie patriotami (ale to chyba nie te rakiety co kupiliśmy) w każdym bądź razie, polecam fragment 1:18-1:28 który idealnie pokazuje jak zj***ni są ludzie o lewicowych poglądach :mrgreen:



P.S. Jeśli nie znasz angielskiego, to sie nie żal tylko skroluj dalej.



Nie wiem skąd wziąłeś opis, ale wydaje mi się że z dupy, bo jedynym widocznym patriotą na tym filmie jest młody afroamerykanin...

remi1982

2018-05-03, 00:34
alexandrus napisał/a:



Nie wiem skąd wziąłeś opis, ale wydaje mi się że z dupy, bo jedynym widocznym patriotą na tym filmie jest młody afroamerykanin...



Czytaj ze zrozumieniem. Przecież napisałem, że jedynym normalnym na tym nagraniu jest murzyn który broni flagi przed spaleniem.

Heydash

2018-05-03, 01:34
@remi1982 'us&a' ?? Stany Zjednoczone i Ameryka? Gdzie to jest? A może po prostu chciałeś błysnąć i napisać USofA? co Ci prawie wyszło...

Noside

2018-05-03, 07:58
Smutne to niedoj***nie, te wszystkie idiotyczne teksty. Równo ich zbył.
Ta flaga reprezentuje ideę. Jeżeli faszyzmem nazywają miłość do kraju i szacunek do jego chorągwi, to jestem faszystą.
Piwko dla Pana, Porterek.

PieronJasnySzlag

2018-05-03, 07:59
Przypie**alacie się do opisu a to jest świetny film. Kwintesencja przemian społecznych które się dokonują.
Tak, tak panie i panowie, ogromne zmiany dzieją się na naszych oczach, trzeba być tego świadomym.
Od lat 70tych neomarksizm małymi kroplami drążył skałe zdrowego społeczeństwa. Co najgorsze nawet inteligentni ludzie gdy im się mówiło o widmie krążącym... to nie widzieli problemu albo kwitowali śmiechem wszystkie "teorie spiskowe".
Ale neomarksizm kulturowy nie bierze jeńców...

KlinikaAborcyjna

2018-05-03, 08:32
....trzeba było im zaprosić wojewódzkiego to wsadziłby flagę w gówno :kawa:

edek.bajzel

2018-05-03, 10:04
zanim jakiś troll zacznie znów pie**olić, wyjaśniam
lewica to SLD , PO , NOWOCZESNA z tych znanych, ale było lub jest ich jeszcze trochę / niemniej ci sami ludzie krążą od jednej do drugiej w zależności od sytuacji politycznej /

janlew

2018-05-03, 11:24
Cytat:

...lewica to SLD , PO , NOWOCZESNA


Partie, partiami. Lewica to zaraza którą dużo łatwiej rozposlznać. Większość wartości, norm, etc. lewicy, jest odwrotna tym chrześcijańskim, a kościół to ich wróg nr.1

Justynka99

2018-05-03, 17:08
edek.bajzel napisał/a:

zanim jakiś troll zacznie znów pie**olić, wyjaśniam
lewica to SLD , PO , NOWOCZESNA z tych znanych, ale było lub jest ich jeszcze trochę / niemniej ci sami ludzie krążą od jednej do drugiej w zależności od sytuacji politycznej /



Zgubiłeś najbardziej socjalistyczną partię, jaka jest obecnie w sejmie spod szyldu "czy się stoi, czy się leży 500 zł się należy".

choryzwyrol

2018-05-03, 17:12
Ten czarny jest najbardziej biały z nich wszystkich, krata browara dla niego. :piwo:

Mors_Nigra

2018-05-03, 17:34
Akurat tutaj mieli rację Ci co chcieli ją palić. I bardzo dobrze mu to ktoś tam wytłumaczył. Z drugiej strony prawdziwa ameryka w której ludzie naprawdę byli wolni dawno już umarła, więc ch*j w to.