18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pryzma

2010-08-27, 13:06
a na ch*j im na głowach te ścierki ? :shock:

Dervisz

2010-08-27, 13:49
Nowi w Alkaidzie muszą ćwiczyć występy przed kamerą :D

deviant.bob

2010-08-27, 16:05
Nowi w Alkaidzie muszą ogólnie ćwiczyć i schudnąć w ch*j bo miejsca pod ubraniem na bombe zabraknie

amrashs

2010-08-27, 18:27
albo nażarli się C4

he...........01

2010-08-28, 12:12
Mam podobną ceratę jak ten po lewej :lol:

Satrahuart

2010-09-28, 01:42

Cruk

2010-09-28, 03:31
najsłabszy remake jaki w życiu widziałem... no tak ch*jowy, że aż musiałem coś napisać... :glowawmur:

pr...........as

2010-09-28, 09:37
piękni są

aLBEDo

2010-09-28, 11:03
I to jest idealny przykład tego co napisałem o sucharach na głównej w komentarzu
TUTAJ. Pozwolę się zacytować:
Cytat z tematu "Drapieżna bestia"
Na głównej jest więcej sucharów niż ten jeden filmik. Nie rozumiem czym się kierujecie przy decyzjach do jakiego działu ma dany materiał trafić. Stawiam, że każdy admin czy mod ma inne gusta i stąd taka sytuacja. Jestem pewny, że większości osób taka reklama by się spodobała. Nie wiem czym się kierujecie wstawiając na główną na przykład dwie tępe dzidy tańczące dla Katy Perry co jest takim sucharem, że aż mi woda w kranie wysycha a to jest tylko jeden z setek przykładów. Może zróbcie sobie jakieś ankiety dla modów/adminów, który materiał na główną według większości to może nie będzie tyle betonów na głównej.

Lashlo

2010-09-28, 11:07
aLBEDo napisał/a:

I to jest idealny przykład tego co napisałem o sucharach na głównej w komentarzu
TUTAJ. Pozwolę się zacytować:
Cytat z tematu "Drapieżna bestia"
Na głównej jest więcej sucharów niż ten jeden filmik. Nie rozumiem czym się kierujecie przy decyzjach do jakiego działu ma dany materiał trafić. Stawiam, że każdy admin czy mod ma inne gusta i stąd taka sytuacja. Jestem pewny, że większości osób taka reklama by się spodobała. Nie wiem czym się kierujecie wstawiając na główną na przykład dwie tępe dzidy tańczące dla Katy Perry co jest takim sucharem, że aż mi woda w kranie wysycha a to jest tylko jeden z setek przykładów. Może zróbcie sobie jakieś ankiety dla modów/adminów, który materiał na główną według większości to może nie będzie tyle betonów na głównej.



No świetnie, ale będziesz cytował to przy każdym temacie, który Twoim zdaniem jest sucharem?
Suchar to indywidualna kwestia gustu. Jeśli coś Ci się nie podoba, nie oglądaj i nie komentuj.

.:...........:.

2010-09-28, 11:19
Powinniśmy zrobić coś na wzór. ;-)


inortoni

2010-09-28, 11:28
głupie ciapaki

camoranesi

2010-09-28, 13:50
Lashlo napisał/a:



No świetnie, ale będziesz cytował to przy każdym temacie, który Twoim zdaniem jest sucharem?
Suchar to indywidualna kwestia gustu. Jeśli coś Ci się nie podoba, nie oglądaj i nie komentuj.



zeby stwierdzic czy mu sie podoba czy nie to jednak musi chyba obejrzec :-)