18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarnoskóra Muzułmanka – Biali to Podludzie

hypertonic • 2017-02-21, 00:23
Liderka Black Lives Matter twierdzi, że Biali to podludzie, genetyczny mutant pochodzący od czarnoskórychYusra Khogali liderka Black Lives Matter (ang. czarne życia się liczą) z Toronto stwierdziła, że biali ludzie to tak naprawdę „podludzie”, których jedną z cech rozpoznawczych są „skazy genetyczne”.

Jedna z liderek BLM, organizacji określającej siebie jako „antyrasistowska”,Yusra Khogali opublikowała na jednym z portali społecznościowych post pełen rasizmu i nienawiści skierowany w stronę białych ludzi.

– Biała rasa nie jest naturalna, w rzeczywistości jest ona oznaka bycia „podczłowiekiem” – stwierdziła Khogali.

– Wszystkie fenotypy pochodzą od rasy czarnej, a biała rasa to tylko genetyczny defekt – oświadczyła działaczka „antyrasistowska”.

Liderka Black Lives Matter podała kilka „dowodów” na swoje twierdzenia. Wśród nich znalazły się m.in. „mają wyższe stężenie inhibitorów enzymatycznych, które hamują produkcję melaniny„.

– Melanina sprawia, że czarna skóra lepiej przyjmuje światło i zachowuje je w „trybie pamięci”. To oznacza, że czarna skóra przetwarza światło na wiedzę i pobiera ją prost z energii kosmicznej, z którą się w ten sposób komunikuje – przekonuje działaczka.

Kobieta stwierdziła także, że dzięki wyższości genetycznej rasy czarnej nad białą, będzie łatwo wyeliminować tą drugą. Wystarczy tylko, że czarnoskórzy mężczyźni zaczną przekazywać swoje geny poprzez seks z białymi kobietami.

Jakiś czas temu wyciekło, że BLM jest finansowane przez Open Society ( http://www.breitbart.com/big-government/2016/08/16/hacked-soros-memo-baltimore-riots-provide-unique-opportunity-reform-police/ ).

Ten ruch to jeden wielki szwindel; walczą o prawa czarnych do rabowania porządnych ludzi

vass

2017-02-21, 00:27
Ma rację, ale nie zazdroszczę i tak wolę być biały ;)

~TT4

2017-02-21, 00:30
Up nie ma racji. Biała rasa to ewolucja a czarna to jej zatrzymanie bo gdyby nie biali i zachód to czarni dalej by mieszkali domkach z gówna. Znasz jakiegoś wybitnego murzyna? :kawa:

hypertonic

2017-02-21, 00:33
Prawda jest taka że ewolucja sprawia że gorsze formy życia zmieniają się w lepsze formy życia. I również w ten sposób powstała biała rasa. A ta paniusia próbuje po prostu odwracać kota ogonem. Stara taktyka lewactwa. :amused:

bugmenot7

2017-02-21, 00:47
Niech do Afryki wraca walczyć o te czarne życia ludzkie bo tam z głodu umierają, a nie żeruje w kraju białych pasożyt. Jeszcze szopki odstawia rasistowska łajza.


nofar

2017-02-21, 00:55
czarny pigment w skórze pozwala lepiej chronić przed promieniowaniem słonecznym i regulować ciepłote ciała w afryce a biała skóra pozwala na lepszą synteze witaminy D w klimacie europejskim gdzie nie zawsze jest słońce. Ale te brudasy czerpią wiedze z koranu a później takie pie**olone herezje wygadują, powinni zakazać wszystkiego co związane z ich religią w UE żeby to ich sp***olenie nie miało prawa dotykać naszej kultury.

vass

2017-02-21, 01:16
tomitomala4 napisał/a:

Up nie ma racji. Biała rasa to ewolucja a czarna to jej zatrzymanie bo gdyby nie biali i zachód to czarni dalej by mieszkali domkach z gówna. Znasz jakiegoś wybitnego murzyna? :kawa:


Wiem, że nie ma racji, napisałem tak, żeby podkreślić, że bez względu czy ma rację, nie zazdroszczę.

urteusz

2017-02-21, 01:18
Biali ewoluowali bardziej a czarni w toku ewolucji zatrzymali sie miedzy homo sapiens a australopitekiem. Raczej nie trzeba wiecej dodawac. :v

myjek

2017-02-21, 02:01
Co ona pie**oli... Biały człowiek się wyprostował i zyskał szlachetny wygląd, a małpy wykształciły wydłużoną szczękę i jajowaty łeb.


lapps

2017-02-21, 02:33
ale w jednej kwestii ma racje

latwo bedzie wyelminowac bialego czlowieka...

bialy czlowiek sam sie wyeliminowal

C.Z.E.S.I.E.K

2017-02-21, 07:58
Żal poruszać mudżyńską kwestię, ale do tagów muszę się przypie**olić:

xiro

2017-02-21, 08:44
tomitomala4 napisał/a:

Up nie ma racji. Biała rasa to ewolucja a czarna to jej zatrzymanie bo gdyby nie biali i zachód to czarni dalej by mieszkali domkach z gówna. Znasz jakiegoś wybitnego murzyna? :kawa:


przeciez czarni dalej mieszkaja w chatach z gowna 8-)

Kamilarz

2017-02-21, 09:13
Skoro tak kocha czarne ku*asy, to niech ktoś przerobi jej zdjęcie jak owego, czarnego ch*ja bierze do ryja.

~VeIture

2017-02-21, 09:55
To jest jeden wielki fejk.

Czytałem ten artykuł na angielskich stronach typu fake news.

Ona nic takiego nie powiedziała a autor tematu umyślnie nie dał linka do źródła bo by wyszło, że to lipna prowokacja