18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarnobyl / Prypeć - 25 lat po katastrofie

proteusx • 2012-08-13, 14:35
Trzynastominutowy filmik z idealnym podkładem muzycznym podkreślającym charakter tych opuszczonych miejsc.
Prypeć, niegdyś miasto liczące ponad 50 tyś. mieszkańców, teraz to miasto duchów.
Filmik przedstawia pozostałości, ruiny tego co po wydarzeniu z '86 pozostało.

Polecam oglądać na całym ekranie, jakość HD


Lebodziak

2012-08-13, 21:24
No k***a ja to bym zoorganizowal zajebiste scenariusze ASG na tych opuszczonych budynkach. Wyj***na w kosmos :D

rafiki

2012-08-13, 22:14
Co do muzyki z filmu, gorąco polecam Sigur Ros, w zasadzie wszystkie płyty są w podobnym klimacie. Tytuł utworu już ktoś podał.

proteusx

2012-08-13, 22:41
adamozw napisał/a:

jak się ta nuta nazywa?? ale nagranie kozackie :)



Kolega wyżej napisał

Sigur Ros a tytuł to "untitled 1"


A co do reszty

Ja kocham takie klimaty, fajnie się takie coś ogląda na filmiku no bo kto normalny jedzie od tak sobie pocykać fotki i to jeszcze do prypeci, w sumie sam bym pojechał, nie tam jakieś lamerskie morza czy zabytki, takie coś pozwiedzać jak Czarnobyl byłoby fantastycznym przeżyciem, wejście do reaktora, oczywiście w kombinezonach i z lnicznikami, wiecie, tak normalnie jak się zwiedza inne równie fajne miejsca.

Klimat post apokaliptyczny albo prawie mu dorównujący, dobry aparat, generalnie osprzęt Stalkera i wsio, w droge :)
Móc tak sie zapuścić w taką okolice równie tak jak to jest gdy gramy w paintball'a, też w takich lub podobnych miejscach.

I taki smutny troszke epilog; kwestia czasu jest, jeszcze troche i sami będziemy mieszkać lub nie w takich miejscach, wrócimy do tego, zobaczycie sami...

genghiskhan

2012-08-13, 23:12
MrKakao222 napisał/a:

ja tam znam całą mapę z cod4 xD


45 lat, gra w cod4 - stary kawaler na 100% :badyl:

IDeeJay

2012-08-13, 23:22
Materiał dobry tylko szkoda że mało kto wie ale ta tragedia pochłonęła tysiące ofiar. Większość z nich pomagając ugasić nieskutecznie radioaktywne odpadki a potem zabudować elektrownie, wiedzieli że idą na pewną śmierć. Do dziś żyje wiele osób odczuwając skutki napromieniowania. Polecam obejrzeć film dokumentalny na ten temat, na prawdę warto.

Pa...........ek

2012-08-14, 00:39
IDeeJay napisał/a:

Większość z nich pomagając ugasić nieskutecznie radioaktywne odpadki a potem zabudować elektrownie, wiedzieli że idą na pewną śmierć.


tzw. bioroboty, najlepsze jest to, że łazik sterowany, usuwający kawałki grafitu przestał działać przy takim promieniowaniu dlatego powołali ochotników...Wielki szacunek dla nich.

3:16 ktoś szukał kasiory w książkach :piwo:

Prypeć, 29 stycznia 2006 to mnie poruszyło, że po tylu latach i ingerencji władz nie rysują ku*asów i toya


Lebodziak napisał/a:

No k***a ja to bym zoorganizowal zajebiste scenariusze ASG na tych opuszczonych budynkach. Wyj***na w kosmos :D


Na grobie wielu ludzi (no name) będzie biegać chmara naj***nych gości przyszłego pana młodego z repliką KbkAK i będzie fajnie zajebiście, k***a żeby cie poj***ło i poskręcało!

proteusx

2012-08-14, 01:46
sorki za mój brak manier :-P

Dla koneserów oglądania w HD

/watch?v=JVf6nclRTXw


wybaczcie, myślałem że portal dopuści najwyższą rozdzielczość...

Speeedy

2012-08-14, 10:35
Wow, więcej czegoś takiego na sadisticu. Piwko dla Ciebie. ;)