18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

35i

2020-06-10, 05:53
Przecież to nawet nie jest murzyn, tylko jakiś kundel. Souvenir z wymiany studenckiej.

farcz88

2020-06-10, 06:31
No problem my nygga!

Pralpunkt

2020-06-10, 08:51
Nikt do niej nie dzwoni o co jej chodzi?

swampman

2020-06-10, 08:53
no k***a na pewno jeszcze bedzie mowic jak nie mowic :lol:

"Według słowników – w tym „Słownika Języka Polskiego” PWN – słowo „Murzyn” jest neutralne[2] i nie jest opatrzone kwalifikatorem „pogardliwie”, którym z kolei oznaczone jest słowo „murzyn”

nie podoba sie? co ja z tym zrobie? ma mi byc smutno z tego powodu? ohh.
mow mi białas. ja jestem dumny i nie wstydze sie tego

juz im sie do reszty jebie w glowach

aaaaaaaaaaaaaa

2020-06-10, 09:18
Ja wiem o h*j jej chodzi... mamy przestać mówić do niej murzyn, a zacząć murzynka.

BanujNasNieMichalka

2020-06-10, 09:26
swampman napisał/a:

no k***a na pewno jeszcze bedzie mowic jak nie mowic
"Według słowników – w tym „Słownika Języka Polskiego” PWN – słowo „Murzyn” jest neutralne[2] i nie jest opatrzone kwalifikatorem „pogardliwie”, którym z kolei oznaczone jest słowo „murzyn”
nie podoba sie? co ja z tym zrobie? ma mi byc smutno z tego powodu? ohh.
mow mi białas. ja jestem dumny i nie wstydze sie tego
juz im sie do reszty jebie w glowach



Mówiąc na siebie białas i że jesteś dumny z bycia białym jesteś pie**olonym rasistą hahahahhahabahha

:lol:

żmij

2020-06-10, 09:33
Jest na to sposób; wyjazd do Afryki.

Bon voyage.
Cześć, na razie, powodzenia.
ch*j Ci w dupę. Do widzenia.

freaky

2020-06-10, 09:34
Jestem w połowie czarny, więc zabiorę głos. Murzyn to słowo neutralne i ch*j w dupę tym lewackim nadwrażliwcom językowym.

Grymson

2020-06-10, 09:38
Asfalt brzmi stanowczo lepiej :D

swampman

2020-06-10, 09:40
freaky napisał/a:

Jestem w połowie czarny, więc zabiorę głos. Murzyn to słowo neutralne i ch*j w dupę tym lewackim nadwrażliwcom językowym.



ale w sensie ze mulat czy troche tu troche tam? fifty fifty

freaky

2020-06-10, 09:43
swampman napisał/a:

ale w sensie ze mulat czy troche tu troche tam? fifty fifty



Od pasa w dół.

PieronJasnySzlag

2020-06-10, 09:53
Typowa komunistyczna nowomowa - zmieniać znaczenia powszechnie używanych zwrotów lub zakazywać ich używania dopisując do tego ideologie.
Zauważcie że już w ciukierni (chyba że u Pani Stefy w Psimiu Górnym) nie kupicie murzynka, teraz to jest "brownie".
Za niedługo na asfalt każą nam mówić bitumin albo masa podłogowo-drogowa (albo inny absurd).

35i

2020-06-10, 10:10
PieronJasnySzlag napisał/a:

Typowa komunistyczna nowomowa - zmieniać znaczenia powszechnie używanych zwrotów lub zakazywać ich używania dopisując do tego ideologie.
Zauważcie że już w ciukierni (chyba że u Pani Stefy w Psimiu Górnym) nie kupicie murzynka, teraz to jest "brownie".
Za niedługo na asfalt każą nam mówić bitumin albo masa podłogowo-drogowa (albo inny absurd).



Dla odmiany zaciera się różnica pomiędzy byciem członkiem ugrupowania politycznego, a byciem członkiem.

:-D