18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Czarne Dziury i Obce Cywilizacje

Gorti • 2019-04-22, 20:30
Kilka ciekawostek o tym jak obce cywilizacje mogłyby wykorzystywać czarne dziury.


Cz...........as

2019-04-23, 19:47
Wiązka światła wypuszczona w horyzont jak by wróciła to by nie miała większej energii... Liczba fotonów by się nie zwiększyła, częstotliwość światła by się nie zmieniła a prędkość nie zwiększyła... pomysły i Twoje twierdzenia z dupy.

Jak widzimy obce cywilizacje mogły by prać w nich gacie...

hfbnmiuytp

2019-04-24, 12:55
AyCaramba napisał/a:

Wiązka światła wypuszczona w horyzont jak by wróciła to by nie miała większej energii... Liczba fotonów by się nie zwiększyła, częstotliwość światła by się nie zmieniła a prędkość nie zwiększyła... pomysły i Twoje twierdzenia z dupy.
Jak widzimy obce cywilizacje mogły by prać w nich gacie...



Może chodziło mu o wykorzystanie grawitacji dziury oraz dysku akrecyjnego, w końcu taka dziurka czasami wyrzuca z siebie dżety, które są wyrzucane z niesamowitą prędkością co równa się ogromnej ilości energii. Ogólnie rzecz biorąc ten temat jest niezbadany, mocno dziewiczy. Więc skąd u ciebie ten ton wszystkowiedzącego zasmarkanego gówniarza?

Cz...........as

2019-04-25, 22:08
@ hfbnmiuytp Nie sądzisz że gdyby autorowi chodziło o dżety to by o nich wspomniał?? Asysta grawitacyjna miała by przyspieszyć światło??
Temat niezbadany, ciekawy, wciągający i na prawdę lubię czytać/oglądać wszystko co zwiększa moją wiedzę w tym temacie.

Tutaj mamy: "kosmici mogli tak wykorzystywać czarne dziury" które dokładnie jest tyle samo warte co moja wzmianka o praniu w nich gaci. Wytknięcie głupoty, ch*jowych twierdzeń i gównianych teorii to wg Ciebie ton smarkacza?

łykaj dalej takie filmiki bez mrugnięcia i refleksji.