topic

Czarna supremacja w akcji

głodny_toster • 2020-09-16, 10:41
czyli do czego doprowadziła polityka. Z jednej skrajności w drugą.

Poniżej tłumaczenie dla tych, co nie uważali na lekcjach angielskiego:
Jesteś przedstawicielką białego przywileju, nie jesteś moją szefową. Siadaj. Nie jesteś moją szefową, ty też nie jesteś moją szefową, i ty - też nie jesteś moją szefową. Biały przywilej - siadać! Nie macie władzy nade mną. Byłaś beneficjentką białego przywileju, ale to już koniec z tym. Mamy rok 2020. Ja jestem królową. A ty się nie masz prawa odzywać. Nie muszę cię słuchać, zamknij się. Nie jestem niewolnicą, nie pochodzę z Afryki, zamknij się. Ja jestem królową, zrozumiałaś? Ty pochodzisz od mojej rasy, każdy pochodzi od MOJEJ rasy. Jesteś wściekła, bo twoja rasa nie może się rozmnażać, tylko czarni ludzie mogą powiększać swoją liczebność, zrozumiałaś? To wy pochodzicie ode mnie. Zamknij się, dz**ko, nie przerywaj. Kłaniaj mi się, dz**ko, moje geny są dominujące.

Kriuk

2020-09-16, 22:26
Napiętnować można wszystko i każdego używając identycznego schematu i hasła dlatego nie można skupiać się na środkach i "teatrze" danej akcji tylko dopatrywać się realnych przyczyn i kto korzysta z danego zamieszania.

MindBodyLightSound

2020-09-17, 11:47
maddog77 napisał/a:

Dominujące to są białe geny z prostej przyczyny opuściliśmy ten ichni k***i dołek tysiące lat temu zaadaptowaliśmy do warunków panujących na naszych szerokościach geograficznych,pozbyliśmy się nadmiaru melaniny ze skóry ona jako potomek niewolników nawet po domieszce białego Pana który regularnie r*chał jej praprababkę a potem jej prababkę oraz babkę kolejni panowie i tak zostaje mentalnie oraz kulturowo na poziomie buszmena a z punktu behawiorystki rzekłbym że jednak szympansa.

Eeeeee makarena!

Seba89

2020-09-17, 16:47
Prawda jest taka że te czarne gówna nie powinny mieć przywileju lotu. Niech z buta zapie**alają. Dziwne że żaden biały jej w ten czarny małpi pysk nie zaj***ł

ANALizator

2020-09-17, 18:51
czarna rasistowka świnia, nienawidzi białych ludzi , pewnie modli sie wieczorami do Adolfa Hitlera

assam

2020-09-18, 13:08
jak się amerykanie nie wk***ią i nie zaczną strzelać do nich to nic dobrego nas nie czeka europa lubi przejrzewać głupią modę