topic

Czarna supremacja w akcji

głodny_toster • 2020-09-16, 10:41
czyli do czego doprowadziła polityka. Z jednej skrajności w drugą.

Poniżej tłumaczenie dla tych, co nie uważali na lekcjach angielskiego:
Jesteś przedstawicielką białego przywileju, nie jesteś moją szefową. Siadaj. Nie jesteś moją szefową, ty też nie jesteś moją szefową, i ty - też nie jesteś moją szefową. Biały przywilej - siadać! Nie macie władzy nade mną. Byłaś beneficjentką białego przywileju, ale to już koniec z tym. Mamy rok 2020. Ja jestem królową. A ty się nie masz prawa odzywać. Nie muszę cię słuchać, zamknij się. Nie jestem niewolnicą, nie pochodzę z Afryki, zamknij się. Ja jestem królową, zrozumiałaś? Ty pochodzisz od mojej rasy, każdy pochodzi od MOJEJ rasy. Jesteś wściekła, bo twoja rasa nie może się rozmnażać, tylko czarni ludzie mogą powiększać swoją liczebność, zrozumiałaś? To wy pochodzicie ode mnie. Zamknij się, dz**ko, nie przerywaj. Kłaniaj mi się, dz**ko, moje geny są dominujące.

daniel1040

2020-09-16, 11:58
Halman napisał/a:

panowie od Paleoantropologia dupa boli, co? nic się w tej kwestii póki co nie zmieniło

A to ciekawostka, a ja głupi myślałem że nauka idzie do przodu i w 2017 pojawiły się niezbite dowody na to że jednak nie Afryka jest kolebką ludzkości.

Tyle postów spamisz ale dalej paplasz bez wiedzy.
Poczytaj zanim coś powiesz - bo śmierdzi.

StalowyNożyk

2020-09-16, 12:02
Halman napisał/a:

paleoantropologii

*paleoastronautyki :mrgreen:

żmij

2020-09-16, 12:23
głodny_toster napisał/a:

moje geny są dominujące

Taaa... Dominujące...
W Afryce i USAńskich więzieniach.

Halman

2020-09-16, 12:30
daniel1040 napisał/a:

A to ciekawostka, a ja głupi myślałem że nauka idzie do przodu i w 2017 pojawiły się niezbite dowody na to że jednak nie Afryka jest kolebką ludzkości.
Tyle postów spamisz ale dalej paplasz bez wiedzy.
Poczytaj zanim coś powiesz - bo śmierdzi.

zarzuć mnie linkami do tych rewelacji...

AyCaramba

2020-09-16, 12:42
Chciałbym zobaczyć jej reakcję na jakiś gruby tekst o murzynach z odległego miejsca siedzącego.

kampton

2020-09-16, 12:57
Polecam książkę Michael Cremo "Zakazana archeologia: ukryta historia człowieka".

Dużo ciekawostek o których niechętnie się mówi w oficjalnym przekazie.

bard1988

2020-09-16, 13:13
Banik0 napisał/a:

Co do genów dominujących ma rację. Para biała skóra + ciemniejsza = ciemniejsza.

jak ujebiesz białą koszulę gównem to bez detergentów też będzie ciemniejsza.

Eknen napisał/a:

Stewardesa ewidentnie powiedziała "przepraszam", ale jednocześnie nie czekając na reakcję czarnej, zaczęła ją popychać. Takie zachowanie ze strony obsługi jest niedopuszczalne , tak samo jak niedopuszczalna jest eskalacja wk***ienia ze strony czarnej .
Szczerze ? Podejrzewam , że każdy by się wk***ił na bycie popychadłem , ale nie każdy zrobiłby z tego mega awanturę .

Nagrywać zaczęli pewnie jakiś czas od momentu rozpoczęcia problemu. Pani o odmiennym kolorze skóry pewnie ewidentnie nie rozumiała po ludzku, może gdyby Pani z obsługi mówiła po afrykańskiemu, lub po księżniczkowemu to by było łatwiej. Niestety, ale biała pani ciężko pracuje na swoją rodzinę więc zapewne stąd brak znajomości w/w języków.

głest

2020-09-16, 13:56
kampton napisał/a:

Polecam książkę Michael Cremo "Zakazana archeologia: ukryta historia człowieka".

Mówisz o tym samozwańczym Wedyjskim Kreacjoniście?...

:ok***a:

Eknen

2020-09-16, 14:01
Halman napisał/a:

ehmm... jest kolebką ludzkości w takim sensie, że 7 milionów lat temu w Afryce linia ewolucyjna homo (człowiekowatych) oddzieliła się od linii ewolucyjnej pan (małpy). Co do tego raczej panuje ogólna zgoda.
Nie ma zgody co do tego gdzie wyewoluowali współcześni ludzie (homo sapiens sapiens) .

Justynka99

2020-09-16, 14:14
Kolor skóry rasisty nie ma żadnego znaczenia. To tacy sami kretyni niezależnie od tego, czy są czarni, biali, czy żółci.

Eknen

2020-09-16, 14:18
bard1988 napisał/a:

Nagrywać zaczęli pewnie jakiś czas od momentu rozpoczęcia problemu

A było to tak :
stewardessa poprosiła czarną o przejście, czarna powiedziała, że jak skończy to ją puści , stewardessa wycofała się i czekała, po dłuższej jchwili stewardessa straciła cierpliwość i podniesionym głosem powiedziała przepraszam jednocześnie pchając czarną i napierając na nią ciałem.

Jaki jest wniosek ? Z takim k***iami jak ta czarna linie lotnicze mają do czynienia codziennie, zadaniem obsługi jest łagodzenie , a nie eskalowanie napięć. Do fizycznych przepychanek to oni mają ochronę na pokładzie.

ProVVe

2020-09-16, 17:12
Banik0 napisał/a:

Co do genów dominujących ma rację. Para biała skóra + ciemniejsza = ciemniejsza.

Masz w ch*j racji... Kawa z mlekiem = ciemniejsze mleko, a nie jaśniejsza kawa... Idź głową poszukaj murku :-D

Co do sytuacji... Nikt nie jest jej szefem, ale panem... Ktos powinien wstać chwycić ją za pawiani ryj i wywlec z tego samolotu za sam fakt podniesienia głosu na białą osobę...

dfc77

2020-09-16, 17:41
Halman napisał/a:

,
zmartwię cie; czarna ma rację...
homo sapiens pochodzi bezpośrednio z afryki, to biali się skundlili na terenach euroazji z nendertalami co akurat dobrze wyszło i na naszą korzyść ale... zabrzmi to w ch*j przewrotne ale to murzyny są bardziej ludźmi od nas.

Lubię twoje pierdoły ale obecnie sami już nie wiedzą kto z kim, gdzie i kiedy. Obecnie Azja mniejsza, za rok znowu Afryka. Za parę dekad Indie. Zależy co wykopią.

:-?

Kolan2109

2020-09-16, 18:22
Sami specjaliści od ewolucji! Profesorowie dr hab. Inżynierii genetycznej. A nie, czekaj! To stulejarze z sadistic.pl!

Pietruchm

2020-09-16, 22:01
Halman napisał/a:

,
zmartwię cie; czarna ma rację...
homo sapiens pochodzi bezpośrednio z afryki, to biali się skundlili na terenach euroazji z nendertalami co akurat dobrze wyszło i na naszą korzyść ale... zabrzmi to w ch*j przewrotne ale to murzyny są bardziej ludźmi od nas.

Ni są bardziej ludźmi tylko bardziej małpami a to zasadnicza różnica :)