18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarna kultura i tradycja odc. 6

~Velture • 2018-06-01, 15:05
Nagranie ch*j wie dlaczego ucięte na początku.

Wg. źródła biedny i represjonowany przez społeczeństwo 12 letni uchodźca z Afryki próbował, w swoim nieświadomym nierozumieniu zasad panujących w cywilizowanych krajach, okraść właściciela WV polo przy użyciu pożyczonego wcześniej czyjegoś roweru i scyzoryka szwajcarskiego.
Niestety kierowca postanowił uciec potrącając biedne czarne dziecko jadące pożyczonym rowerem.
Jak zbiegł się tłum gapiów to nasz dindu nuffin zaniechał dalszej próby i wszyscy rozeszli się w swoją stronę.

Ahhh... cóż za piękna kultura.


SirMajkel

2018-06-01, 15:32
widzę, że w UK to już nie warto z domu wychodzić bez broni palnej.

hellbwoi

2018-06-01, 15:44
SirMajkel napisał/a:

widzę, że w UK to już nie warto z domu wychodzić bez broni palnej.



Tam to nawet zwykły krawężnik takiej nie posiada... muszą dopiero dzwonić po specjalne jednostki z pozwoleniem.

Tafariel

2018-06-01, 17:42
Więc to tak wygląda ta praworządność, która na zachodzie jest, a w Polsce jej nie ma? :amused:

Lobo24

2018-06-01, 17:59
Broni nie mają nawet policjanci. Noże są nielegalne. Jemu nikt nie powiedział?
A może to Brazylia? Tylko od kiedy mają tam czerwone, piętrowe autobusy.

miszczp4telni

2018-06-01, 18:13
Ja pie**ole do czego prowadzi polityka tych debili..

bloodwar

2018-06-01, 19:05
Zwykły obywatel nie może mieć nawet czegoś co przypomina scyzoryk. I dzięki temu miało być bezpiecznie. Ale przestępcy mają zawsze sposób by zdobyć wielkie, 45 centymetrowe coś czym można zaszlachtować i oprawić byka. I nie masz jak się przed tym obronić. I wcale nie jest bezpiecznie.

biosone

2018-06-01, 19:41
kolege w uk wyrzucili z pracy bo scyzorykiem otwieral puszke na przerwie w pracy.

edek.bajzel

2018-06-01, 21:35
PO brodzie widzę że ma 11 lat,
oj tam takie wybryki małolata, a pani Merkel i pam Tusk napewno podpiszą się pod tym,
no chyba że będą unikali o-sądu jak pani Gronkiewicz- Wałz nie przychodząc do sądu i lejąc na Polskie prawo

Loaloa

2018-06-01, 21:45
W k***ilandii z takimi nożami biegają "prawdziwi patrioci", więc wszystko jest w porządku.

~Velture

2018-06-01, 22:19
Loaloa napisał/a:

W k***ilandii z takimi nożami biegają "prawdziwi patrioci", więc wszystko jest w porządku.


Aż żałuję, że studiowałem chemię bo mogłem iśc na psychologię i napisać doktorat o twoim kompleksie. Papieru by mi w drukarce nie starczyło.

edek.bajzel

2018-06-01, 22:53
Erutlev napisał/a:


Aż żałuję, że studiowałem chemię bo mogłem iśc na psychologię i napisać doktorat o twoim kompleksie. Papieru by mi w drukarce nie starczyło.


chcesz leczyć pedryla na zmywaku, lepiej wyślij mu gąbkę i dobry płyn do płukania naczyń

aaaaaaaaaaaaaa

2018-06-01, 23:48
@erutlew
Jako chemik możesz zrobić bombę i mu podłożyć pod mopa.